Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #811
    Re: Filmid ja sarjad

    Dvd tuleb välja alles 1 veebruar.

    Comment

    • tonis
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 334

      #812
      Re: Filmid ja sarjad

      Keegi oskab soovitada taolisi filme nagu on National treasure, Deamon and angels ja da vinci kood?

      Comment

      • minuraha
        FPP Pro
        • Dec 2009
        • 214

        #813
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas tonis
        Keegi oskab soovitada taolisi filme nagu on National treasure, Deamon and angels ja da vinci kood?
        mulle meeldisid näiteks Angels & Demons ja Da Vinci Code väga, eriti huvitav on jälgida + jube kaiff nuputamine käib kogu aeg

        Comment

        • DanRai
          Bännitud
          • Nov 2008
          • 31

          #814
          Re: Filmid ja sarjad

          Da Vinci Code raamat (Y)
          Filmid mõlemad saastad

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #815
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas DanRai
            Da Vinci Code raamat (Y)
            Filmid mõlemad saastad
            +1

            Comment

            • minuraha
              FPP Pro
              • Dec 2009
              • 214

              #816
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas DanRai
              Da Vinci Code raamat (Y)
              Filmid mõlemad saastad
              See on täitsa tõsi, et raamat kõvasti parem, kui film. Sellepärast soovitan igaljuhul enne filmi vaadata, kui lugeda raamatut, sest siis ei ole ootused liialt kõrged.

              Kas keegi "The Cove" on näinud? Ise tahaks seda väga näha.

              Comment

              • Oliverk
                Moderaator
                • Nov 2008
                • 3016

                #817
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas minuraha

                Kas keegi "The Cove" on näinud? Ise tahaks seda väga näha.
                Näind ammu juba jah. Kui sulle meeldib selline teema siis vaata. Kuna ma külm inimene siis vaatsin emotsioonitult ja polnud viga.

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #818
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Kas mõnel kodanikul leidub sellist multifilmi nagu "Kolmanda planeedi saladus"? Või teab kust seda saada võiks.

                  Comment

                  • Sebastian_du
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 232

                    #819
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas Godspeed_EJ
                    Kas mõnel kodanikul leidub sellist multifilmi nagu "Kolmanda planeedi saladus"? Või teab kust seda saada võiks.
                    Youtubeis on üleval kui vene keeles otsida, inglise subsid, kvaliteet on so-so http://www.youtube.com/results?searc...rch_type=&aq=f

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #820
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas Godspeed_EJ
                      Kas mõnel kodanikul leidub sellist multifilmi nagu "Kolmanda planeedi saladus"? Või teab kust seda saada võiks.
                      Eile Sikupilli Prisma DVD-riiulis nägin seda.

                      Comment

                      • akristjan
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 406

                        #821
                        Re: Filmid ja sarjad

                        24 algas! sweets!

                        Siis Burn notice + nip/tuck

                        Ka spartacus uus seriaal, tundub suht muhe.. porri palju seega võib näitlemise poole pealt natuke lõdvemalt ju võtta :P

                        Comment

                        • markolem
                          Räme Fish
                          • Jan 2010
                          • 4

                          #822
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Kaks ja pool meest ´ikka ülekõige..!

                          Comment

                          • l0lzerx
                            Räme Fish
                            • Aug 2009
                            • 18

                            #823
                            Re: Filmid ja sarjad

                            True BLoodi teine hooaeg väljas, tundub sitem kui eelmine aga siiski vaadatav.

                            Comment

                            • Oliverk
                              Moderaator
                              • Nov 2008
                              • 3016

                              #824
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas l0lzerx
                              True BLoodi teine hooaeg väljas, tundub sitem kui eelmine aga siiski vaadatav.
                              Teine hooaeg algas juba eelmine suvi :D

                              Comment

                              • l0lzerx
                                Räme Fish
                                • Aug 2009
                                • 18

                                #825
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas Oliverk
                                Teine hooaeg algas juba eelmine suvi :D
                                Sattusin, millegi pärast alles nüüd peale.

                                Comment

                                Working...