Re: Filmid ja sarjad
Huh, lõpetasin just "Boondock Saints'i" vaatamise... Wow!!! Eile sedasama teemat lugedes leidsin, et nii mõnigi (omades IMO head maitset filmide suhtes) kiidab seda. Praegu imestan, et mille kuradi pärast ma varem sellest suurepärasest linateosest midagi ei teadnud...
Huh, lõpetasin just "Boondock Saints'i" vaatamise... Wow!!! Eile sedasama teemat lugedes leidsin, et nii mõnigi (omades IMO head maitset filmide suhtes) kiidab seda. Praegu imestan, et mille kuradi pärast ma varem sellest suurepärasest linateosest midagi ei teadnud...
Comment