Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #1576
    Re: Filmid ja sarjad

    ükspäev igavusest sai vaadatud filmi "Vampires suck" http://www.imdb.com/title/tt1666186/
    Trailer tundus naljakas + tahtsin head paroodiat näha. Igastahes filmi kõik naljad olid traileris ära toodud ja üleüldiselt väga igav film. Pidin ennast sundima, et lõpuni vaadata, sest no äkki ikka tuleb mõni hea nali. Ei tulnud.
    Ei soovita kellegile
    Last edited by k2snakalle; 25.08.10, 14:21.

    Comment

    • flipmachine
      Pokkerihai
      • Jul 2009
      • 1857

      #1577
      Re: Filmid ja sarjad

      Vaatan " How i met your mother"-it, läheb juba teine hooaeg ,aga ma ei saa ikka pihta, kus need naljad on. Tähele olen pannud varastatud nalju " That 70s shows"-t ja siis mõned ägedad tarkuseterad Barney poolt. Aga kus on komöödia ??

      Comment

      • mislinn
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1734

        #1578
        Re: Filmid ja sarjad

        wdf, terve sai ongi üks komöödia, nuts imo

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #1579
          Re: Filmid ja sarjad

          Telekava taas: Kanal11 hakkas just väärt 90ndate klassika, mustvalge komöödia Clerks

          See on vist ka esimene film, kus tulid eetrisse tegelased Jay ja Silent Bob.

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #1580
            Re: Filmid ja sarjad

            hea film indeed.

            Comment

            • donkament
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1945

              #1581
              Re: Filmid ja sarjad

              vaatan praegu filmi nimega The Human Centipede, tra nii haiget asja annab välja mõelda. haige rofl, film mingist hullust arstist kes õmbleb kolm inimest kokku niimoodi rongiks, et pead ja persed on ühendatud.

              Comment

              • levis
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1557

                #1582
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas donkament Vaata postitust
                vaatan praegu filmi nimega The Human Centipede, tra nii haiget asja annab välja mõelda. haige rofl, film mingist hullust arstist kes õmbleb kolm inimest kokku niimoodi rongiks, et pead ja persed on ühendatud.
                Vaatasin trailerit, see on ikka liiga sick ju. See pole enam eriline horror kah, see on lihtsalt jälk, rõve, haige üllitis, mida ma never-ever vaatama ei hakka.

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #1583
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Yeah, see film on totaalne virts, panin poole pealt kinni, põhimees on haigelt hea näitleja tho.

                  Comment

                  • donkament
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1945

                    #1584
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas lenC Vaata postitust
                    Yeah, see film on totaalne virts, panin poole pealt kinni, põhimees on haigelt hea näitleja tho.
                    tema pärast vaatasingi lõpuni

                    Comment

                    • rasmer
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1306

                      #1585
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Täna Kanal 2-st 00.30 ülihea film Se7en. Soovitan vaadata, kes pole veel näinud.

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #1586
                        Re: Filmid ja sarjad

                        kinnitan et hea film! :D

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #1587
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Hea film, aga seda lastakse sama tihti nagu Home Alone'i.

                          Comment

                          • akristjan
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 406

                            #1588
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas donkament Vaata postitust
                            vaatan praegu filmi nimega The Human Centipede, tra nii haiget asja annab välja mõelda. haige rofl, film mingist hullust arstist kes õmbleb kolm inimest kokku niimoodi rongiks, et pead ja persed on ühendatud.
                            See film oli Haapsalu mingi horrori festialil ka.. sai publiku mingi auhinna vmt... wtf

                            Comment

                            • Jack Jones
                              Jube Noob
                              • Aug 2009
                              • 143

                              #1589
                              Re: Filmid ja sarjad

                              vaatasin üle pika aja komöödiat - Cop Out. Bruce Willis & Stiffler, naerda sai kõvasti :)

                              Comment

                              • pilme10
                                FPP Pro
                                • Jun 2009
                                • 224

                                #1590
                                Re: Filmid ja sarjad

                                vaadake filmi " City of God "

                                10 / 10

                                Comment

                                Working...