Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #2221
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas akristjan Vaata postitust
    Sanctum- soovitan aga see arvatavasti no brainer
    ei ole küll näinud aga pidi väga halb olema.
    however - there is no plot what so ever. at no point did i feel compassion nor connection to any of the characters.. those who died and those who survived. at no point did i identified myself with the plot, hoping these guys will make it out alive.

    yeah - really poor plot and boring dialogs.

    acting was good for whatever material was thrown on these poor actors..

    seriously - don't bother with this film

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #2222
      Re: Filmid ja sarjad

      Mina tunnistan, et tunnen end aja möödudes järjest lollimana siin elus. Ei taju enam üldse biiti. Ja nii on ka viimase 3 filmiga, mida vaatanud olen:
      Mr.Nobody
      Mulholland Drive
      American Psycho

      Vot lihtsalt ei saa aru. Film lõppeb, mõtled: "mis nüüd siis", otsid netist veidi vastuseid, aga päris täpselt ikka aru ei saa, mis just juhtus :(

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #2223
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas lebovend Vaata postitust
        Mina tunnistan, et tunnen end aja möödudes järjest lollimana siin elus. Ei taju enam üldse biiti. Ja nii on ka viimase 3 filmiga, mida vaatanud olen:
        Mr.Nobody
        Mulholland Drive
        American Psycho

        Vot lihtsalt ei saa aru. Film lõppeb, mõtled: "mis nüüd siis", otsid netist veidi vastuseid, aga päris täpselt ikka aru ei saa, mis just juhtus :(
        ega ei peagi kohe aru saama kogu filmist.
        mõtled, googeldad ja vaatad korra veel kui vaja.

        btw 2001: A Space Odyssey oled näinud? :D

        Comment

        • Rando
          Õpihimuline Mängur
          • Jan 2010
          • 316

          #2224
          Re: Filmid ja sarjad

          Mr. Brooks - 7/10, vaadatav.

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #2225
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas Rando Vaata postitust
            Mr. Brooks - 7/10, vaadatav.
            6/10. kahetsesin :)

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #2226
              Re: Filmid ja sarjad

              btw, mis programmiga keegi filme DVDle põletab (koos subtiitritega)? kasutasin ConvertXtoDVD'd, aga jätab mingi watermarki peale. oleks nõus isegi full versiooni ostma, aga seal ei saa läbi MB maksta. peab krediitkaart olema.

              Comment

              • flipmachine
                Pokkerihai
                • Jul 2009
                • 1857

                #2227
                Re: Filmid ja sarjad

                Gulliveri reisid jack balck-iga peaosas. Ma ei tea..see film sosbib siis kui sul tuumapohmell ja sind ei huvita film sisu.

                Comment

                • 2ssapaar
                  Õpihimuline Mängur
                  • Nov 2008
                  • 423

                  #2228
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Role Models (2008) komöödiasõpradele

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #2229
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Täiesti masendav. Neljas film, millest midagi aru ei saanud: Identity (2003).
                    **** kui lollina ma ennast tunnen. Peab vist hakkama ka keskenduma Seagali ja Van Damme filmidele.

                    Keegi, kes seda Identityt näinud, viitsib äkki seletada, mis seal toimus või kes keda tappis?

                    Comment

                    • Davy
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1341

                      #2230
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Siitsaadud soovituse kohaselt hakkan nüüd "How not to live your life" esimest osa vaatama.

                      Omaltpoolt, kes veel ei ole näinud, siis soovitan "Off Centre". Sarja fiiling : segu Sõradest, Joeyst ja american wedding(film).

                      Comment

                      • lebovend
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2420

                        #2231
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                        Keegi, kes seda Identityt näinud, viitsib äkki seletada, mis seal toimus või kes keda tappis?
                        Ilmselt mitte.
                        Aga t2na vaatasin Apocalypto ära. Hea film ja sisust sain isegi aru seekord :D

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #2232
                          Re: Filmid ja sarjad

                          motellis olevad isikud olid selle venna isiksused kelle üle kohut mõisteti seal psühiaatria haiglas. Tema mõrvarlik pool lülitas teised isiksused välja filmi lõpuks.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #2233
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas Davy Vaata postitust
                            Siitsaadud soovituse kohaselt hakkan nüüd "How not to live your life" esimest osa vaatama.

                            Omaltpoolt, kes veel ei ole näinud, siis soovitan "Off Centre". Sarja fiiling : segu Sõradest, Joeyst ja american wedding(film).
                            Offtopic: kus vahepeal paariks aastaks kadusid? Istusid kinni? :D

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #2234
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Adaptation. (2002) oli väga hea :)
                              10/10

                              Comment

                              • Davy
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1341

                                #2235
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas Davy Vaata postitust
                                Siitsaadud soovituse kohaselt hakkan nüüd "How not to live your life" esimest osa vaatama.

                                Omaltpoolt, kes veel ei ole näinud, siis soovitan "Off Centre". Sarja fiiling : segu Sõpradest, Joeyst ja american wedding(film).
                                "How not to live your life" = olen sõnatu...

                                1. House M.D. - ainult ülivägev siis, kui igat osa oled vaatanud
                                2-3. The office, How not to live your life

                                Comment

                                Working...