Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #2956
    Re: Filmid ja sarjad

    Fast Five oli paras komöödia. Esimese 2 minutiga sai juba korralik irve näole manatud ja sinna jäi see filmi lõpuni. Lisaks tohututele apsakatele füüsika maailmas (esimene stseen bussiga, kogu lõpp jne edasi), ajukatele naljadele ja üldse kohati "normaalsetele lausetele ("I´ll ride with you, Torreto) oli kogu see tegevus neil niivõrd ajuvaba, et sitt muutus kohati kullaks.
    Naised olid ilusad (3st 2 isegi väga), autod nagu ikka korralikud ja imekombel oli kogu see action (lõpp veidi vähem) isegi põnev.
    Ka kiirendamisel ei olnud autodel sel korral 20+ käiku.
    Kinni ei pidanud panema ning film kindlasti parem kui eelnevad 3 osa. Actionina päris korralik saavutus. 5/10

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #2957
      Re: Filmid ja sarjad

      Tuleb tunnistada, et SOA on kõige "haigem" sari, mida ma vaadanud olen Minu jaoks on ta nagu üle vindi keeratud The Wire . Usutavust on vähem ja emotsioone ning miilustamist rohkem.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #2958
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas taipupole Vaata postitust
        Lisaks jooksmisest:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        tyty! väga hea oli.

        Comment

        • dabljuu
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 494

          #2959
          Re: Filmid ja sarjad

          Pole just suurem asi seriaalisõber, aga tänapäeval on vist see zhanr suht suure kvaliteethüppe teinud, niiet kavatsen nii mõnedki asjad ette võtta. Igatahes Engrenages/Spiral on küll, pean tunnistama väga viis. Ühes kvaliteetfilmide torrantsaidil väga autoriteetne isik laksis üles dvd-d ja kiitis, et best upload ever - no seal ikka on kraami, niiet kõva statement ja tekitas huvi. Esimene hooaeg oli okei ja vaadatav aga ei midagi niiväga erilist, imo, aga teise hooaja põhiliin on seotud Pariisi alzeeria-marocco suburbside narkodiilerite maailmaga + muidugi võimude omavahelised korruptsiooniasjad jätkuvad järjest deepimalt, niiet see lubadus, et mida edasi, seda paremaks/süngemaks asi läheb on tõesti nii. Filmitud on ka mõnusalt sujuvalt, värvid on omapärased ka veidi kuidagi sellised, metalsed. Väidetavalt ka esimene Prantsusmaa seriaal mis inglaste BBC4 kanalil näidati. Hetkel kolm hooaega ongi tehtud aind, aga on sõlmitud lepingud ka 4-5 hooajaks ( mulle sobib )

          Comment

          • noname
            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
            • Oct 2009
            • 2366

            #2960
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas alaska Vaata postitust
            ma sain "suits"-i pärast veel hiljem.
            panin ka tirima.
            loodan,et ma lõunani üleval ei istu

            e:
            esimene osa vaadatud,algus liiga ettearvatav,aga muidu

            teist osa kohe vaatama...
            Last edited by noname; 03.09.11, 05:27.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #2961
              Re: Filmid ja sarjad

              SOA vaatamisega sain öösel ühele poole. Lõpus leidis veel kinnitust kahtlus, mida kolm hooaega olid kasvatanud. Kusjuures suht imelik oli peale SOA lõppu Suits´i viimane osa ära vaadata, need maailmad on lihtsalt NII erinevad.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #2962
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                Cameron diazi esitleti nagu seksikat naist, mida ta minuarust kindlasti ei ole.
                Pls be level :S.

                Comment

                • totaldonk
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 914

                  #2963
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Soovitage veel häid sarju, võiks olla naljakad või miskit Suits (nutsss) laadset . Vaadatud Entourage, Suits, Californication, How I met your mother, Come fly with me, rohkem ei tule miskit meelde :D

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #2964
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
                    Soovitage veel häid sarju, võiks olla naljakad või miskit Suits (nutsss) laadset . Vaadatud Entourage, Suits, Californication, How I met your mother, Come fly with me, rohkem ei tule miskit meelde :D
                    2.5 men, Weeds

                    Comment

                    • totaldonk
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 914

                      #2965
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas fyte Vaata postitust
                      2.5 men, Weeds
                      kahjuks mõlemad nähtud :D

                      Comment

                      • IamAllin
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 1653

                        #2966
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
                        Soovitage veel häid sarju, võiks olla naljakad või miskit Suits (nutsss) laadset . Vaadatud Entourage, Suits, Californication, How I met your mother, Come fly with me, rohkem ei tule miskit meelde :D
                        Big bang theory, How not to live your life, Dexter

                        Comment

                        • totaldonk
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 914

                          #2967
                          Re: Filmid ja sarjad

                          big bang theory nähtud, dexter nähtud
                          how not to live your life olen ka vaatanud aga ilmselt ei meeldinud nii väga.
                          krt päris palju sarju olen ära unustand, mis nähtud :D

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #2968
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
                            big bang theory nähtud, dexter nähtud
                            how not to live your life olen ka vaatanud aga ilmselt ei meeldinud nii väga.
                            krt päris palju sarju olen ära unustand, mis nähtud :D
                            Curb Your Enthusiasm oled näinud? Praegu vaatamises ja täitsa meeldib.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • totaldonk
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 914

                              #2969
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                              Curb Your Enthusiasm oled näinud? Praegu vaatamises ja täitsa meeldib.
                              lõpuks miskit uut, ty :) panen tõmbama ja annan oma hinnangu

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #2970
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Kas meil siin mõni vanemate filmide fänn ka on ?

                                Ma aeg-ajalt olen mõnda vaadanud ja tahaks filmisoovitusi.

                                Hetkel vaatan "The Guns of Navarone", raamat igatahes oli omal ajal huvitav.

                                Comment

                                Working...