Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cashmer
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2011
    • 438

    #4261
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    Twin Peaks on tõesti üks parimaid seriaale. Kui selle koha pealt, kui tapja teada saadi, oleks ära lõpetatud, oleks masterpiece valmis aga kahju, et mingi 10 osa seebikat otsa vändati.

    Ja peale seriaali vaatamist Fire walk with me otsa vaadata
    Ei ole Fire walk with me näinud. Twin Peaksi vaatasin, kui seda etv-st(?) näidati ja see oli oi kui ammu (10 aastat või rohkem tagasi).
    Sa ajad mu segi filmifanaatikuga, kes otsib igast filmist sügavat tähendust. Ma olen pealiskaudne ja tõsine popkultuuri fanatt.

    Comment

    • bauss
      Grinder
      • Sep 2009
      • 737

      #4262
      Re: Filmid ja sarjad

      in b4 järjekordne DRIVE ON PARIM FILM/DRIVE IKKA ERILINE SITT vaidlus

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #4263
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas bauss Vaata postitust
        in b4 järjekordne DRIVE ON PARIM FILM/DRIVE IKKA ERILINE SITT vaidlus
        seda pole tõesti vaja :)

        Comment

        • pokkerisheriff
          Grinder
          • Oct 2011
          • 824

          #4264
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
          Twin Peaks on tõesti üks parimaid seriaale. Kui selle koha pealt, kui tapja teada saadi, oleks ära lõpetatud, oleks masterpiece valmis aga kahju, et mingi 10 osa seebikat otsa vändati.

          Ja peale seriaali vaatamist Fire walk with me otsa vaadata
          see lynch ise oli vist väga selle teise hooaja poole pealt tapja avaldamise vastu, aga pidi seda telekompanii survel tegema. peale seda muutus jah sari täielikuks juraks.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #4265
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas bauss Vaata postitust
            in b4 järjekordne DRIVE ON PARIM FILM/DRIVE IKKA ERILINE SITT vaidlus
            võib ikka vaielda sellistel teemadel. muidu oleks ju igav :). super film.

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #4266
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
              eile oli Drive ETV pealt. Ma ei oska põhjendada miks, aga mulle oli see küll wow efektiga YES film. Super näitlejad, kaasakiskuv muusika ja enam-vähem käsikiri (lõpp vajus veits ära IMO).
              Vaatasin ka teistkordselt üle ning endiselt jättis super mulje. Võib-olla isegi parema, kui esimesel korral kinos vaadates. Iga stseen justkui sobis ideaalselt ning mitte midagi üleliigset polnud. Sobiv muusika pealekauba.

              Comment

              • Jeebus
                määäääää
                • Jun 2012
                • 1409

                #4267
                Re: Filmid ja sarjad

                imo Drive on täpselt selline film, et kui sa oled Ryan Goslingust nii lummatud, et ei pane umbes 100+ erinevat viga tähele, mis rikuvad filmielamuse täielikult, siis on ju eesmärk täidetud.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #4268
                  Re: Filmid ja sarjad

                  mhhh, räägi täpsemalt. Kusjuures minu jaoks ta suht tundmatu näitleja. nii et vaatasin ilma eelarvamusteta

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #4269
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Auto tegi käiguvahetusel valet häält obv.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #4270
                      Re: Filmid ja sarjad

                      ära unusta, et ühes kaadris oli ülemine nööp lahti, järgmises kinni. p*sk ma ütlen!

                      Comment

                      • Jeebus
                        määäääää
                        • Jun 2012
                        • 1409

                        #4271
                        Re: Filmid ja sarjad

                        mul pole tahtmist oma tl:dr teksti kirjutada

                        aga ma leidsin ühe erudeeritud intellekti arvamuse, mis võiks praeguseks jõude ühtlustada

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #4272
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Soovitan The Simsi foorumist ka filmide reviewsid lugeda. Jumal teab, mis veel leiad.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #4273
                            Re: Filmid ja sarjad

                            hea level jeesus. sama, kui loeks homer simpsoni arvamust Viimse reliikvia kohta

                            Comment

                            • JohannesJ
                              Grinder
                              • Jun 2010
                              • 684

                              #4274
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Aga pokkerimängijate arvamus on kuld ?:D lol
                              E: ise pole seda filmi näinud aga see, et see arvamus mingi lambi foorumist on võetud on savi ju. see samuti pokkerifoorum mitte filmifoorum.
                              Last edited by JohannesJ; 27.06.12, 19:36.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #4275
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                                aga ma leidsin ühe erudeeritud intellekti arvamuse, mis võiks praeguseks jõude ühtlustada
                                [ ] ühtlustatud jõud.

                                P.S. väga libeda ja vale tee valisid argumenteerimuseks. soovitan vaadata kasvõi respekteeritud filmikriitikute arvamusi ja negatiivsete-positiivsete suhet nendes. mitte, et ka see minu enda arvamust mõjutaks. lihtsalt su toodud materjali legitiimsus on pehmo.

                                Comment

                                Working...