Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]
Vabalt on saada ju eestikeelne subbed variant : http://www.apollo.ee/stalker-dvd.html
Ja seal vist palju juttu polegi, õnne kõigile, tasuta ja vsjoo.
Algselt postitas Maxi
Vaata postitust
Ja seal vist palju juttu polegi, õnne kõigile, tasuta ja vsjoo.
Comment