Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #4501
    Re: Filmid ja sarjad

    BB uus ep. meh at best :(

    Comment

    • Maxi
      Pokkerihai
      • Nov 2010
      • 1849

      #4502
      Re: Filmid ja sarjad

      BB karakterite areng on minumeelest parim asi selle sarja juures, kui esimesel kolmel seasonil olin Team Walti fänn siis hetkeseisuga on Team Jesse palju sümpaatsem. Skyler on liiga häiriv minu jaoks, seda võiks oluliselt vähem olla

      Comment

      • Jeebus
        määäääää
        • Jun 2012
        • 1409

        #4503
        Re: Filmid ja sarjad

        BB-ga olen jõudnud hetkel 4. seasoni poole peale ning pean ütlema: väga huvitav on
        1. ja 2. hooaeg venisid/olid keskpärased ... kuid siis 3.ndast hakkas koheselt pinget pakkuma, episoodid läksid järjest nagu soojad saiad
        paari päeva pärast olen up to date, loodan, et jätkub tõusutee
        Last edited by Jeebus; 20.08.12, 16:07.

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #4504
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          BB uus ep. meh at best :(
          Superhea oli, as usual. Kuigi actionit otseselt nii palju polnud, siis sellele vaatamata mõtestatult üles ehitatud kogu tegevuskäik, nii et hetkekski venima ei hakanud.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #4505
            Re: Filmid ja sarjad

            Hea oli jamh, aga season 5st kõige kehvem imo.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #4506
              Re: Filmid ja sarjad

              mu meelest on üldse veidi totter arutleda sarja erinevate episoodide headuse üle. umbes sama, mis öelda, et mulle meeldis mingi film 10-25. minutil.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #4507
                Re: Filmid ja sarjad

                Absull pole sama asi.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #4508
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Absull pole sama asi.
                  mu meelest üldiselt ikka on. aegajalt on osades sarjades mõni nadim episood olnud, aga kui sari tervikuna meeldib, siis reeglina on iga episood nauditav

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #4509
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Ei nõustu.
                    /end derail

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #4510
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Sellepärast tulebki kogu hooaeg korra või kahega ära vaadata. Siis ei teki selliseid probleeme.

                      Comment

                      • noname
                        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                        • Oct 2009
                        • 2366

                        #4511
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Reitingu järgi võiks ju vaadata,saiasi võiks ühte kappi panna küll.
                        Kuidas tegelt lood olid/on? (oma silm on kuningas,aga siit väärt filme olen leidnud piisavalt,rääkimata mõnest seriaalist)
                        vaadatav?

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        mu meelest on üldse veidi totter arutleda sarja erinevate episoodide headuse üle.
                        Arutleda pole vast patt,aga

                        Mulle muidu meeldis

                        S05E01
                        S05E02
                        S05E03
                        S05E04
                        S05E05
                        S05E06
                        S05E07
                        S05E08
                        ,
                        kuid

                        Kahju,et kodus ja võõrsil osasi vaadanud pole.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #4512
                          Re: Filmid ja sarjad

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #4513
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            haha, good one.

                            Sai just Expandables 2 kinos vaatamas käidud ja elamus oli super. Tavaliselt esimene osa parim, aga antud juhul pani küll suht pika puuga ära - huumorit jagus veel kõigele lisaks.

                            //

                            lol @ 00:25
                            Last edited by fyte; 20.08.12, 22:49.

                            Comment

                            • virukunn
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 2036

                              #4514
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas fyte Vaata postitust
                              Sai just Expandables 2 kinos vaatamas käidud ja elamus oli super. Tavaliselt esimene osa parim, aga antud juhul pani küll suht pika puuga ära - huumorit jagus veel kõigele lisaks.
                              Käisin ise ka ja imo kohati oli küll veits labane ja nende näitlejate potentsiaal jäädud kasutamata (ehk sellepärast, et nad enamus 60+ :D), aga no sellise kontingendiga film ei saa sitta elamust pakkuda. Jäin rahule.

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #4515
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Minu arust polnud küll labased, just haakusid kuidagi filmiga sobivalt. Lisasin posti väikse clipi ka filmist. Unreal, et Chuck on 72 aastat vana.. nii mõnigi on selles eas vanadekodus vms. Mees näeb julgelt 15-a noorem välja.

                                Comment

                                Working...