Re: Filmid ja sarjad
Ei ole Fire walk with me näinud. Twin Peaksi vaatasin, kui seda etv-st(?) näidati ja see oli oi kui ammu (10 aastat või rohkem tagasi).
Sa ajad mu segi filmifanaatikuga, kes otsib igast filmist sügavat tähendust. Ma olen pealiskaudne ja tõsine popkultuuri fanatt.
Algselt postitas Jeebus
Vaata postitust
Sa ajad mu segi filmifanaatikuga, kes otsib igast filmist sügavat tähendust. Ma olen pealiskaudne ja tõsine popkultuuri fanatt.


Comment