Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • teerajaja
    Grinder
    • Feb 2009
    • 815

    #976
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    millises osas täpselt oskad öelda?

    S03E12 seal kusagil paari minutiline lõik selle kohta ju ta päris tõsiselt seda ei võtnud.


    EDIT: variatsioon, pani juba lingi, my bad.

    Comment

    • teerajaja
      Grinder
      • Feb 2009
      • 815

      #977
      Re: Filmid ja sarjad

      Teie vaidluse kohta siin ükteisele " näkku keeramise " kohta. Võib olla tõesti lebovend tahtsid oma arvamust avalada ja ei mõtle oma postituste koha pealt, et surud oma arvamust peale.

      Aga need otsesed tsitaadid postitustest kõlavad täpselt nii et nagu teiste arvamus on vale ja teine pool postitusest on oma arvamus.




      Algselt postitas lebovend Vaata postitust
      ning see on kyll vale film, mida v2ga kiita imho.
      Algselt postitas lebovend Vaata postitust
      vale, sest selles filmis pole midagi erilist ju. t2iesti tavaline film, mis
      on t2iega yle hypetud, saad aru?

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #978
        Re: Filmid ja sarjad

        LOL :D , ma ei saa aru, kas teil on igav või mis, aga kuidas te tulete selle peale, et
        "hei, tegin eile kell pool seitse 6htul siia postituse yhe seriaali kohta. T2na, kell viis
        otsustasin, et peaks hoopis vana teema üles tõstma."

        Seriously, mis v2rk sellega on?

        V6tke neid tsitaate, kuidas tahate, v6tke neid kui minu arvamuse peale
        surumisena v6i lihtsalt oma arvamuse avaldamine v6i mingit kolmandat v6i neljandat
        viisi. K6ik see teema oleks anyways ära jäänud, kui poleks inimesed pettunud minu
        k6ige esimeses postituses shutter islandi kohta, kus ma p2ris ilusti oma arust 2ra
        seletasin, miks mulle see film ei j2tnud sajandi parima filmi muljet.


        Anyways, topicusse ka. Vaatasin selle "it's all gone pete tong" asjanduse ära.
        Esimesed 30 minutit oli täielik piin. Olin valmis iga hetk asja kinni panema.
        Aga edasi hakkas asi päris kaasahaaravaks ja huvitavaks muutuma. V6ib
        rahule j22da.

        Vahepeal olen SOA kaks hooaega ära lõpetanud. Good stuff imho.
        Ning Southlandi esimene hooaeg ka läbi. Mõnusalt realistlik tundub see.
        Võtteplatsideks on linn ise ja näitlejatöö tundub ka sellevõrra reaalsemana.
        Mõnus.

        Täna alustasin "Homicide: Life on the street (1993)" vaatamist. Lapseeast
        kargasid kohe ekraanile tuttavad lõustad ning plaan on kõik 7 hooaega ära
        vaadata.

        Comment

        • yolpa
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 2669

          #979
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas lebovend Vaata postitust
          LOL :D , ma ei saa aru, kas teil on igav või mis, aga kuidas te tulete selle peale, et
          "hei, tegin eile kell pool seitse 6htul siia postituse yhe seriaali kohta. T2na, kell viis
          otsustasin, et peaks hoopis vana teema üles tõstma."

          Seriously, mis v2rk sellega on?
          Sul pole endal mitte ühtegi veenvat argumenti selle vaidluse käigus olnud, aga viimane sõna peab alati sulle jääma?

          Comment

          • bob
            Julm Donk
            • Nov 2009
            • 94

            #980
            Re: Filmid ja sarjad

            Vaatasin Its Always Sunny in Philly 1. seasoni ära ja ootasin rohkemat ning asusin JÄLLE uut sarja otsima. How I Met Your Mom ei jaksa ju oodata kogu aeg. Või läheb season 2 paremaks Danny sissetulekuga Phillysse?

            Shutter Island polnud midagi nuts, aga samas tänu heale näitlejatööle ikka mõnus film. Seni 2010 parim.

