Re: Filmid ja sarjad
Fast Five oli paras komöödia. Esimese 2 minutiga sai juba korralik irve näole manatud ja sinna jäi see filmi lõpuni. Lisaks tohututele apsakatele füüsika maailmas (esimene stseen bussiga, kogu lõpp jne edasi), ajukatele naljadele ja üldse kohati "normaalsetele lausetele ("I´ll ride with you, Torreto) oli kogu see tegevus neil niivõrd ajuvaba, et sitt muutus kohati kullaks.
Naised olid ilusad (3st 2 isegi väga), autod nagu ikka korralikud ja imekombel oli kogu see action (lõpp veidi vähem) isegi põnev.
Ka kiirendamisel ei olnud autodel sel korral 20+ käiku.
Kinni ei pidanud panema ning film kindlasti parem kui eelnevad 3 osa. Actionina päris korralik saavutus. 5/10
Fast Five oli paras komöödia. Esimese 2 minutiga sai juba korralik irve näole manatud ja sinna jäi see filmi lõpuni. Lisaks tohututele apsakatele füüsika maailmas (esimene stseen bussiga, kogu lõpp jne edasi), ajukatele naljadele ja üldse kohati "normaalsetele lausetele ("I´ll ride with you, Torreto) oli kogu see tegevus neil niivõrd ajuvaba, et sitt muutus kohati kullaks.
Naised olid ilusad (3st 2 isegi väga), autod nagu ikka korralikud ja imekombel oli kogu see action (lõpp veidi vähem) isegi põnev.
Ka kiirendamisel ei olnud autodel sel korral 20+ käiku.
Kinni ei pidanud panema ning film kindlasti parem kui eelnevad 3 osa. Actionina päris korralik saavutus. 5/10


Comment