Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tyler Durden
    FPP Pro
    • Apr 2010
    • 270

    #2761
    Re: Filmid ja sarjad

    Huh, lõpetasin just "Boondock Saints'i" vaatamise... Wow!!! Eile sedasama teemat lugedes leidsin, et nii mõnigi (omades IMO head maitset filmide suhtes) kiidab seda. Praegu imestan, et mille kuradi pärast ma varem sellest suurepärasest linateosest midagi ei teadnud...

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #2762
      Re: Filmid ja sarjad

      Esimene osa on väga cool jah. Kahjuks on teine kinda saast imo.

      Aga panen teemasse filmid, mida ise viimasel ajal vaadanud olen.

      Drive Angry 3D - Võtsin mingi õhtu ette, kui lihtsa meelelahutusena. Kahjuks meelelahutust polnd, lihtne oli küll. Mr Cage võiks pasatootmise ära lõpetada. Isegi ei tahaks kommenteerida rohkem.

      The French Connection - Polnud seda klassikat enne vaadanud. Tegemist tõesti hea asjaga. Peategelaseks siis väikese alkoprobleemiga narkoment ning tema pühendumus ühe suure narkolasti vahelevõtmiseks. Kohati veidi aeglane film, kohati väga vähese dialoogiga, aga põnevust keritakse lõpuni ning vaatajatele antakse tegelaste tõlgendamiseks vabad käed, st et otseselt midagi ette ei öelda vaid kästakse kaasa mõelda.

      Dirty Harry - Järjekordne filmiklassikasse kuuluv teos, mis väidetavalt on aluse pannud lugematutele mõrvar\politseinik filmidele. Peategelaseks politseinik, kes ei kõhkle kordagi, kui peab kellegi maha laskma või kasutama ebaeetilisi ja seadusevastaseid meetmeid. Mitte tingimata väärfilm, aga üsna hea vaatamine.

      Magnum Force - Dirty Harry teine osa. (kokku on neid 5) Ilmselt mitte nii hea ja tolle aja kohta uudne kui esimene osa. Sisu samas veidi parem imo. Mõned twistid ning natuke rohkem actionit.

      Ne le dis à personne (Tell No One) - Korralik Prantsuse armastusfilm-thriller-põnevik. Parem kui Hollywoodi viimase aja taolised asjad (ala Unknown ja Adjustment Bureau) Lugu mehest, kelle naine 8 aastat tapeti ning kes pole sellest siiani üle saanud. 8 aastat hiljem saab mees aga e-maili oma tapetud naiselt. On põnevust, twiste, veidi ajas edasi tagasi hüplemist, tagaajamist jne. Põhiline, miks filmi võib õnnestunuks lugeda, on siiski see, et mingil imelikul kombel on peategelane suudetud sümpaatseks mängida ning seetõttu ongi film üle keskmise põnev. Julgen soovitada.

      Comment

      • minbetmillionaire
        Õpihimuline Mängur
        • Jan 2010
        • 363

        #2763
        Re: Filmid ja sarjad

        mingi norm sait netist sarjade vaatamiseks?

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #2764
          Re: Filmid ja sarjad

          Ahjaa, Transformersit käisin ka vaatamas.
          Ma ei oskagi ausalt öeldes midagi öelda. Ilmselt seda, mida actioninäljas inimesed vaatama lähevad, seda nad ka saavad ja rohkemgi. Action on tõesti tasemel. Parem kui teine osa imo.
          Läksin tegelikult suurte eelarvamustega, olles lugenud mitmeid reviewsid ja kuulanud BBC esikriitiku väga kriitilist juttu:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Kusjuures jutt on tõene. Esimesed poolteist tundi olid tegelikult täitsa vaadatavad, aga viimane tund, kui actionit tegema hakati kisus äärmiselt igavaks. Kui tegelased käituvad ajuvabalt ja tõesti ei koti, kes sureb kes mitte, siis pole soliidset actionit ka huvitav vaadata. Seega kokkuvõttes valdasid mind kahetised tunded. Ootasin halvemat, aga ei olndki kõige hullem. 2.5 tunnist ka pole kahju tegelikult. 3D oli samas kõvasti parem kui Thoris.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #2765
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas camu Vaata postitust
            Esimene osa on väga cool jah. Kahjuks on teine kinda saast imo.

            Aga panen teemasse filmid, mida ise viimasel ajal vaadanud olen.

            Drive Angry 3D - Võtsin mingi õhtu ette, kui lihtsa meelelahutusena. Kahjuks meelelahutust polnd, lihtne oli küll. Mr Cage võiks pasatootmise ära lõpetada. Isegi ei tahaks kommenteerida rohkem.
            Ma vahel olen mõelnud, et kas on olemas mingi Cage vastane ühisrinne vms. Jah, enamus tema filmidest ei ole mingid tippteosed aga vähemalt head meelelahutust pakuvad nad siiski.

