Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #3151
    Re: Filmid ja sarjad

    Jeap. Tasemel seriaal on, paljudel miskipärast eelarvamused selle kohta lihtsalt.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #3152
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas fyte Vaata postitust
      Keegi Desperate Housewives'e ka vaatab? :D
      mina vaatan, väga rahul olen ka:D

      Comment

      • numnuts
        Grinder
        • Dec 2010
        • 846

        #3153
        Re: Filmid ja sarjad



        Käisin eile vaatamas. Väga sick film. I mean 2/3 filmist oli läbi siis võttis täiesti uue pöörde. Soovitan tho. kerge mindfuck

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #3154
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas fyte Vaata postitust
          Keegi Desperate Housewives'e ka vaatab? :D
          Vahel on juhtunud, spetsiaalselt alla ei lae ja teleka ette ka ei roni. Telekas aeg-ajalt nähtust on rohkem huvi äratanud "Dirty Sexy Money" ja "Mad Men", need plaanin mingi aeg otsast lõpuni ära vaadata.

          Comment

          • Dogers
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2500

            #3155
            Re: Filmid ja sarjad

            Mulle tundus telekast huvitav "weeds" ja "kelmid"

            Comment

            • Mrt1989
              Grinder
              • Mar 2010
              • 999

              #3156
              Re: Filmid ja sarjad

              A Serbian Film on keegi vaadanud ? Tõsiselt haiglane asi .

              IMDb

              Comment

              • Oliverk
                Moderaator
                • Nov 2008
                • 3016

                #3157
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                A Serbian Film on keegi vaadanud ? Tõsiselt haiglane asi .

                IMDb
                ikka jah, eks neid on hullemaidki olnud.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #3158
                  Re: Filmid ja sarjad

                  "Drive". Pole ammu midagi nii head näinud/kuulnud. Heli osas on muidugi vana hea Twin Peaksi pealt šnitti võetud kõvasti, aga mis siis.

                  Comment

                  • Tyler Durden
                    FPP Pro
                    • Apr 2010
                    • 270

                    #3159
                    Re: Filmid ja sarjad

                    http://www.imdb.com/title/tt1612774/ Kui kellegile meeldivad väga haiged filmid:)

                    Comment

                    • Tuul
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 989

                      #3160
                      Re: Filmid ja sarjad

                      üks rõvedaimaid filme, mida ma tean

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #3161
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        "Drive". Pole ammu midagi nii head näinud/kuulnud. Heli osas on muidugi vana hea Twin Peaksi pealt šnitti võetud kõvasti, aga mis siis.
                        Mulle ka räigelt meeldis. Räigelt.
                        Naljakas oli see, kuidas filmi lõpus üks umbes 16 aastane blondiin ütles oma kaaslasele, et ta pole mõttetumat filmi näinud. Lahkusin saalist üleoleva irvega...

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #3162
                          Re: Filmid ja sarjad

                          johnny english reborn imes ikka korralikult ..

                          Comment

                          • mikk2468
                            Vana Tegija
                            • Nov 2009
                            • 1039

                            #3163
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Vaatasin ka foorumis kiidetud Drive'i ära. Kohe üldse ei liigutanud, täiesti üksluine ja sisutu imo, aga maitse asi. Kümnepallisüsteemis annaksin 4 punkti.

                            Comment

                            • widescreen
                              Grinder
                              • Dec 2010
                              • 579

                              #3164
                              Re: Filmid ja sarjad

                              juhtusin nicolas cage vana head filmi vaatama. http://www.imdb.com/title/tt0134273/

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #3165
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                                Vaatasin ka foorumis kiidetud Drive'i ära. Kohe üldse ei liigutanud, täiesti üksluine ja sisutu imo, aga maitse asi. Kümnepallisüsteemis annaksin 4 punkti.
                                Kui juba numbrite peale läksid, siis viitsid anda mõne filmi, millele 9-10/10 annaksid? Ei ole irooniline küsimus. Siiras uudishimu. Maitseid tõesti väga erinevaid.

                                Comment

                                Working...