50ndates keemiaõpetaja hakkab methi tootma, pärast seda kui saab teada, et tal on kopsuvähk. Igast tsirkust ja kammajaad saab seal.
Natuke weedsi sarnane, kuid veidi karmim stoori.
Minu viimaste nädalate kinos käigud:
The Book of Eli - Ei meeldinud väga, liiga usklik ja natuke jama sisu. Vägivald oli stiilselt tehtud.
Sherlock Holmes - Meeldis, Holmesi-Watsoni vaheline dialoog oli naljakas ja üldiselt oli ka suht stiilselt tehtud.
Daybreakers - Mõnusalt sünge ulmekas suure hulga verega.
The Imaginarium of Doctor Parnassus - Pigem ei meeldinud, visuaalselt väga ilus, aga sisu poolest mitte eriti hea. Osaliselt on selles süüdi ka ilmselt Heath Ledgeri surm.
2012 - Bullshit normaalsete efektidega.
Avatar- The Nuts.
Glee on teh nuts!
Soovitan isegi inimestele, super sari.
("Tirrra seal on üks tüüp täis pederast nhj" tüübid ilmselt ei taha vaadata seda)
Võitis vist isegi parima komöödiasarja auhinna hiljuti kui ma ei eksi.
50ndates keemiaõpetaja hakkab methi tootma, pärast seda kui saab teada, et tal on kopsuvähk. Igast tsirkust ja kammajaad saab seal.
Natuke weedsi sarnane, kuid veidi karmim stoori.
Comment