Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #3376
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas widescreen Vaata postitust
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    heh

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #3377
      Re: Filmid ja sarjad

      Drive - täiesti ülespuhutud film. Minu arust, need vennad kes räägivad, et umbes parim film mis nad näinud, siis pole nagu filmimaailmaga just väga tuttavad. Filmi mõte oli täiesti tavaline ja teostuses ka midagi erilist ei näinud.

      4/10 selle atmosfääri eest mis vahepeal loodi, ülejäänud oli puhas jura.

      Comment

      • eluvaatleja
        Jube Noob
        • Nov 2010
        • 135

        #3378
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas paradigmlost Vaata postitust
        Kas eesti selgeltnägijate tuleproov 3. hooaeg või? Või kordused/välismaa tuleproov??
        uutest eesti osadest või kordustest pole kuulnud, aga neljapäeviti näitab tv3 21:30 (aga kontrolli aeg ise üle nad on seda viimati mitu korda muutnud) hämmastavaid venelastest selgeltnägijaid.
        Last edited by eluvaatleja; 03.12.11, 13:04.

        Comment

        • eluvaatleja
          Jube Noob
          • Nov 2010
          • 135

          #3379
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas Priidix Vaata postitust
          Oskab keegi soovitada häid sõjafilme?
          Stalingrad (by Joseph Vilsmaier 1993a.)
          Saving Private Ryan
          300
          Last edited by eluvaatleja; 03.12.11, 14:25.

          Comment

          • Spewmonkey
            Seina Augustaja
            • Oct 2008
            • 2293

            #3380
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
            Drive - täiesti ülespuhutud film. Minu arust, need vennad kes räägivad, et umbes parim film mis nad näinud, siis pole nagu filmimaailmaga just väga tuttavad. Filmi mõte oli täiesti tavaline ja teostuses ka midagi erilist ei näinud.

            4/10 selle atmosfääri eest mis vahepeal loodi, ülejäänud oli puhas jura.
            Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
            Mulle on ka alati kiired ja vihased meeldinud.
            Esimene osa oli hea (sest no selline uus värk ikkagi). Teine osa oli puhas BS.. kolmas oli väheke midagi teistsugust ja täiesti vaadatav. Neljas oli esimese vääriline peaaegu ja viiendat täna õhtul vaatama :)
            Go figure. Tõeline filmigurmaan oled.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #3381
              Re: Filmid ja sarjad

              Andesta, K2snakalle, aga hetkel ei mõista sind ja olen Spewmonkeyga ühes paadis. Drive annaks 9/10, Kiired ja Vihased 2/10 (esimest osa ainult näinud - lõpuni päris vaadata ei suutnud, sest oli nii kohutav lihtsalt).

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #3382
                Re: Filmid ja sarjad

                Ma vaatasin sellel nädalal nii FAF5 kui ka Drive ära.

                Maitse asi muidugi, aga filmimaailmast ei taju eriti ilmselt need kodanikud, kes FAFi eelistavad Drivele. Esimene on ikka täielik saast ja teine selle aasta üks parimaid filme.

                Soundtrack ka muidugi

                [YOUTUBE]MV_3Dpw-BRY[/YOUTUBE]

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #3383
                  Re: Filmid ja sarjad

                  WTF mis toimub? Miks keegi peaks Drive ´i FaF´iga võrdlema. Täiesti erinevad asjad ju.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #3384
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    Andesta, K2snakalle, aga hetkel ei mõista sind ja olen Spewmonkeyga ühes paadis. Drive annaks 9/10, Kiired ja Vihased 2/10 (esimest osa ainult näinud - lõpuni päris vaadata ei suutnud, sest oli nii kohutav lihtsalt).
                    a bruno on 11/10 ?

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #3385
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      a bruno on 11/10 ?
                      9/10

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #3386
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Ma ei saa ka aru miks nüüd hakatakse siin Drive ja FAF omavahel võrdlema? Minule meeldib FAF vaid naiste ja ilusate autode pärast. Sisu/mõte puudub täielikult sellel filmil.


                        Kuulen igalt poolt vaid kiidusõnu Drive kohta, äkki peaks tõesti uuesti vaatama(mis plaanis polnud) ja vaatama, et ehk läks midagi olulist minust mööda selle filmi vaatamisel.
                        Kuna mingit actionit filmis ei toimunud ja effektide film polnud, siis otsin filmist mõtet/sisu.. mis minu meelest oli Drive puhul täiesti tavaline ja igav. Algus oli veel lubav, aga siis hakkas asi allamäge minema...

                        edit: Drive ja FAF omavaheline võrdemine on nagu Üksinda kodus ja Terminaatori võrdemine. Filmieelistused on erinevad ja olen 100% kindel, et kasvõi siit foorumist vaataks mõni vend Üksinda kodunt ennem kui Terminaatorit või vastupidi.
                        Last edited by k2snakalle; 03.12.11, 18:18.

                        Comment

                        • rasmer
                          Vana Tegija
                          • Oct 2009
                          • 1306

                          #3387
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Minu jaoks ei olnud Drive ka nii hea kui ootasin, probleem muidugi võiski kõrgetes ootustes olla.

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #3388
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Ma ei võrrelnud Drive'i ja F&F'i. Võib vabalt kokkusattumus olla, aga filmimaailmaga väga tuttavad isikud(F&F'i austajad obv) leiavad üsna tihti, et Drive on mõttetu film. Kokkusattumus või seaduspärasus, valik on sinu.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #3389
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Võib ikka võrrelda. Kõlbab filmiajakirjanikel hindeid 10 palli (või nelja tärni) skaalal panna, tohime meiegi.

                              Comment

                              • k2snakalle
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2545

                                #3390
                                Re: Filmid ja sarjad

                                See võib täiesti seaduspärasus olla, sest filminimi on selline, et ootan filmilt midagi rohkemat kui suhtekeerist. Mulle väga meeldivad sellised hea mõttega filmid, aga Drive ei kuulunud nende hulka.
                                Ja selliste obv vigadega filmi nagu Drive ei saaks küll aasta parima filmi nomidendiks panna. Mustangil on 4tagurpidikäiku... yea right :D

                                edit: soundtracki kohta ei saa tõesti ühtegi paha sõna öelda.

                                Comment

                                Working...