Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • IamAllin
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 1653

    #2746
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas Tuul Vaata postitust
    white collar 2?
    ei ole,kaks täiesti erinevat asja.

    Soovitan igatahes, tundub üks super sari juures olevat.

    Comment

    • kuco
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1910

      #2747
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
      Uus sari, IMO sitaks hea :)

      http://www.imdb.com/title/tt1632701/
      Vaatan seda. Tundub nagu normaalne algus olevat aga kuidagi liiga lihtsalt tuleb kõik peategelasele kätte...

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #2748
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
        Uus sari, IMO sitaks hea :)
        http://www.imdb.com/title/tt1632701/
        Keskmine, uutest on Wilfred parem: http://www.imdb.com/title/tt1703925/

        Comment

        • vonkartoffel
          Pokkerihai
          • May 2009
          • 1658

          #2749
          Re: Filmid ja sarjad

          Ise hakkasin Franklin & Bashi vaatama. http://www.imdb.com/title/tt1600199/
          Suht hea sari.

          Comment

          • Spewmonkey
            Seina Augustaja
            • Oct 2008
            • 2293

            #2750
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas taipupole Vaata postitust
            Keskmine, uutest on Wilfred parem: http://www.imdb.com/title/tt1703925/
            Kui vaba aega leiad, siis äkki viitsid uute tulijate kohta jälle mingi väikse kokkuvõtte teha millalgi?

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #2751
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
              Kui vaba aega leiad, siis äkki viitsid uute tulijate kohta jälle mingi väikse kokkuvõtte teha millalgi?
              +1
              Kuigi mul kõik vanemad asjadki lõpetamata...

              Comment

              • Spewmonkey
                Seina Augustaja
                • Oct 2008
                • 2293

                #2752
                Re: Filmid ja sarjad

                Dunno, kas siit läbi käinud on, aga enda viimase aja avastus on Deadwood. Korralik HBO kvaliteet, Swearengen'i karakter on vabalt top3 või selle lähedal. Rohkelt viskit, hoorasid, tapmist ja mahlakat kõnepruuki USA kullapalaviku ajastust.

                Comment

                • Platinum
                  FPP Pro
                  • Jan 2010
                  • 248

                  #2753
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Vaatasin siit mis head filmi on, leidsin selle Limitless. Teiste arvamusi siis veel polnud. Vaatasin täna ära ja olen camu ja spewmonkeyga samal arvamusel, homseks on unustatud, et seda vaatasin.
                  Kellel Ameerika crapist kopp ees, siis juhtusin telekast poole pealt nägema Rusalka, 2007. venemaa toodang, väärtfilm!!!
                  [YOUTUBE]XrTAoWo5xHQ[/YOUTUBE]

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #2754
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                    Dunno, kas siit läbi käinud on, aga enda viimase aja avastus on Deadwood. Korralik HBO kvaliteet, Swearengen'i karakter on vabalt top3 või selle lähedal. Rohkelt viskit, hoorasid, tapmist ja mahlakat kõnepruuki USA kullapalaviku ajastust.
                    Päris hea telekriitik ehk Alan Sepinwall käib just neid osa-osa kaupa läbi ehk kui vaatad, siis pärast osa vaatamist võiks lugeda, on nii njuubi kui ka edasijõudnute arvustus: http://www.hitfix.com/site/search?q=Deadwood

                    Selle sarjade asja saan ehk õhtuks tehtud, praegu metsa ja võsa ja heina langetama.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #2755
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Uus see bosside film oli isegi vaadatav .. migni 6/10 voiks ikka anda ..vahepeal tho oli sitaks igav, mingi hetk joke samas oli korralikult .. enam v2em

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #2756
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Kui vaatamata, siis:

                        Equilibrium

                        Immortal (Ad Vitam)

                        Comment

                        • kvaliteet
                          Jube Noob
                          • Oct 2008
                          • 122

                          #2757
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Entourage Season 8 Extended Trailer
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Jube vähe kauem väljas olnud Breaking Bad Season 4 Promo
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Madis Very
                            Bännitud
                            • Aug 2009
                            • 2951

                            #2758
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Mingi vanem film, kus peategija tapab ennast mitu korda ja ärkab järgmine päeval jälle standardina üles. Pannes nii triikrauda vms vanni jne.. mingi ilmaennustamisega oli ka vist film seotud. Ei mäleta ühtegi näitlejat sealt kahjuks. Oskab keegi öelda äkki ?

                            Ty

                            E: Tyvm Ristijeesus
                            Last edited by Madis Very; 10.07.11, 00:48.

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #2759
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Groundhog Day

                              Comment

                              • PokerStars Regina
                                PokerStarsi Esindaja
                                • Jan 2011
                                • 254

                                #2760
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Kogemata nägin, et arutate siin filme, minu viimase aja lemmik ja täiesti uskumatu tõsielu sari (just viimased hooajad on eriti head):

                                Whale Wars

                                Comment

                                Working...