Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pronks
    Jube Noob
    • Jun 2009
    • 116

    #781
    Re: Filmid ja sarjad

    huvitavaid uusi sarju 2010?

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #782
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas pronks
      huvitavaid uusi sarju 2010?
      Üldiselt tulevad need ikka sügisel, kuid.

      Lähikuudel:
      Life Unexpected (http://en.wikipedia.org/wiki/Life_Unexpected)
      Human Target (http://en.wikipedia.org/wiki/Human_T...28TV_series%29)
      The Deep End (http://en.wikipedia.org/wiki/The_Dee...28TV_series%29)
      Past Life (http://en.wikipedia.org/wiki/Past_Life_%28TV_series%29)
      Parenthood (http://en.wikipedia.org/wiki/Parenthood_%28TV_series%29)

      Muud on üldiselt returning.

      Viimastest uutest on päris lahe meestele mõeldud "Men of a Certain Age" (http://en.wikipedia.org/wiki/Men_of_a_Certain_Age).

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #783
        Re: Filmid ja sarjad

        Eile vaatasin - "The Lovely Bones" 8/10


        üle pika aja üks hea draama/fiction.

        Täna plaanis vaadata Up In The Air

        Comment

        • pronks
          Jube Noob
          • Jun 2009
          • 116

          #784
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas taipupole
          see võiks täitsa vaadatav olla ma loodan.

          Comment

          • Allanaator13
            FPP Pro
            • Sep 2009
            • 285

            #785
            Re: Filmid ja sarjad

            Invictus, film Clint Eastwoodi poolt, peaosas Morgan Freeman peaks mingiaeg välja tulema. Tõotab tulla huvitav. Nende kahe töö on alati hea olnud, kasvõi Million Dollar Baby näol

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #786
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas Allanaator13
              Invictus, film Clint Eastwoodi poolt, peaosas Morgan Freeman peaks mingiaeg välja tulema. Tõotab tulla huvitav. Nende kahe töö on alati hea olnud, kasvõi Million Dollar Baby näol
              Tuli juba välja ja sellest kirjutati päris hästi siin: http://sports.espn.go.com/espn/page2...simmons/091231

              Comment

              • kardpleier
                Grinder
                • Jul 2009
                • 699

                #787
                Re: Filmid ja sarjad

                täna 13.25 kanal 2 pealt: Sandarm St. Tropezis

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #788
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas vsiu100

                  Sherlock Holmesi laup vaatama, tundub hea........
                  vaadatud ja üle pika aja hea film kinos, milles ei pidanud pettuma.


                  Comment

                  • akristjan
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 406

                    #789
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Holmes= thumbs up vaga pro film

                    Comment

                    • bounce
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 865

                      #790
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas akristjan
                      Holmes= thumbs up vaga pro film
                      just tulin seansilt ja sekundeerin, downey jr-ile sobivad väga hästi sellised rollid ja guy ritchiele tundub et lahutus madonnast on päris positiivselt mõjunud :)

                      Comment

                      • kardpleier
                        Grinder
                        • Jul 2009
                        • 699

                        #791
                        Re: Filmid ja sarjad

                        käisin eile Sherlock Holmesi vaatamas. siuke tunne nagu oleks Csi-d ja Dr. House korraga vaadand. 3,5/5 minu hinnang.

                        Comment

                        • teerajaja
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 815

                          #792
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Viimasel ajal vaadanud :

                          Changeling - Clint Eastwoodi film, film räägib naisest ( peaosas Angelina Jolie ) kelle poeg jääb kadunuks ja politseist kes ei suuda teda leida ja ega väga püüagi.
                          Love Happens - humoorikas armastusfilm
                          Duplicity - Clive Owen filmid on alati head
                          All About Steve - Sandra Bullocki poolt järjekordne film hästi näideldud, kus ta on omamoodi veidrik ja huumorit jagub :)
                          The Invention Of Lying - väga huvitava ideega film kus elatakse maailmas kus keegi pole veel valetanud, kuni üks mees avastab sellise mooduse ja kõik usuvad teda kuna keegi ei usu et valetab :D

                          Comment

                          • StripPoker
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 609

                            #793
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Avatari ette näidati trailerit Cousteau loodusfilmist (veealused kaadrid) OK, ei ole mingi actionfilm aga no see 3D oli seal nuts ikka! Tahtsid kohe delfiinil koonust kinni haarata :) Seda peab küll vaatama minema!

                            Comment

                            • DanRai
                              Bännitud
                              • Nov 2008
                              • 31

                              #794
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Zombieland (2009) (Y)

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #795
                                Re: Filmid ja sarjad

                                spooksi 8th season on ülihea

                                Comment

                                Working...