Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]
GU 2 oli päris humoorikas. Vahepeal keerati vinti üle, aga üldiselt päris head naljad olid. Kraadiga vaadata on okei.
Häiris ainult, et kinos mingi tüdruk mu selja taga ütles vähemalt 20+ korda "Ou may gaaad" ja naeris iga nalja peale kõige rohkem ja kõige kõvemini.
GU 2 oli päris humoorikas. Vahepeal keerati vinti üle, aga üldiselt päris head naljad olid. Kraadiga vaadata on okei.
Häiris ainult, et kinos mingi tüdruk mu selja taga ütles vähemalt 20+ korda "Ou may gaaad" ja naeris iga nalja peale kõige rohkem ja kõige kõvemini.
Comment