Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Muusik
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2008
    • 378

    #2176
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    Kas keegi teab kust leida Full House seasoneid tõmmata? ning kust võiks neile eestikeelseid subtiitreid leida?

    Comment

    • udikaz
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1946

      #2177
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
      http://thepiratebay.org/torrent/3543...e_Seasons_(1-4) näiteks see, aga dnno kas 6ige seep..subse prolly polegi eesti keelseid
      jep see õige seep, eestis ka korduvalt jooksunud aga subse hui leiab netist:S

      Comment

      • udikaz
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1946

        #2178
        Re: Filmid ja sarjad

        lampi paned? ise ei ole uurinud ja kirjutad lihtsalt siia selle? kui subclubis üleval oleks siis ma ei oleks ju hakanud siit küsimagi seda

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #2179
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas udikaz Vaata postitust
          lampi paned? ise ei ole uurinud ja kirjutad lihtsalt siia selle? kui subclubis üleval oleks siis ma ei oleks ju hakanud siit küsimagi seda
          Kui Subclubis pole, siis ei olegi. Lihtne.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #2180
            Re: Filmid ja sarjad

            "The Diving Bell & Butterfly" oli selline nukker film, aga mõtlemapanev. IMDB-s oli ca 200. koht skoori poolest. Küll mul on ikka hea elu!

            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #2181
              Re: Filmid ja sarjad

              hea film indeed

              Comment

              • Muusik
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2008
                • 378

                #2182
                Re: Filmid ja sarjad

                mingitele osadele seal on ju supakad.

                Comment

                • KeRRRt
                  Grinder
                  • May 2009
                  • 774

                  #2183
                  Re: Filmid ja sarjad

                  mul bs player annab automaatselt subtiitrid. kui eesti keelset ei leia, siis ingliskeelse annab ka.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #2184
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Üks omapärane film: The Big Bang

                    Comment

                    • matuster
                      Julm Donk
                      • Aug 2009
                      • 29

                      #2185
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Keegi teab millal Breaking Bad uuesti tulema hakkab? Vahepeal liikus siin või mingis muus teemas mingi link ka kus olid kõikide sarjade realase dated olemas, sellest oleks ka suht kasu.

                      Muidu soovitaks sellist sarja nagu Eastbound and Down. Just lõpetasin viimase episoodi vaatamise ja see on lihtsalt solid huumor mis seal toimub. http://www.imdb.com/title/tt0866442/

                      Comment

                      • Madis_89
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 841

                        #2186
                        Re: Filmid ja sarjad

                        next-episode.net annab selle suve juuli.

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #2187
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Breaking badi kohta lugesin, et võtted juba käivad. Mingit hullu kappi näitlejat oli otsitud selle nurgaadvokaadi ihukaitsjaks. Päris hea kohapeal lõppes, ise arvan, et sealt välja tulla, on ainuke variant see, et põhivillain saab surma. Et kartell vahetab välja mehe. Muud varianti ma küll ei näe. Loodetavasti nad ei lähe mingi odava blackmail liini peale. sarja senist kvaliteeti arvestades siiski ei usu.

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #2188
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                            "The Diving Bell & Butterfly" oli selline nukker film, aga mõtlemapanev. IMDB-s oli ca 200. koht skoori poolest. Küll mul on ikka hea elu!

                            http://www.imdb.com/title/tt0401383/
                            ülinuts film imo. nägin kunagi pöffil ja olen mingi 3x veel vaatanud.
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #2189
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                              ülinuts film imo. nägin kunagi pöffil ja olen mingi 3x veel vaatanud.
                              Pöffi kavast kunagi leidsin ja nii ma ta arvutisse tõmbasin ja alles nüüd vaatasin. :)
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #2190
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Imo viimases Two and a Half Meni osas paistab juba Sheeni näost kokkiprobleemid. Kuidagi aukuvajunud vms.....Vb tundus pärast neid uudiseid :D :D

                                Comment

                                Working...