Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #2686
    Re: Filmid ja sarjad

    Tavaliselt sarju pole kunagi alla tõmmanud.
    Eile sõber soovitas yhte sarja ja tõmbasin esimese seasoni alla ja just vaatasin kõik osad järjest ära ja väga awesome sari ikka.

    Nimi on "Entourage"... sari räägib pmst ühest noorest filmistaarist ja nende sõpradest kes LA-s ja mujal möllu panevad.
    Kindlalt soovitan, muid asju ka seal lol obv, aga pmst noortest ja filmitööstusest hollywoodist on.

    Suht palju tuntud inimesi astub ka seal sarjas ülesse ja kõik on 6iged inimesed. For example nad käisid mingil maja peol Jessica Alba juures ntx jne. Tüüp paneb mingeid filmistaare jne, k6ik 6iged n2itlejad kes nimed on. Viimases osas ta manager sebis talle Scarlet Johansonina kohtumise jne. Rohkem ei räägi, aga, et aimu saada. Pole kunagi mingi sarjade vaataja olnud, aga see nii pull lihtsalt.


    EDIT:Lol, see vist juba mainitud siin teemas, aga no poh. Kes see ikka viitsib miljon lehte läbi lugeda.
    Last edited by qbj0hn; 18.06.11, 10:47.

    Comment

    • kuco
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1910

      #2687
      Re: Filmid ja sarjad

      qbj0hnil on jaanipäevani kõvasti tegemist ja siis....

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #2688
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Tule eile meile :D.

        Kellele debiilne lambihuumor meeldib, siis Reno 911. Pole küll teab mis kvaliteetseebikas, aga ajaviiteks õllese/pohmas/gaasis peaga on üsna okei.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #2689
          Re: Filmid ja sarjad

          Need one linerid seal sarjas on siuke kuld lihtsalt lol, tahaks seda venda näha kes seda scripti kirjutab :D.

          "Dont call me unless its Carmen Electra asking for emergency titty fuck" :D, haha,

          Comment

          • Relamz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1467

            #2690
            Re: Filmid ja sarjad

            Soovitan!

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #2691
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
              pikk jutt.
              Minu arvates peitub enamik sarja võlust Jeremy Piven'i kehastatud Ari Gold'is ja Kevin Dillon'i kehastatud Johnny "Drama" Chase'is.

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #2692
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                Minu arvates peitub enamik sarja võlust Jeremy Piven'i kehastatud Ari Gold'is ja Kevin Dillon'i kehastatud Johnny "Drama" Chase'is.
                Nii on. Aga milline võlu selle eest.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #2693
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                  Minu arvates peitub enamik sarja võlust Jeremy Piven'i kehastatud Ari Gold'is ja Kevin Dillon'i kehastatud Johnny "Drama" Chase'is.
                  Need parimad seal tõesti, teine hooaeg kohe läbi ja ylej22nud k6ik alla t6mmatud 7ndani :D
                  puhas kuld

                  Comment

                  • kuco
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1910

                    #2694
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                    Need parimad seal tõesti, teine hooaeg kohe läbi ja ylej22nud k6ik alla t6mmatud 7ndani :D
                    puhas kuld
                    Ma vaatasin kunagi SG-1 niimoodi läbi. Kast õlut külmkappi ja 10 hooaega järjest :P

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #2695
                      Re: Filmid ja sarjad

                      OZ oli nüüd esimene sari elus mille otsast lõpuni läbi vaatasin. (ülejäänudel on jäänud kas vaatamine pooleli või hakanud poole pealt vaatama) Mind on alati sellised vangla filmid huvitanud.
                      6hooaega ja u 56h kokku. Igastahes viimane hooaeg läks pea ühe jutiga. Soovitan neile,kes vähegi huvituvad vangla temaatikast. Vahepeal ajas naerma küll väga tihedalt toimuvad mõrvad, kus keegi süüdi ei jää. Indivigation oli ikka 0 :D
                      Muidu väga hea sari ja paneb mõtlema :)
                      Last edited by k2snakalle; 20.06.11, 08:53.

                      Comment

                      • bob
                        Julm Donk
                        • Nov 2009
                        • 94

                        #2696
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Käsna Kallel soovitan kohe jätkata The Wire-ga. Parem kui Oz, mitmekülgsem, aga tegijad peaks samad olema. Miskine 25 kandis tegelasi kes läbi käivad on ka samade näitlejate mängitud.

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #2697
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas bob Vaata postitust
                          Käsna Kallel soovitan kohe jätkata The Wire-ga. Parem kui Oz, mitmekülgsem, aga tegijad peaks samad olema. Miskine 25 kandis tegelasi kes läbi käivad on ka samade näitlejate mängitud.
                          http://espn.go.com/espn/grantland/st...ycling-program ja sellega seotult:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #2698
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas bob Vaata postitust
                            Käsna Kallel soovitan kohe jätkata The Wire-ga. Parem kui Oz, mitmekülgsem, aga tegijad peaks samad olema. Miskine 25 kandis tegelasi kes läbi käivad on ka samade näitlejate mängitud.
                            Ma alguses ei saanud üldse aru, miks Wire nii kiidetud on, vaatasin, et selline random vaadatav krimisari. Aga nüüd eriti 4. ja 5. hooajaga läheb järjest paremaks. Tõesti on kõik väga asjalikult ühendatud. Geto ja narko rohujuurest tipuni, politseistruktuurid, meedia, haridus, valimised, majanduskriis, kuidas kõik sõltub poliitikast, kuidas mingid otsused sünnivad ning kuidas see kõiki kihte mõjutab... Väärt sari, pole midagi öelda.

                            Comment

                            • CheekyMullet
                              FPP Pro
                              • Feb 2010
                              • 232

                              #2699
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Rääkige nüüd välja, kes on lugenud - kas nende kümne osaga saigi "Troonide Mängu" raamat ühele poole?

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #2700
                                Re: Filmid ja sarjad

                                ja pange kõik spoilerisse.

                                Comment

                                Working...