            IMDB: Won Oscar. Another 32 wins & 32 nominations

            Comment

            • rasmer
              Vana Tegija
              • Oct 2009
              • 1306

              #2766
              Re: Filmid ja sarjad

              Cage on minu jaoks väga sümpaatne näitleja ja paljud tema filmid meeldivad, aga Drive Angry oli ka minu arust ikka täielik saast. Läksin filmi vaatama teadmisega, et see pole mingi oscarifilm vaid action&fun, aga poole filmi pealt avastasin, et kuradi igav on.

              Comment

              • IamAllin
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 1653

                #2767
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
                mingi norm sait netist sarjade vaatamiseks?

                Comment

                • minbetmillionaire
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2010
                  • 363

                  #2768
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                  tänud

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #2769
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Big bang theory, haigelt naljakas on pohmas peaga grindida seda sarja :D

                    Comment

                    • Tyler Durden
                      FPP Pro
                      • Apr 2010
                      • 270

                      #2770
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                      Njaaa, kinode kohta üldse on mul jälle hästi skeptiline arvamus, nii et onelinerid,
                      olge valmis midagi kiirelt vastama, kindlasti ärge argumenteerige ega midagi,
                      koguge postitusi. Tegelikult ärge isegi vaevuge siit edasi lugema, pange kohe
                      oma postitus ära.

                      Nii, toome näited, kuidas vaatad filmi kodus ja kuidas asi kinos käib:

                      1. Kodu. Oled kutsunud sõbrad enda poole, ostnud nänni, mida kinos
                      ei müüda, limpsate õlli. Igaüks on sellises asendis nagu ta tahab, kellele meeldib
                      rohkem horisontaalses asendis vaadata, kes vaatab silge serjaga toolil istudes.
                      Naerate, kommenteerite, peeretate, no teete mida iganes tahate.
                      Vahepeal panete filmi pausile, kui kellelgi mingi suurem häda tekib, teised vennad
                      saavad samal ajal suitsul ära käia. Avada uusi õllesid. Jälle see Eastwood uriseb kuidagi
                      imelikult, seda peab kommenteerima, sa pole sunnitud vait olema, sa oled oma sõprade
                      keskel.

                      2. Kino. . Lähete sõpradega kinno, sest seal on suur ekraan ja hea helisüsteem
                      (ainukesed plussid, mis kino juures leian, kuigi hea tehnikaga kodus on ka võimalik väga
                      häid kogemusi saada). Alguses bronnite netis mingeid pileteid, tuleb välja, et seal on head
                      kohad juba ära võetud, no miks kurat me varem ära ei bronninud.
                      Jõuate kinno viiekesi, ukse peal sisse astudes ütlete põhimõtteliselt head aega üksteisele,
                      sest kinos pole ju viisakas rääkida. Istute maha. Haha, päris naljakas, kuidas just sinu
                      lühikest kasvu sõbra ette sattus Müürsepp istuma, ebareaalne. Ja oot, mis siin haiseb...
                      sulle tuleb meelde, et sa pole kunagi sallinud popcorni haisu, nahui nad krõbistavad
                      neid, so sick. Persse, ma pidin ju siin maksimaalset filmielamust saama, mida ma kodus ei saa.
                      Kaks rida eespool mingid 9 aastased plikad kihistavad naerda, tule taevas appi, jääge vait. Täpselt
                      sinu selja taga istub 8 aastane poiss oma isaga, poiss on viimased 45 minutit toginud jalaga vastu
                      su tooli, huvitav, miks tal isa midagi ette ei võta? Sõbral tuleb kuse häda...no kas sa tõesti varem
                      ei saanud ära käia? Ei ma ei tea, kus WC on, eks ta seal sissekäigu juures äkki,mine otsi. Nüüd ta kõnnib sinu eest mööda, siis häirib ta teiste inimeste vaadet ka, uhh ohh. See ongi maksimaalne filmielamus, mida
                      ma kodus ei saa? Selle pärast me pidimegi siia viiekesi tulema, et siis viiekesi kõrvuti vaikselt istuda
                      nagu tuped??
                      See on lollus. Kinod on O-V-E-R-R-A-T-E-D. Ja mis kõige naljakam, selle "elamuse" jaoks
                      pidid sa veel oma rahakotti kergendama. Täiesti ebaloogiline.
                      See küll iidne postitus, kuid iga sõna nagu pärl!

