Re: Filmid ja sarjad
krt...ma siin kuu tagasi tõmbasin the wire endale...paar osa vaatasin ära ja edasi ei viitisnud vaadata. Tundus kuidagi liiga veniv.
Algselt postitas nomerlot
Vaata postitust
Comment