Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PlanetRJ
    Jube Noob
    • Oct 2011
    • 173

    #4051
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas widescreen Vaata postitust
    Mingi norm koht veel eksisteerib ja töötab ka kust otse onlinest saaks vaadata sarju?(underbellyt tahan näha)
    ise kasutan seda ja olen väga rahul,pole juba mingi aasta aega ühtegi sarja all trind http://www.tv-links.eu/
    linkides soovitan kasutada gorrillavid, putlocker või shockshare, kui neid ei leidu,siis võid mingeid teisi jurasi ka kasutada,aga need suht aeglased

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #4052
      Re: Filmid ja sarjad

      üle pika aja suht solid house osa ..

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #4053
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        Muutub ja palju. Vajab kerget sisseelamist ja kui hoo sisse saad, siis pidama ei saa. Soovitan - hea trenn kõhulihastele.
        Esimesed 4 osa on ära vaadatud ja tõesti hakkab iga osaga järjest rohkem meeldima. Dialoog on kohati ikka üks parimaid, mis ma seriaalides näinud olen. Mis ainult natukene häirib on see, et sari on ülesehituselt sit-com formaadis. Iga episood on eraldi lugu ja sellist hooaja peale ära jaotatud stoorit olevat ei paista.

        Comment

        • Tuul
          Grinder
          • Oct 2008
          • 989

          #4054
          Re: Filmid ja sarjad

          Hiljem tulevad pikemad stoorid ka

          Comment

          • isutuba
            Grinder
            • Sep 2009
            • 633

            #4055
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas widescreen Vaata postitust
            Mingi norm koht veel eksisteerib ja töötab ka kust otse onlinest saaks vaadata sarju?(underbellyt tahan näha)
            Ise vaatan filme ja sarju siit http://www.1channel.ch/ ,et tv sarju vaatada siis klikki esmalt sinna TV shows ja viska otsingusse, vali omale sobiv link ja gl

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #4056
              Re: Filmid ja sarjad

              Käisin vaatasin Avengersi ära. Võimalik, et olen veidi erapoolik, kuna superhero filmid ning ka kogu see maailm on eelnevalt ka meeldinud ning Joss Whedoni suur suur austaja olen samuti peale Fireflyd olnud, aga võib siiski suhteliselt julgelt öelda, et tegemist viimase aja parima superhero filmiga pärast 2004 aastat, kuigi eelmise aasta X-men ei jää ka väga kaugele - just selle poolest, et mingi enamvähem lugu on ka jutustada. Efektid ning 2 väga head nalja ja ülivinge meelelahutus on neile, kes seda otsivad kindlast garanteeritud.

              Comment

              • rasmer
                Vana Tegija
                • Oct 2009
                • 1306

                #4057
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas camu Vaata postitust
                aga võib siiski suhteliselt julgelt öelda, et tegemist viimase aja parima superhero filmiga pärast 2004 aastat
                Nolani Batmani filmid jäävad minu puhul esimesteks, aga muidu su arvustusega täiesti nõus.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #4058
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                  Nolani Batmani filmid jäävad minu puhul esimesteks, aga muidu su arvustusega täiesti nõus.
                  Kurat, batmani unustasin, aga paraku ei pea teda ka superheroks. Selles suhtes on Dark Knight mu alltime top10-s sees niikuinii.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #4059
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Võrratu film... soovitan soojalt:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #4060
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Sacha Baron Cohen'i pool on mai kuus uus film välja tulemas - "The Dictator"

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • vennike
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1958

                        #4061
                        Re: Filmid ja sarjad

                        [YOUTUBE]XQf3YP8p85I[/YOUTUBE]

                        Comment

                        • WeThePeople
                          Vana Tegija
                          • Mar 2010
                          • 1163

                          #4062
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          Võrratu film... soovitan soojalt:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          aitäh sulle! :)

                          Comment

                          • yolpa
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 2669

                            #4063
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                            Sacha Baron Cohen'i pool on mai kuus uus film välja tulemas - "The Dictator"

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            jep, ei jõua oodata, ja muidugi ka "ted" seth macfarlanelt

                            Comment

                            • adam_q
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1453

                              #4064
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Brüno selgelt lohises vahepeal, Dictator tõenäoliselt ei vea ka täispikkuses välja. Eesti sketšidel (v.a. ehk viimased Avandi/Sepa avantüürid) on ka see viga, et quick-in-quick-out asemel jollerdatakse 5 minutit mingi nalja kallal, kuigi rong on ammu läinud.

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #4065
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                                Sacha Baron Cohen'i pool on mai kuus uus film välja tulemas - "The Dictator"

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Mhmm! Ülejärgmine nädal peaks Cinamonis olemas olema!

                                Comment

                                Working...