Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]
Collapse
X
-
Re: Filmid ja sarjad
jep see õige seep, eestis ka korduvalt jooksunud aga subse hui leiab netist:SAlgselt postitas K2snakas Vaata postitusthttp://thepiratebay.org/torrent/3543...e_Seasons_(1-4) näiteks see, aga dnno kas 6ige seep..subse prolly polegi eesti keelseid
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
lampi paned? ise ei ole uurinud ja kirjutad lihtsalt siia selle? kui subclubis üleval oleks siis ma ei oleks ju hakanud siit küsimagi sedaAlgselt postitas Muusik Vaata postitust
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Kui Subclubis pole, siis ei olegi. Lihtne.Algselt postitas udikaz Vaata postitustlampi paned? ise ei ole uurinud ja kirjutad lihtsalt siia selle? kui subclubis üleval oleks siis ma ei oleks ju hakanud siit küsimagi seda
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
"The Diving Bell & Butterfly" oli selline nukker film, aga mõtlemapanev. IMDB-s oli ca 200. koht skoori poolest. Küll mul on ikka hea elu!
Fullstacks have more fun.
Comment
-
-
-
Re: Filmid ja sarjad
Keegi teab millal Breaking Bad uuesti tulema hakkab? Vahepeal liikus siin või mingis muus teemas mingi link ka kus olid kõikide sarjade realase dated olemas, sellest oleks ka suht kasu.
Muidu soovitaks sellist sarja nagu Eastbound and Down. Just lõpetasin viimase episoodi vaatamise ja see on lihtsalt solid huumor mis seal toimub. http://www.imdb.com/title/tt0866442/
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Breaking badi kohta lugesin, et võtted juba käivad. Mingit hullu kappi näitlejat oli otsitud selle nurgaadvokaadi ihukaitsjaks. Päris hea kohapeal lõppes, ise arvan, et sealt välja tulla, on ainuke variant see, et põhivillain saab surma. Et kartell vahetab välja mehe. Muud varianti ma küll ei näe. Loodetavasti nad ei lähe mingi odava blackmail liini peale. sarja senist kvaliteeti arvestades siiski ei usu.
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
ülinuts film imo. nägin kunagi pöffil ja olen mingi 3x veel vaatanud.Algselt postitas Pahvak Vaata postitust"The Diving Bell & Butterfly" oli selline nukker film, aga mõtlemapanev. IMDB-s oli ca 200. koht skoori poolest. Küll mul on ikka hea elu!
http://www.imdb.com/title/tt0401383/"Money doesn't make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million." <br />Arnold Schwarzenegger
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Pöffi kavast kunagi leidsin ja nii ma ta arvutisse tõmbasin ja alles nüüd vaatasin. :)Algselt postitas nikitheone Vaata postitustülinuts film imo. nägin kunagi pöffil ja olen mingi 3x veel vaatanud.Fullstacks have more fun.
Comment
Comment