Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #1921
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    -1 pidi lõpuks ära tulema

    Kogu zombieteema väljaspool Resident Evil´it imeb minu jaoks täiega. Terriersi asemel võiks ma sama hästi vaadata ka ´´Vapraid ja ilusaid´´, kuid vaatan x põhjusel siiski esimest varianti. Boardwalk Empire ´i puhul kõlbaks umbes samasugune võrdlus, ainult ´´Dallase´´ vms. võrreldes
    Mis on su iroonilise jutu point?

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #1922
      Re: Filmid ja sarjad

      Telekahaige liivakasti 50 filmi ja 50 sarja aasta lõpuks.

      Comment

      • oTT
        Jube Noob
        • Mar 2010
        • 180

        #1923
        Re: Filmid ja sarjad

        Saag 3D BS

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #1924
          Re: Filmid ja sarjad

          The Walking Dead küll meeldis sitaks täna. Simpsonid oli aga suht...meh.

          Comment

          • IamAllin
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 1653

            #1925
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas oTT Vaata postitust
            Saag 3D BS
            käisime seda otiga vaatams, peale 10 minutit jäin ma magama, sest see oli faking kõige nõmedam (algus vähemalt) film mida ma kinos olen näinud. Peale ´filmi lõppu tegin luugid lahti ja rahva reaktsioonist (paar tuttavat ka) oli aru saada, et film oli katastroof...

            Comment

            • cypher
              Jube Noob
              • Dec 2008
              • 143

              #1926
              Re: Filmid ja sarjad

              Saag nagu saag ikka, ei rohkem ega vähem. Ise jäin rahule.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1927
                Re: Filmid ja sarjad

                njahh.. ma üldiselt olen väga konservatiiv-radikaal vaadetega sarjade jälgimisse.. aga nädalavahetusel nägin FoxLife pealt kahte esimest osa sarjast Flashforward, siis otsustasin veidi aega kokku hoida ja tõmbasin selle torrentist ja vaatasin läbi... see oli teine kord kui ma netist mingi seriaali tõmbasin ja vaatasin seda... esimene oli That 70s show

                Comment

                • KristjanRawk
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 1133

                  #1928
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Walking Deadi 2. osa oli jah huvitav, loodan et terve hooaeg samaväärne.

                  Comment

                  • MartinGarcia
                    Grinder
                    • Nov 2009
                    • 517

                    #1929
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                    Ainuke film mida kinos 2x vaatamas olen käinud on inception. Aga teine kord oli kogemata, ei teadnud mis filmi vaatama minnakse, ühinesinlihtsalt sõpradega. Film iseenesest väga hea, aga shutter island-is meeldis Dicaprio rohkem, film ise ka tundus parem.

                    +1

                    Comment

                    • MartinGarcia
                      Grinder
                      • Nov 2009
                      • 517

                      #1930
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                      Mõnda tõsiselt head uuemat komäädiat oskab keegi soovitada? aastast 2008-2010?
                      cop out-üle prahi:D

                      Comment

                      • yolpa
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 2669

                        #1931
                        Re: Filmid ja sarjad

                        väärt leht http://pogdesign.co.uk/cat/

                        Comment

                        • levis
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1557

                          #1932
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Kellele meeldib Stargate, Fringe, V, Sanctuary tüüpi seriaalid, siis tasub heita pilk sellisele ulmekale nagu
                          Earth: Final Conflict (5 seasons 1997-2002)



                          Earth Final Conflict Season 1 Trailer
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Muusik
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2008
                            • 378

                            #1933
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Ameerika jalgpalli sõpradele väga hea seriaal: http://www.imdb.com/title/tt0758745/

                            Comment

                            • ment52
                              Politseidokumendiga kusjuures!
                              • Oct 2008
                              • 1270

                              #1934
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Tõesti hea sari ja ameerika jalgpalli fänn ei pea küll olema et seda nautida.

                              Comment

                              • akristjan
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 406

                                #1935
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas levis Vaata postitust
                                Kellele meeldib Stargate, Fringe, V, Sanctuary tüüpi seriaalid, siis tasub heita pilk sellisele ulmekale nagu
                                Earth: Final Conflict (5 seasons 1997-2002)



                                Earth Final Conflict Season 1 Trailer
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Firefly on parem

                                Comment

                                Working...