Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #676
    Re: Filmid ja sarjad

    Kas keegi on avatari mõlemat versiooni näinud? (3D/2D)
    kas 3d rikub filmi ilu?

    Comment

    • Toomasl
      FPP Pro
      • Nov 2008
      • 258

      #677
      Re: Filmid ja sarjad

      ma näinud ainult 3D ja julgen öelda, et ei riku(pole küll 2D näinud, aga 3D kvaliteet oli parem kui suurepärane.

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #678
        Re: Filmid ja sarjad

        sattusin just sellise teeme peale:
        http://forumserver.twoplustwo.com/34...movies-662300/
        I can't imagine that people are going to flock to the theaters to see movies with washed out colors and blurry backgrounds longterm.

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #679
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas teerajaja
          Need Will Farelli filmid on nii ajuvaba koomilised viimati ära vaadanud Old School ja Land of the Lost. Huvitav mis elu ta niisama elab.
          Kui Farell meeldib, siis You're Welcome America on nuts!

          Comment

          • mkva
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1972

            #680
            Re: Filmid ja sarjad

            Vicky Cristina Barcelona (2008)
            IMDb: http://www.imdb.com/title/tt0497465/
            Soovitan.

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #681
              Re: Filmid ja sarjad

              Eile sai vaadatud filmi Stan Helsing. Lootsin enamat...

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #682
                Re: Filmid ja sarjad

                Käisin eile vaatamas "Mehed, kes jõllitasid kitsi" (Men Who Stare at Goats)
                Hull absurdikomöödia, minule sujus igati.

                [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SreufFevUSw[/youtube]

                Nägin Avatari treilerit ka, jätan vahele. Animatsioon võib ju sokid jalast lüüa, aga pole enam lastefilmide eas...

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #683
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas nomerlot
                  Käisin eile vaatamas "Mehed, kes jõllitasid kitsi" (Men Who Stare at Goats)
                  Hull absurdikomöödia, minule sujus igati.

                  [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SreufFevUSw[/youtube]

                  Nägin Avatari treilerit ka, jätan vahele. Animatsioon võib ju sokid jalast lüüa, aga pole enam lastefilmide eas...
                  lol :D

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #684
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Avatar vaadatud 3D'na.. väga meeldis.. kuskil ei tekkinud tunnet et arvutiga tehtud elukad oleks kanged vms.. sisu oli hea.. planeedi elanikud olid sümpaatsed.. 10/10 imho.. sci-fi fänn olen ma ka..:-D

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #685
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas Rage
                      Avatar vaadatud 3D'na.. väga meeldis.. kuskil ei tekkinud tunnet et arvutiga tehtud elukad oleks kanged vms.. sisu oli hea.. planeedi elanikud olid sümpaatsed.. 10/10 imho.. sci-fi fänn olen ma ka..:-D
                      Kusjuures mul pole ka sci-fi filmide vastu midagi, aga ma vist otsin neist midagi muud. Ma ei oskagi sõnastada, mida... mingit uut filosoofiat ehk, midagi, mis avardaks, midagi, mis paneks mõtlema... raske öelda. Avatari treiler ütles mulle kohe, et see film pole minu tassike teed. Aga see on nagu kõige, maitseasi eelkõige.

                      Minu lemmikulmekas on jätkuvalt 80-ndatel tehtud Blade Runner, vana peer olen vist.

                      Comment

                      • mkva
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1972

                        #686
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Tuli meelde, kunagi vaatasin, täiesti nuts film ! VAADAKE!

                        It's All Gone Pete Tong (2004)

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #687
                          Re: Filmid ja sarjad

                          lähen täna kinno teist korda Avatari vaatama. Liiga hea.

                          Comment

                          • kuco
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1910

                            #688
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas mkva
                            Tuli meelde, kunagi vaatasin, täiesti nuts film ! VAADAKE!

                            It's All Gone Pete Tong (2004)
                            Pete Tong on teh nuts mees ...
                            Tõmbame siis võrgu umbe

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #689
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas rohelinekonn
                              lähen täna kinno teist korda Avatari vaatama. Liiga hea.
                              käisin ka vaatamas 3d. Ja meeldis väga. Soovitan soojalt.

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #690
                                Re: Filmid ja sarjad

                                käisin ka täna Avatari vaatamas. esimene 3d film oli ka. Polnd nagu vigu. Aga midagi eriti imelist ka mitte.

                                Comment

                                Working...