Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #1201
    Re: Filmid ja sarjad

    milline neist?

    vasakult teine tegelt mõnus lits

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #1202
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      milline neist?

      vasakult teine tegelt mõnus lits
      OI PLJÄÄÄÄÄT, seda ma uhaks isegi masinaruumis....

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #1203
        Re: Filmid ja sarjad

        4. on milf, teised not so much

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #1204
          Re: Filmid ja sarjad

          robin hood oligi keskpärane, ootused olid suuremad.
          lendavaid nooli ja päid oli liiga vähe. kuidagi tuimavõitu.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1205
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
            robin hood oligi keskpärane, ootused olid suuremad.
            lendavaid nooli ja päid oli liiga vähe. kuidagi tuimavõitu.
            tra ma olin just vaimustuses ka enen filmi et ohh .. vant metsas mä'ssab jne jne .. aga no hui, kõik see eelnev stoori .. bullshit migni armstust paska .. t2pselt selline tunne, et lõppes seal, kust tuleb robin hood 2

            mai suuda soundtracki sellele leida .. tra yks siuke rahulik hea lugu oli .. no ei leia
            Last edited by leits; 14.05.10, 18:57.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #1206
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              bullshit migni armstust paska ..
              Kõigepealt tunne seda ja siis alles räägi sellest ehk first grow up.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1207
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                Kõigepealt tunne seda ja siis alles räägi sellest ehk first grow up.
                Mingi uus wannabe meile tekkinud siia?

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #1208
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  Mingi uus wannabe meile tekkinud siia?
                  Ta ju Gena armuke

                  Comment

                  • paradigmlost
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 421

                    #1209
                    Re: Filmid ja sarjad

                    kas ma olen ainuke kellele tundub, et breaking badi 3 season pole eriti huvitav enam ja teema hakkab kuidagi laiali valguma ja nii?

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #1210
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Eks ta tundub, et võib hakata lõppema jah. Päris palju perse kukkumist on juba olnud hooaegade vältel. Ja ega Walt peaks oma eegu ära tegema suht kiiresti selles tootmistehases :D. Ei tea , ise naudin täiel rinnal sarja.

                      Comment

                      • lebovend
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2420

                        #1211
                        Re: Filmid ja sarjad

                        krt, minu jaoks on 3. hooaeg just k6ige huvitavam olnud.
                        aga see v6ib v2ga vabalt seep2rast olla, et esimesed kaks hooaeg ma vaatasin jutti 2ra
                        ja kolmanda hooajaga ma pean ootama igat osa nagu tavainimene ja siis kui tuleb see 45 minutit meelelahutust vb t6esti tumdub p6nevav vms....


                        aga jah, ma ei ole siiani veel BB's suutnud pettuda.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #1212
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Sekundeerin.

                          Homme juba uus osa. Esmaspäev peaks tõmmatav olema :)

                          Comment

                          • akristjan
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 406

                            #1213
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Uus seriaal Strike Back on paris vaadatav.. laheb jarjest paremaks

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1214
                              Re: Filmid ja sarjad

                              no ei tea..proovisin the wire vaatama hakata .. no krt ei istu
                              mulle l2hevad peale ala prison break/24/lost/sopranos/the unit


                              24 peaksko vaatama hakkama, lõpetasin selle vataamise migni 3 season ..

                              Comment

                              • Godspeed_EJ
                                Klubi Liige
                                • Nov 2009
                                • 3049

                                #1215
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Üle pika aja üks väga hea film - "The Girl With The Dragon Tattoo"

                                2h 30min pikk, aga põnevust algusest lõpuni.

                                8,5/10

                                Comment

                                Working...