Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #2206
    Re: Filmid ja sarjad

    Hiljutised uuemad filmid Mechanic ja Monsters. Soovitab keegi embakumba vaatama minna? Mechanic peaks standard Jason Stathami action film olema, aga tundub hea

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #2207
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas inward Vaata postitust
      Hiljutised uuemad filmid Mechanic ja Monsters. Soovitab keegi embakumba vaatama minna? Mechanic peaks standard Jason Stathami action film olema, aga tundub hea
      Monstersi storyline jättis suhteliselt külmaks Visuaalne pool oli hea, arvestades mis vahenditega film tehti.
      Mechanic oli tüüpiline Stathami film, ei midagi uut. Originaalile jääb taseme poolest kõvasti alla.

      Soovitan Kuninga kõnet vaadata, see oli väga hea.

      Comment

      • jott
        Jube Noob
        • Jul 2009
        • 183

        #2208
        Re: Filmid ja sarjad

        Sõpruses jookseb praegu http://www.imdb.com/title/tt1587707/.

        Dokkfilm tänavakunstnikest. Soovitan

        Comment

        • akristjan
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 406

          #2209
          Re: Filmid ja sarjad

          Sanctum- soovitan aga see arvatavasti no brainer

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #2210
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas akristjan Vaata postitust
            Sanctum- soovitan aga see arvatavasti no brainer
            Mismõttes no brainer? Et tuleb kindlasti vaadata?

            Comment

            • akristjan
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 406

              #2211
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas camu Vaata postitust
              Mismõttes no brainer? Et tuleb kindlasti vaadata?
              arvan küll jah.. kino film, kodus sellist efekti ei saa

              Comment

              • Relamz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1467

                #2212
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas jott Vaata postitust
                Sõpruses jookseb praegu http://www.imdb.com/title/tt1587707/.

                Dokkfilm tänavakunstnikest. Soovitan

                nõustun

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #2213
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas akristjan Vaata postitust
                  Sanctum- soovitan aga see arvatavasti no brainer
                  Ma just kuulsin kuskilt (2+2 vist?), et üsna mõttetu/kehva. IMDB skoor ka kiita pole, 5.6, aga noh ainult 1,700 votes.

                  Comment

                  • kaval-ants
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 191

                    #2214
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Ise ka Sanctumist midagi eriti head ei arva. Ja seda näitlejate pärast - nad ei tundunud oma jutuga kuidagi reaalsed sellises olukorras.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #2215
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Holy motherf*cking shit milline crap see uus Knight Rider on. Ma ei kujuta ette milline retard saab see inimene olla kes selle sarja välja mõtles.

                      Comment

                      • Owner85
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 2146

                        #2216
                        Re: Filmid ja sarjad

                        nõustun,näitlejad on kuskil puu/kuu nurgapealt üles korjatud,sisu ja efectid täis saast ainuke asi mis fancy on auto

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #2217
                          Re: Filmid ja sarjad

                          keegi oskab öelda mõnda huvitavat ajaloolist filmi (sõda vms)? ala nagu Gladiaator, Trooja vms.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #2218
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                            nõustun,näitlejad on kuskil puu/kuu nurgapealt üles korjatud,sisu ja efectid täis saast ainuke asi mis fancy on auto
                            Auto on ka täishomo, kõik normaalsed inimesed teavad millised pasakäkid USA autod on...

                            Comment

                            • tonis
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 334

                              #2219
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                              keegi oskab öelda mõnda huvitavat ajaloolist filmi (sõda vms)? ala nagu Gladiaator, Trooja vms.
                              Robin Hood on sitaks hea film ja peaks kindlasti meeldima kui Gladiaator meeldis.

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #2220
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas tonis Vaata postitust
                                Robin Hood on sitaks hea film ja peaks kindlasti meeldima kui Gladiaator meeldis.
                                tänud soovituste eest. proovin kunagi ära. hetkel sai Tsentuurio tõmmatud.

                                Comment

                                Working...