Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #841
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas Viski
    Kanal2'es mingi blabla Sügavik .. totaalne softcore erootika.
    Poisike oled vist. Seal max kolm korda tissi näidand. Rambo ka erootilisem kui see.

    Comment

    • Viski
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2010
      • 393

      #842
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas Oliverk
      Poisike oled vist. Seal max kolm korda tissi näidand. Rambo ka erootilisem kui see.
      Loe mu posti veel kolm korda.

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #843
        Re: Filmid ja sarjad

        Losti ka keegi vaatab siit :)?
        USA's hakkas nimelt pool nädalat tagasi uus hooaeg pihta ja põnevust jagub küllaga :).

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #844
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas Fabulous
          Losti ka keegi vaatab siit :)?
          USA's hakkas nimelt pool nädalat tagasi uus hooaeg pihta ja põnevust jagub küllaga :).
          Esimest 2 hooaega vaatasin. Need olid head. 3-ndast hooajast alates oli Kodu keset linna ka parem. Aga jutud on et viimane hooaega ka hea, eks näeb. Kui läbi saab sari vaatan otsast lõpuni ära vast.

          Comment

          • rasmer
            Vana Tegija
            • Oct 2009
            • 1306

            #845
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas Fabulous
            Losti ka keegi vaatab siit :)?
            USA's hakkas nimelt pool nädalat tagasi uus hooaeg pihta ja põnevust jagub küllaga :).
            Olen ka kõiki hooaegu vaadanud, tore vähemalt,et nüüd viimane hooaeg ja ei venitata mõttetult. Loodetavasti saavad kõik lahtised otsad seotud ja actionit on küllaga.

            Comment

            • bounce
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 865

              #846
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas Godspeed_EJ
              Ise vaatasin viimati "More Than A Game". Väga hea dokk korvpalli meeskonnast
              sekundeerin, mulle meeldis eriti veel, kuna ise lebroni fänn. aga kuna film on hästi tehtud, siis peaks sobima ka mitte suuremale kossujälgijale.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #847
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas nomerlot
                vangla-fetish? :)
                dunno, vangla-filmidega lihtsalt ei saa mööda panna... ma ei tea ühtegi halba vanglafilmi

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #848
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas Codecci
                  dunno, vangla-filmidega lihtsalt ei saa mööda panna... ma ei tea ühtegi halba vanglafilmi
                  Kui näinud pole, siis Prison Nation on okei dokumentaal, aga mitte midagi uut sinu jaoks ilmselt.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • Aadu
                    Õpihimuline Mängur
                    • Apr 2009
                    • 326

                    #849
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas Codecci
                    dunno, vangla-filmidega lihtsalt ei saa mööda panna... ma ei tea ühtegi halba vanglafilmi
                    Let's Go to Prison (2006)

                    Discover reviews, ratings, and trailers for Let's Go to Prison on Rotten Tomatoes. Stay updated with critic and audience scores today!

                    Comment

                    • paradigmlost
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 421

                      #850
                      Re: Filmid ja sarjad

                      vaatasin eile õudus/thrillerit 1408 Stephen Kingi raamatu järgi tehtud ja sain ülihea filmielamuse. Tõesti hea film oli. soovitan soojalt.

                      Comment

                      • Mardoon
                        Julm Donk
                        • Dec 2008
                        • 83

                        #851
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas Fabulous
                        Losti ka keegi vaatab siit :)?
                        USA's hakkas nimelt pool nädalat tagasi uus hooaeg pihta ja põnevust jagub küllaga :).
                        Olen kõik osad ära küll vaadanud, aga imo läks asi siis perse, kui see ajasrändamine pihta hakkas.. nüüd pooli kutte 2tk ja midagi aru ei saa. Aga enam ei saa pooleli jätta, peab selle viimase hooaja ka ära vaatama.

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #852
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas Mardoon
                          Olen kõik osad ära küll vaadanud, aga imo läks asi siis perse, kui see ajasrändamine pihta hakkas.. nüüd pooli kutte 2tk ja midagi aru ei saa. Aga enam ei saa pooleli jätta, peab selle viimase hooaja ka ära vaatama.
                          hea et sa neile ette räägid kes pole veel uusi osi näinud, neil siis huvitavam vaadata

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #853
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas rohelinekonn
                            hea et sa neile ette räägid kes pole veel uusi osi näinud, neil siis huvitavam vaadata
                            Wat...Kanal 2 pealt on ju viienda hooaja ära näidanud juba...
                            Us of A's on ainult 2 osa olnud ja tema postis ei täheldanud ma midagi eriti seda spoilerdavat ( kuigi see on natukene kahe otsaga asi ).

                            Comment

                            • Oliverk
                              Moderaator
                              • Nov 2008
                              • 3016

                              #854
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Obv ei vaata keegi sarju telekast. Seega ei ole mõtet spoilerdada tõesti. Mina ootan näiteks losti lõppu siis vast vaatan hd-s asja ära. hetkel mingi 3 hooaega vaadand vist.

                              Comment

                              • rohelinekonn
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 3808

                                #855
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas Fabulous
                                Wat...Kanal 2 pealt on ju viienda hooaja ära näidanud juba...
                                Us of A's on ainult 2 osa olnud ja tema postis ei täheldanud ma midagi eriti seda spoilerdavat ( kuigi see on natukene kahe otsaga asi ).
                                loe korralikult mis ta kirjutas, kui sa pihta ei saa siis vaata alla

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...