Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #1516
    Re: Filmid ja sarjad

    imo Inceptionis oli väga palju plot hole.

    hea film tho

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #1517
      Re: Filmid ja sarjad

      Spewmonkey, loe 2+2 's HSNL-i kui Inceptioni vead huvitavad :D

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #1518
        Re: Filmid ja sarjad

        Ma leidsin juba vigu esimesel katsel, aga kui ma ülejäänud ette ära loen, siis ma hakkan ainult nendele mõtlema kogu uue vaatamise aja. Eks ma siis võtan ette kui mul endal üle korratud on.

        Comment

        • ok2aa
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1903

          #1519
          Re: Filmid ja sarjad

          inceptionis jäid karakterid minu jaoks kaugeks, ei tekkinud tahtmist mõlele tegelasele kaasa elada.

          Comment

          • CheekyMullet
            FPP Pro
            • Feb 2010
            • 232

            #1520
            Re: Filmid ja sarjad

            Olen Inceptionit kõigest ühe korra näinud, kuid mulle tundub, et sealt vigade otsimine on lihtsalt oma vaimu närimine. Nolan on olnud piisavalt kaval, et on jätnud vaatajale piisavalt tõlgendamisruumi - on suuresti üle libisenud tehnilisest poolest ja rohkem lahti seletanud psühholoogilisi ja filosoofilisi aspekte. Viimased ei ole teadupärast erilised täppisteadused.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #1521
              Re: Filmid ja sarjad

              Vaatasin Inceptioni traileri ära ja teie jutt tõmbab ka suht igeme paljaks, peab minema vaatama.

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #1522
                Re: Filmid ja sarjad

                mitu korda nähtud, aga ikka hea Johnny Cashi eluloofilm "Walk the line" hakkas just TV6-st.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #1523
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                  mitu korda nähtud, aga ikka hea Johnny Cashi eluloofilm "Walk the line" hakkas just TV6-st.
                  Väga hea asi imo!

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #1524
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Inception oli igal juhul huvitav film, eriti sakkis peaga. Samas tahaks jubedalt uuesti seda näha kaine peaga, sest tundus, et õllepeatustega jäi nii mõndagi filmist saamata

                    Comment

                    • Muckyourcards
                      Õpihimuline Mängur
                      • Dec 2009
                      • 352

                      #1525
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Vaatasin et Tekken 2010 film on välja tulnud.
                      Mäng oli ülinuts.
                      Insta download

                      Link:

                      Comment

                      • Dogers
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2500

                        #1526
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas Muckyourcards Vaata postitust
                        Vaatasin et Tekken 2010 film on välja tulnud.
                        Mäng oli ülinuts.
                        Insta download

                        Link:
                        http://thepiratebay.org/torrent/5739...viD.AC3-ViSiON
                        Ma tegin just sama :D

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #1527
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Olin kuidagi edasi lükanud seda Shutter Islandi vaatamist, aga pärast Inception'it otsustasin ära vaadata. Lõpp...ohjah...ootamatult karm ja kurb lõpp.... Pärast sellist filmi tahaks natukene õhku saada :D


                          Millist kolmest filmist soovitaksite enim vaadata ? Või, kui keegi vaadanud, kui head on vms?

                          Remember Me.
                          The Number 23.
                          Into the Wild.
                          Last edited by inward; 05.08.10, 19:21.

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #1528
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Into the Wild.

                            Comment

                            • flipmachine
                              Pokkerihai
                              • Jul 2009
                              • 1857

                              #1529
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas inward Vaata postitust

                              Millist kolmest filmist soovitaksite enim vaadata ? Või, kui keegi vaadanud, kui head on vms?

                              Remember Me. - good
                              The Number 23. - good
                              Into the Wild. - very good
                              Ma vaataks kõiki kolme (Y)

                              Comment

                              • ristijeesus
                                Klubi Liige
                                • Oct 2009
                                • 2533

                                #1530
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                Millist kolmest filmist soovitaksite enim vaadata ? Või, kui keegi vaadanud, kui head on vms?
                                Ma olen vaadanud päris mitmeid siin foorumis soovitatuid filme ja...edasi mõtle ise. Kui me oleks kõik sarnased- sööksime, jooksime, mängiksime, vaataksime, kuulaksime, teeksime seda mis öeldakse...juhtoinas ja lambukesed. Maitseid on ju niipalju erinevaid.

                                Comment

                                Working...