Re: Filmid ja sarjad
Tavaliselt sarju pole kunagi alla tõmmanud.
Eile sõber soovitas yhte sarja ja tõmbasin esimese seasoni alla ja just vaatasin kõik osad järjest ära ja väga awesome sari ikka.
Nimi on "Entourage"... sari räägib pmst ühest noorest filmistaarist ja nende sõpradest kes LA-s ja mujal möllu panevad.
Kindlalt soovitan, muid asju ka seal lol obv, aga pmst noortest ja filmitööstusest hollywoodist on.
Suht palju tuntud inimesi astub ka seal sarjas ülesse ja kõik on 6iged inimesed. For example nad käisid mingil maja peol Jessica Alba juures ntx jne. Tüüp paneb mingeid filmistaare jne, k6ik 6iged n2itlejad kes nimed on. Viimases osas ta manager sebis talle Scarlet Johansonina kohtumise jne. Rohkem ei räägi, aga, et aimu saada. Pole kunagi mingi sarjade vaataja olnud, aga see nii pull lihtsalt.
EDIT:Lol, see vist juba mainitud siin teemas, aga no poh. Kes see ikka viitsib miljon lehte läbi lugeda.
Tavaliselt sarju pole kunagi alla tõmmanud.
Eile sõber soovitas yhte sarja ja tõmbasin esimese seasoni alla ja just vaatasin kõik osad järjest ära ja väga awesome sari ikka.
Nimi on "Entourage"... sari räägib pmst ühest noorest filmistaarist ja nende sõpradest kes LA-s ja mujal möllu panevad.
Kindlalt soovitan, muid asju ka seal lol obv, aga pmst noortest ja filmitööstusest hollywoodist on.
Suht palju tuntud inimesi astub ka seal sarjas ülesse ja kõik on 6iged inimesed. For example nad käisid mingil maja peol Jessica Alba juures ntx jne. Tüüp paneb mingeid filmistaare jne, k6ik 6iged n2itlejad kes nimed on. Viimases osas ta manager sebis talle Scarlet Johansonina kohtumise jne. Rohkem ei räägi, aga, et aimu saada. Pole kunagi mingi sarjade vaataja olnud, aga see nii pull lihtsalt.
EDIT:Lol, see vist juba mainitud siin teemas, aga no poh. Kes see ikka viitsib miljon lehte läbi lugeda.
Comment