Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #2701
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Ma alguses ei saanud üldse aru, miks Wire nii kiidetud on, vaatasin, et selline random vaadatav krimisari. Aga nüüd eriti 4. ja 5. hooajaga läheb järjest paremaks. Tõesti on kõik väga asjalikult ühendatud. Geto ja narko rohujuurest tipuni, politseistruktuurid, meedia, haridus, valimised, majanduskriis, kuidas kõik sõltub poliitikast, kuidas mingid otsused sünnivad ning kuidas see kõiki kihte mõjutab... Väärt sari, pole midagi öelda.
    krt...ma siin kuu tagasi tõmbasin the wire endale...paar osa vaatasin ära ja edasi ei viitisnud vaadata. Tundus kuidagi liiga veniv.

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #2702
      Re: Filmid ja sarjad

      Lugesin ühe endise narkopolitseiniku welli, ütles, et see on kõige reaalsem sari antud teema. CSI pidi kõige suure BS olema.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #2703
        Re: Filmid ja sarjad

        Huvitaval kombel ei ole ma hetkel OZ´i vaatamisega teise hooaja algusest kaugemale jõudnud, lihtsalt ei tõmba niivõrd. "The Wire" sai vaadatud muidugi ühe jutiga.

        Leidsin ka ühe noorte seriaali, mida kannatab vaadata. Vampiiripäevikutes on küll ilusad neiud, kuid sari ise on ülimalt läila, "Teen Wolf" on igatahes asjalikum.

        "Franklin & Bash" on ka üks uus (komöödia)sari, mida vaatan.

        Comment

        • kuco
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1910

          #2704
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas con Vaata postitust
          Lugesin ühe endise narkopolitseiniku welli, ütles, et see on kõige reaalsem sari antud teema. CSI pidi kõige suure BS olema.
          Linki?

          Comment

          • Dogers
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2500

            #2705
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
            krt...ma siin kuu tagasi tõmbasin the wire endale...paar osa vaatasin ära ja edasi ei viitisnud vaadata. Tundus kuidagi liiga veniv.
            Mul oli sama, vaatasin 4 osa ära ja siis oli kuu aega pausi, ei tõmmanud kaasa lihtsalt, hiljem oli igav ja panin 5nda osa peale, siis 6nda, ja nii läks järjest 2 hooaega kohe ja praegu on juba super super super(Y)

            Comment

            • isenseven
              Grinder
              • Sep 2009
              • 598

              #2706
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas Relamz Vaata postitust
              Soovitan!

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Sai ka eile vaatamas käitud ja kiidan!

              Comment

              • muhkLionu
                Grinder
                • Jan 2009
                • 522

                #2707
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas CheekyMullet Vaata postitust
                Rääkige nüüd välja, kes on lugenud - kas nende kümne osaga saigi "Troonide Mängu" raamat ühele poole?
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • taipupole
                  Lõpuboss
                  • Oct 2008
                  • 2181

                  #2708
                  Re: Filmid ja sarjad

                  The Wire kohta on öeldud, et seda ei tohi osa-osa kaupa vaadata, vaid tuleb vaadata neli-viis osa korraga, sest tugevus seisneb loo arenemises ja jutustamises.

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #2709
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Peaks Entourage ja Breaking Bad'i enne uute hooaegade algust uuesti algusest lõpuni ära vaatama. Entourage'l läheks kolmas kord siis juba :D.

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #2710
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Nägin lõpuks Tarantino "Reservoir Dogs'i" ära. Nuts.

                      Comment

                      • numnuts
                        Grinder
                        • Dec 2010
                        • 846

                        #2711
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                        Peaks Entourage ja Breaking Bad'i enne uute hooaegade algust uuesti algusest lõpuni ära vaatama. Entourage'l läheks kolmas kord siis juba :D.
                        Lol ma ka Entouraget 3.5 korda läbi vaadanud. Breaking Bad vaatasin ka hiljuti otsast lõpuni ära nii kergeks meeldetuletuseks

                        Comment

                        • con
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1954

                          #2712
                          Re: Filmid ja sarjad

                          pssst GoT 10 on väljas, 42k seederit TPB's:D

                          Algselt postitas fyte Vaata postitust
                          Nägin lõpuks Tarantino "Reservoir Dogs'i" ära. Nuts.
                          (:
                          "Casino" on ka suht sarnane, "lock stock n two smokin barrels" soovitaks ka nt(äkki pole veel näinud).

                          /saadan pm kui leian welli, täna ei viitsi otsida.
                          Last edited by con; 20.06.11, 20:59.

                          Comment

                          • Muusik
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2008
                            • 378

                            #2713
                            Re: Filmid ja sarjad

                            milline lõpp game of thronesil... see läheb ikka järjest paremaks

                            Comment

                            • bauss
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 737

                              #2714
                              Re: Filmid ja sarjad

                              The Lincoln Lawyer - soovitan, stiilne film ja igav ei hakka

                              Comment

                              • flipmachine
                                Pokkerihai
                                • Jul 2009
                                • 1857

                                #2715
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Sucker punch
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                See on selline huvitav film, et ma ei oskagi öelda, kas hea või halb. Pm peab ise vaatama ja omale arvamusele jõudma. Tegemist siis sci-fi filmiga ja soundtrack väga hea filmil. Mulle meeldis igatahes.

                                Comment

                                Working...