Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #4921
    Re: Filmid ja sarjad

    homelandi viimane osa sucksi .. see oli nii obv et nii l2heb .. mingi uus "turn" oleks vaja .. dexter hakkab ka vajuma .. boardwalk empire ma ei teagi, polegi midagi greati olnud imo ..

    Comment

    • fanjeera
      Julm Donk
      • Apr 2009
      • 55

      #4922
      Re: Filmid ja sarjad

      siin vist ennem sellist sarja nagu Peep Show pole mainitud, tõsiselt naljakas UK sari!

      Comment

      • ok2aa
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1903

        #4923
        Re: Filmid ja sarjad

        tra rambo 4 on sünge film

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #4924
          Re: Filmid ja sarjad

          Comment

          • akristjan
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 406

            #4925
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas fanjeera Vaata postitust
            siin vist ennem sellist sarja nagu Peep Show pole mainitud, tõsiselt naljakas UK sari!

            http://www.imdb.com/title/tt0387764/
            See päris oldie but goldie jah

            Paar seriaali veel mida vist pole siin mainimist saanud või väga vähe -

            Sleeper cell (way better then homeland)
            Day break
            XIII
            Over there
            Hunted (algas alles aga tundub lubavat)
            Strike back (3 season on lemmik)

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #4926
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas akristjan Vaata postitust
              See päris oldie but goldie jah

              Paar seriaali veel mida vist pole siin mainimist saanud või väga vähe -

              Sleeper cell (way better then homeland)
              Day break
              XIII
              Over there
              Hunted (algas alles aga tundub lubavat)
              Strike back (3 season on lemmik)
              sleeper cell on nuts!

              vaatasin just arbitrage´i. isegi teisel monitoril taustana oli täielik waste of time.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #4927
                Re: Filmid ja sarjad

                SoA viies hooaeg on nagu mingi järjepidev reality check ehk "Tüüp ega sa ometi ei maga või unista?!?"

                Comment

                • PlanetRJ
                  Jube Noob
                  • Oct 2011
                  • 173

                  #4928
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  homelandi viimane osa sucksi .. see oli nii obv et nii l2heb .. mingi uus "turn" oleks vaja .. ..
                  natuke igavaks on jah see teine hooaeg saand,aint 2 osa oli siuke esimese hooaja tase, loodame et 2ra ei vaju ja et hooaja l6pp tuleb huvitav

                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #4929
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Käisin Skyfalli vaatamas.
                    Head naised ja palju plahvatusi as usual.
                    Midagi muud ei oskagi öelda.

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #4930
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                      Käisin Skyfalli vaatamas.
                      Head naised ja palju plahvatusi as usual.
                      Midagi muud ei oskagi öelda.
                      Ma käisin ka, kinos vaadata täitsa meeldis.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #4931
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                        Käisin Skyfalli vaatamas.
                        Head naised ja palju plahvatusi as usual.
                        Midagi muud ei oskagi öelda.
                        Katsiga on mõtet minna?

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #4932
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                          Katsiga on mõtet minna?
                          seenelkäiku ei ole vaadanud? Tätte garantii, et meeldib nii sulle kui su naisele :)

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #4933
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            seenelkäiku ei ole vaadanud? Tätte garantii, et meeldib nii sulle kui su naisele :)
                            ei ole jah. tnx garantii eest- lähen parem seda vaatama!

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #4934
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Skyfall oli minu jaoks üks igavamaid bonde .. Lootsin et sarnane põnevus batmaniga kus 2h+ peale ei hakanud kordagi igav, kuid not rly :/

                              Comment

                              • hoss23
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 2551

                                #4935
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                                Katsiga on mõtet minna?
                                Japp, temaga pead kindlalt minema vaatama seda.

                                Comment

                                Working...