Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • suitsutihane
    FPP Pro
    • Dec 2010
    • 286

    #3481
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Keegi American Horror Storyt ka vaatab??
    Vaatasin just esimese osa ja faking creepy oli.

    Nip/Tuck tegijatelt vist.
    wow tytyty. trumpab kõik seni nähtud sarjad üle, terve hooaja jooksul ainult 1 meh stseen (piggymani + duschikabiin) suppppper stoori, dialoogid, casting...wow! kõik näitlejad olid head, müned mega super head, sick.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #3482
      Re: Filmid ja sarjad

      Breaking Badi simpsonite versioon :D. Päris hästi tehtud.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #3483
        Re: Filmid ja sarjad

        Vaatasin American Horror Story ära. Esmamulje sarjast tundus vingem, lõpp oli pisut ära vajunud kuidagi, kuid kõigele vaatamata entertainment value't jagus.

        Veits vastuseid seriaali ploti kohta:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Flush Hunter
          Julm Donk
          • Feb 2010
          • 48

          #3484
          Re: Filmid ja sarjad

          varsti uus sari tulekul, nimega Touch.
          Lubab tulla vist päris korralik sari :)



          Esimene osa: January 25, 2012

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #3485
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas fyte Vaata postitust
            Vaatasin American Horror Story ära. Esmamulje sarjast tundus vingem, lõpp oli pisut ära vajunud kuidagi, kuid kõigele vaatamata entertainment value't jagus.

            Veits vastuseid seriaali ploti kohta:
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • numnuts
              Grinder
              • Dec 2010
              • 846

              #3486
              Re: Filmid ja sarjad

              Ma ei mäleta kes soovitas vaadata "Leverage" Võttis mul paar osa aeg, et see meeldima hakkaks, kuna olin just White Collari vaatamise lõpetanud. Anyway väga meeldis Leverage. Kõik mängivad oma osa lihtsalt liiga hästi.

              Nüüd pole jälle midagi vaadata :( Ehk saab grindida sisi rohkem

              Comment

              • flipmachine
                Pokkerihai
                • Jul 2009
                • 1857

                #3487
                Re: Filmid ja sarjad

                The Road to Guantanamo (2006)

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #3488
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Lugesin kunagi sellist raamatut nagu "triffiidide päev" ja koheselt mõtlesin, et sellest saaks hea filmi. Kunagi nägin mingit mustvalget üritust, aga see muidugi täisjama. Nüüd sattusin vaatama uuemat varianti, telesse tehtud ja kaheosaline, niiet erilisi ootusi ei olnud, aga raamatu fännina vaatasin ära ja täitsa ok tulemus sellise eelarve kohta.


                  Kes pole lugenud, siis midagi sinna "walking dead" kanti teema.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #3489
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Eelarve ei õigusta raamatust tõsisel määral mööda panekut. See seitsmenda klassi lõpus saadud raamat on mul seniajani käeulatuses.

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #3490
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Sherlocki teise hooaja esimene osa oli endiselt visuaalselt filmitegemise meistriteos.

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #3491
                        Re: Filmid ja sarjad

                        sherlocki filmi teine osa oli ka päris ok :)

                        Comment

                        • Karelkorm
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 856

                          #3492
                          Re: Filmid ja sarjad

                          50/50 on üpris hea film, praegu kinodes

                          Comment

                          • flipmachine
                            Pokkerihai
                            • Jul 2009
                            • 1857

                            #3493
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas camu Vaata postitust
                            Sherlocki teise hooaja esimene osa oli endiselt visuaalselt filmitegemise meistriteos.
                            Viimaks ometi !!!!

                            Comment

                            • Relamz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1467

                              #3494
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas camu Vaata postitust
                              Sherlocki teise hooaja esimene osa oli endiselt visuaalselt filmitegemise meistriteos.
                              Tallinnasse minnes peaks vist kino grindima hakkama. Paljusi uusi filme mida tahaks näha suurel ekraanil. Sherlocki film oli üks mida ma väga ootasin.
                              Last edited by Relamz; 03.01.12, 07:18.

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #3495
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                                Lugesin kunagi sellist raamatut nagu "triffiidide päev" ja koheselt mõtlesin, et sellest saaks hea filmi. Kunagi nägin mingit mustvalget üritust, aga see muidugi täisjama. Nüüd sattusin vaatama uuemat varianti, telesse tehtud ja kaheosaline, niiet erilisi ootusi ei olnud, aga raamatu fännina vaatasin ära ja täitsa ok tulemus sellise eelarve kohta.


                                Kes pole lugenud, siis midagi sinna "walking dead" kanti teema.
                                ma millalgi nägin Syfy pealt selle raamatu põhjal tehtud seriaalist ühte osa, see oli küll kohutav kräpp. Raamat ise on viimase peal.

                                Comment

                                Working...