Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #826
    Re: Filmid ja sarjad

    Zombieland oli päris hea :P

    Comment

    • raunsz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1492

      #827
      Re: Filmid ja sarjad

      Vaatasin "Rounders" ära.
      Päris huvitav oli. ;D

      TV sarjadest - Nägin juhuslikult "IT crowd" üht osa ja tekkis tahtmine veel vaadata seda. Fun sari. ;D

      Comment

      • marxiku
        Õpihimuline Mängur
        • May 2009
        • 471

        #828
        Re: Filmid ja sarjad

        soovitan "Breaking Bad" :)

        50ndates keemiaõpetaja hakkab methi tootma, pärast seda kui saab teada, et tal on kopsuvähk. Igast tsirkust ja kammajaad saab seal.
        Natuke weedsi sarnane, kuid veidi karmim stoori.

        kaks hooaega on väljas.

        Comment

        • rasmer
          Vana Tegija
          • Oct 2009
          • 1306

          #829
          Re: Filmid ja sarjad

          Minu viimaste nädalate kinos käigud:
          The Book of Eli - Ei meeldinud väga, liiga usklik ja natuke jama sisu. Vägivald oli stiilselt tehtud.
          Sherlock Holmes - Meeldis, Holmesi-Watsoni vaheline dialoog oli naljakas ja üldiselt oli ka suht stiilselt tehtud.
          Daybreakers - Mõnusalt sünge ulmekas suure hulga verega.
          The Imaginarium of Doctor Parnassus - Pigem ei meeldinud, visuaalselt väga ilus, aga sisu poolest mitte eriti hea. Osaliselt on selles süüdi ka ilmselt Heath Ledgeri surm.
          2012 - Bullshit normaalsete efektidega.
          Avatar- The Nuts.

          Comment

          • raunsz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1492

            #830
            Re: Filmid ja sarjad

            Daybreakers ja Sherlok Holmes käisin ka kinos. Mitte kõige paremad, aga täitsa vaadatavad. Daybreakers oli natuke naljakas isegi. :P

            Comment

            • K2snakas
              Pokkerihai
              • Feb 2009
              • 2388

              #831
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas IceCold
              Ega keegi ei tea, kust saaks järgmsit filmi: http://www.imdb.com/title/tt1313113/
              Ei leidnud torrentitest. Ostaks, aga pole müügil ka näind..
              piraatlus on keelatud, fish.

              lenc krdi wanabe vahi oma arvutisse korra ja ütle seda uuesti!

              aga anyway vaatasin selle filmi ära ja ootasin enamat!

              Comment

              • akristjan
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 406

                #832
                Re: Filmid ja sarjad

                Archer (Y) uus seriaal d(ˇ~ˇ)b

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #833
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Glee on teh nuts!
                  Soovitan isegi inimestele, super sari.
                  ("Tirrra seal on üks tüüp täis pederast nhj" tüübid ilmselt ei taha vaadata seda)
                  Võitis vist isegi parima komöödiasarja auhinna hiljuti kui ma ei eksi.

                  Comment

                  • Mardoon
                    Julm Donk
                    • Dec 2008
                    • 83

                    #834
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas marxiku
                    soovitan "Breaking Bad" :)

                    50ndates keemiaõpetaja hakkab methi tootma, pärast seda kui saab teada, et tal on kopsuvähk. Igast tsirkust ja kammajaad saab seal.
                    Natuke weedsi sarnane, kuid veidi karmim stoori.

                    kaks hooaega on väljas.

                    Soovitan samuti. Märtsi keskel peaks kolmas hooaeg hakkama. ootan väga

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #835
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Kindlasti lõpuni vaadata. Eriti soovitan vandenõuteoreetikutele, peaks nii mõnigi universumi saladus saama lahenduse:

                      Comment

                      • K2snakas
                        Pokkerihai
                        • Feb 2009
                        • 2388

                        #836
                        Re: Filmid ja sarjad

                        jalka fännidele:P

                        isegi Eesti koodis saab osa sealt:D

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #837
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Keegi mingit ägedat dokumentaali oskab soovitada? Nt. vangladokumentaale vms actioni-rohkeid, mitte kuidas maailm tekkis.

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #838
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Ise vaatasin viimati "More Than A Game". Väga hea dokk korvpalli meeskonnast

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #839
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas Codecci
                              Keegi mingit ägedat dokumentaali oskab soovitada? Nt. vangladokumentaale vms actioni-rohkeid, mitte kuidas maailm tekkis.
                              vangla-fetish? :)

                              Comment

                              • Viski
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2010
                                • 393

                                #840
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Kanal2'es mingi blabla Sügavik .. totaalne softcore erootika.

                                Comment

                                Working...