Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • teerajaja
    Grinder
    • Feb 2009
    • 815

    #3331
    Re: Filmid ja sarjad

    Homeland on tõesti hea vaatamine, pealegi tuttav näitleja Damian Lewis sarjast " Life (eluaegne) "

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #3332
      Re: Filmid ja sarjad

      Breaking Bad vaadatud - teh nuts

      Edit: Mis season 5 tuleb ka? imdb-st saan aru, et 2012
      Last edited by qbj0hn; 25.11.11, 17:41.

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #3333
        Re: Filmid ja sarjad

        Selline sari nagu "the inbetweeners", ikka väga hea huumoriga soovitan kõigile ja film kah sellest väljas juba
        Last edited by yolpa; 25.11.11, 21:25.

        Comment

        • IamAllin
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 1653

          #3334
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas yolpa Vaata postitust
          Selline sari nagu "the inbetweeners", ikka väga hea huumoriga soovitan kõigile ja film kah sellest väljas juba
          s1e1 2 min vaadatud sellest ja juba võin öelda, et TYTYTYTY.

          PS: sari "New Girl" on ka suht hea :)

          Comment

          • CheekyMullet
            FPP Pro
            • Feb 2010
            • 232

            #3335
            Re: Filmid ja sarjad

            Olen lolli järjekindlusega "Walking Dead'i" vaadanud ehkki sari on kohutavalt veniv ja igavapoolne. Eilne osa annab jälle lootust. Minu jaoks selgelt hooaja parim.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #3336
              Re: Filmid ja sarjad

              täpselt samad mõtted. Suur pettumus see 2 hooaeg.

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #3337
                Re: Filmid ja sarjad

                Sama siin, aga lugesin, et seda pidi suht koomiksi järgi tehtama, niiet väga suurt fantaasiat neil kasutada ei ole.

                Comment

                • ment52
                  Politseidokumendiga kusjuures!
                  • Oct 2008
                  • 1270

                  #3338
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Kui the walking deadi üle naerda meeldib, siis lugege kokkuvõtteid sellel saidil.

                  HEA zombiesarjana soovitan Dead Set'i.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #3339
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas alaska Vaata postitust
                    dexteri spoiler, minu arvamus tulevikust:

                    ....
                    wp sir!

                    Comment

                    • taipupole
                      Lõpuboss
                      • Oct 2008
                      • 2181

                      #3340
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Walking Dead oli kuni selle hooaja viimase viie minutini suht jube ila.

                      Kui on ikka zombide tapmise seriaal, siis tuleks neid ka ägedalt tappa ja palju.

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #3341
                        Re: Filmid ja sarjad

                        See pole zombie tapmise seriaal kunagi olnud. Heida pilk peale algmaterjalile.

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #3342
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas camu Vaata postitust
                          See pole zombie tapmise seriaal kunagi olnud. Heida pilk peale algmaterjalile.
                          See on zombide tapmise seriaal. Algmaterjal võib olla mistahes, ühes kohas töötav meedium ei pea töötama teises kohas ja seriaalis see selgelt ei tööta. Kedagi ei huvita "Väike maja preerias", kus mustanahalisel tegeleasel ei lubata terve hooaja peale ühtegi lauset öelda, kuid töllerdab ikka kaadris. Tapke zombisied ja kiiremalt ning ägedamalt.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Last edited by taipupole; 29.11.11, 10:26.

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #3343
                            Re: Filmid ja sarjad

                            See ei töötagi siis, kui sa arvad, et see on zombie tapmise seriaal. Tapmise seriaal oleks see siis, kui tegelasteks oleks endised NAVY vennad või mingid eks spioonid või mis iganes. Antud juhul tegemist siiski asjaga, kus tegelasteks suvalised tavalised inimesed ning ohverdused, mida tuleb elus püsimiseks või siis grupi kaitsmiseks teha.
                            Selles suhtes olen nõus, et paraku ei ole seda ekraanil eriti tunda. Inimeste viga ongi selles, et oodatakse actionit, kuid kui saadakse midagi teistsugust on vingumine lahti. A ala film "Drive".

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #3344
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas camu Vaata postitust
                              Selles suhtes olen nõus, et paraku ei ole seda ekraanil eriti tunda.
                              MOTT. Kui ei tööta, siis tapke zombiesid ja jutul lõpp. Või palgake endale keegi, kes kirjutada oskab. Praegu ei oska ja seetõttu on kohutav peredraama, kus pole praktiliselt ühtegi huvitavat karakterit.

                              Kedagi tõesti huvitas, et see grupp sai mingi seitse osa kuskil farmis passida ja apteegi vahet töllerdada? Jõledus.

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #3345
                                Re: Filmid ja sarjad

                                ja see viimane osa oli taas kräpp.
                                8-s osas võiks Shanel katus taas ära sõita ning sellest ajendatuna koga rahva zombiede pähe maha lasta. Või siis Daryl

                                Comment

                                Working...