Re: Filmid ja sarjad
homelandi viimane osa sucksi .. see oli nii obv et nii l2heb .. mingi uus "turn" oleks vaja .. dexter hakkab ka vajuma .. boardwalk empire ma ei teagi, polegi midagi greati olnud imo ..
homelandi viimane osa sucksi .. see oli nii obv et nii l2heb .. mingi uus "turn" oleks vaja .. dexter hakkab ka vajuma .. boardwalk empire ma ei teagi, polegi midagi greati olnud imo ..
Comment