                      Comment

                      • IamAllin
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 1653

                        #2771
                        Re: Filmid ja sarjad

                        1. Osta piletid bronniga, valid koha ära ning maksad ära. WTF, milles probleem on?
                        2. Enne filmi algust võite rääkida nii palju kui tahate ning filmi ajal saab ka sosinal paar sõna öelda, kui väga on vaja. Valid stseeni, kus on natuke rohkem actionit ning mitte keegi teine ei kuule teid.
                        3. Ei oska öelda, mis kinost OP rääkis, kuid Eestis vaevalt sellist "Müürseppa" on, kes su vaadet segada võiks(vähemalt praeguse aja kinodes).
                        4. Jeah noh, kui sulle ei meeldi popcorn, siis see sinu probleem, mitte üldine arvamus, sest ma ei tea vist kedagi, kes popcorni haisu peale sussid püsti viskaks. Paljudele ei meeldi ise süüa, aga noh see lõhn pole tappev ja kui keegi just meetri kaugusel sellega ei ole, siis seda haisu väga pole.
                        5. Keegi jalaga tooli toksib, siis keerad ümber ja üritad viisakalt öelda, et STOP, kui ei aita, siis ütled karmima sõnaga ja üldiselt problem solved. Võtab viis sekundit sinu filmielamusest :)
                        6. Kui tuleb kusehäda, siis käid ära...juhin tähelepanu punktile üks, kus tuleb hea spot valida ning imo on hea spot(kusevajadusega inimese jaoks) äärmised kohad ning jah tänapäeva kinos näeb sealt samahästi filmi kui keskmistelt kohtadelt.

                        PS: plus kinos saab samuti õlli osta ning kinos saab ka enamus asendeid sisse võtta(tartu cinamonis ja ekraanis vähemalt). Ja noh pigem panen plussi kino poolele selle peeretamise teemaga ehk siis kui vaadata viiekesi filmi ja sööte nänni, joote õlli jne, siis oleks päris ebamugav, kui kõik vennad võidu peeretama hakkaksid :)

                        Igatahes kinos on tore käia IMO :)
                        Last edited by IamAllin; 10.07.11, 18:49.

                        Comment

                        • Tyler Durden
                          FPP Pro
                          • Apr 2010
                          • 270

                          #2772
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Eks ühele meeldib kinos käia, teisele mitte.
                          Kuna "Boondock Saints" oli üle prahi siis võtsin täna ette teise osa... Vaadatav. Aga võrreldes esimesega üsnagi nõrk.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #2773
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            OT küll aga mis mõtet on 3+ kuud vait olla, kui Viimase tegevuse aeg Täna 17:59

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #2774
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                              1. Osta piletid bronniga, valid koha ära ning maksad ära. WTF, milles probleem on?
                              2. Enne filmi algust võite rääkida nii palju kui tahate ning filmi ajal saab ka sosinal paar sõna öelda, kui väga on vaja. Valid stseeni, kus on natuke rohkem actionit ning mitte keegi teine ei kuule teid.
                              3. Ei oska öelda, mis kinost OP rääkis, kuid Eestis vaevalt sellist "Müürseppa" on, kes su vaadet segada võiks(vähemalt praeguse aja kinodes).
                              4. Jeah noh, kui sulle ei meeldi popcorn, siis see sinu probleem, mitte üldine arvamus, sest ma ei tea vist kedagi, kes popcorni haisu peale sussid püsti viskaks. Paljudele ei meeldi ise süüa, aga noh see lõhn pole tappev ja kui keegi just meetri kaugusel sellega ei ole, siis seda haisu väga pole.
                              5. Keegi jalaga tooli toksib, siis keerad ümber ja üritad viisakalt öelda, et STOP, kui ei aita, siis ütled karmima sõnaga ja üldiselt problem solved. Võtab viis sekundit sinu filmielamusest :)
                              6. Kui tuleb kusehäda, siis käid ära...juhin tähelepanu punktile üks, kus tuleb hea spot valida ning imo on hea spot(kusevajadusega inimese jaoks) äärmised kohad ning jah tänapäeva kinos näeb sealt samahästi filmi kui keskmistelt kohtadelt.

                              PS: plus kinos saab samuti õlli osta ning kinos saab ka enamus asendeid sisse võtta(tartu cinamonis ja ekraanis vähemalt). Ja noh pigem panen plussi kino poolele selle peeretamise teemaga ehk siis kui vaadata viiekesi filmi ja sööte nänni, joote õlli jne, siis oleks päris ebamugav, kui kõik vennad võidu peeretama hakkaksid :)

                              Igatahes kinos on tore käia IMO :)
                              kõuige nõmedam koht on ära unustatud - parkimiskoha leidmine.

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #2775
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas kvaliteet Vaata postitust
                                Entourage Season 8 Extended Trailer
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Jube vähe kauem väljas olnud Breaking Bad Season 4 Promo
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Kasutajanimi ühtib vähemalt sarjade maitsega :).

                                Comment

                                Working...