            Comment

            • Godspeed_EJ
              Klubi Liige
              • Nov 2009
              • 3049

              #981
              Re: Filmid ja sarjad

              Eile sai lõpuks The Hurt Locker vaadatud. Meeldis.

              Comment

              • yolpa
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 2669

                #982
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas bob Vaata postitust
                Vaatasin Its Always Sunny in Philly 1. seasoni ära ja ootasin rohkemat ning asusin JÄLLE uut sarja otsima. How I Met Your Mom ei jaksa ju oodata kogu aeg. Või läheb season 2 paremaks Danny sissetulekuga Phillysse?

                Shutter Island polnud midagi nuts, aga samas tänu heale näitlejatööle ikka mõnus film. Seni 2010 parim.
                imo võiksid küll lõpuni vaadata.

                Comment

                • Madis_89
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 841

                  #983
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Viimasest 10 vaadatud filmist meeldis kõige rohkem "Law abiding citizen". Soovitan julgelt.

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #984
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust
                    Viimasest 10 vaadatud filmist meeldis kõige rohkem "Law abiding citizen". Soovitan julgelt.
                    Film oli vaadatav, kui täielikult ajuvaba twist ja lõpp välja arvata.
                    See rikkus aga filmi nii täielikult ära, et minu jaoks on tegemist halenaljaka läbikukkumisega.

                    Comment

                    • teerajaja
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 815

                      #985
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Keegi otsib huumoriga sarja siis julgen soovitada The Big Bang Theory, esimene season vajab harjumist aga 2,3 juba nuts. Jim Parsons (Sheldon Cooper sarjas ) on väga hea näitleja ja minu teada kandideeris ka Emmyle.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #986
                        Re: Filmid ja sarjad

                        soovitage sarja.. dexter tuleb alles sygisel, house k2ib .. the unit yldse otsas vist
                        mitte emmigi vaadata pole, mingi sisuga v2rk võiks olla .. pigem action .. ala 24 oli 2ge aga see nii pikaks kiskus ja vahepealt vaatamta .. põnevus moment on märksõnaks

                        Comment

                        • vonkartoffel
                          Pokkerihai
                          • May 2009
                          • 1658

                          #987
                          Re: Filmid ja sarjad

                          ma hakkasin the jeffersonsi vaatama

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #988
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Kõigile komöödiasõpradele soovitan soojalt sellist seriaali, nagu "Chuck".
                            Sari räägib arvutinohikust, kelle kolledžiaegne sõber saadab enne oma surma talle e-mailiga USA luureagentuuride andmebaasi. Sellele saadakse jälile ja luureagentuurid saadavad Chucki jälgima NSA agendi John Casey ja CIA agendi Sarah Walkeri. Enne kui Chuck ise arugi saab on ta juba kistud põnevasse spioonimaailma.

                            Üks parima stooriga komöödiasarju, mida ma näinud olen :).

                            Rohkem infot (inglise keeles):



                            IMDb hinne: 8.3/10
                            Last edited by Fabulous; 22.03.10, 16:46.

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #989
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              soovitage sarja.. dexter tuleb alles sygisel, house k2ib .. the unit yldse otsas vist
                              mitte emmigi vaadata pole, mingi sisuga v2rk võiks olla .. pigem action .. ala 24 oli 2ge aga see nii pikaks kiskus ja vahepealt vaatamta .. põnevus moment on märksõnaks
                              Pole küll action, aga nuts seriaal

                              Rescue Me
                              9.2/10

                              Comment

                              • Mardoon
                                Julm Donk
                                • Dec 2008
                                • 83

                                #990
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas bob Vaata postitust
                                Vaatasin Its Always Sunny in Philly 1. seasoni ära ja ootasin rohkemat ning asusin JÄLLE uut sarja otsima. How I Met Your Mom ei jaksa ju oodata kogu aeg. Või läheb season 2 paremaks Danny sissetulekuga Phillysse?
                                Soovitan kindlalt edasi vaadata. Endale ka season1 väga ei istunud, aga edasi oli küll ülikõva, "100 dollar baby" oli nuts osa. Tõstaks HIMYM´ga ühele pulgale

                                Comment

                                Working...