Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #1021
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
    Hakkasin sarja " Life " vaatama, aga kas selle tegemine lõpetati mingi aeg ära lihtsalt ?
    yeah :(
    Hullult hea seriaal oli

    Comment

    • oitarvi
      Vana Tegija
      • Jan 2009
      • 1231

      #1022
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
      forth kind (Y) väga huvitav vaatamine soovitan.
      Sa usud muidu, et see on päriselt juhtunud?
      Kui mõelda, et see on päriselt juhtunud siis on päris creepy film, effekti annavad just need päriselt filmitud kaadrid. Aga miskipärast arvan, et kogu teema on ikkagi lavastatud ja Internetis surfates võib ehk isegi tõeni jõuda kas siis lavastus või mitte..

      Treiler: http://www.youtube.com/watch?v=vVRHOhLP-aA

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #1023
        Re: Filmid ja sarjad

        Mind hakkas ka huvitama. Surfasin veidike ning imo ka asi lavastatud.

        Comment

        • mihkel88
          Jube Noob
          • Oct 2008
          • 140

          #1024
          Re: Filmid ja sarjad

          vaatasin just californicationi 3nda hooaja ära... minuarust 3st parim, hank moody on ikka väga lahe karakter, kelle duchovny sitaks hästi välja mängib.

          Comment

          • levis
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1557

            #1025
            Re: Filmid ja sarjad

            Stargate fännidele teadmiseks, et Stargate Universe uued osad on eetris.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #1026
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
              Sa usud muidu, et see on päriselt juhtunud?
              Kui mõelda, et see on päriselt juhtunud siis on päris creepy film, effekti annavad just need päriselt filmitud kaadrid. Aga miskipärast arvan, et kogu teema on ikkagi lavastatud ja Internetis surfates võib ehk isegi tõeni jõuda kas siis lavastus või mitte..

              Treiler: http://www.youtube.com/watch?v=vVRHOhLP-aA
              lol.. miks peaks midagi sellist üldse uskuma :D?

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #1027
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                Väga hea dokk

                Timewave 2013


                Põhimõtteliselt järg dokile - 2012 The Odyssey

                Tänud, vaatan ära. Sellised dokid, kus tõde inimkond täielikult/üldse veel ei tea, on väga huvitavad, ala tulnukate, universumi, tuleviku kohta.
                Last edited by inward; 04.04.10, 20:16.

                Comment

                • rasmer
                  Vana Tegija
                  • Oct 2009
                  • 1306

                  #1028
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Raging Bull - Väga hea eluloo film. De Niro esitus on meistriteos.

                  Comment

                  • akristjan
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 406

                    #1029
                    Re: Filmid ja sarjad

                    keegi clash of titansit nainud juba?

                    Comment

                    • oitarvi
                      Vana Tegija
                      • Jan 2009
                      • 1231

                      #1030
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                      lol.. miks peaks midagi sellist üldse uskuma :D?
                      No kui sa filmi vaadanud oled siis algab see sellega, et öeldakse:" See on päriselt juhtunud lugu ning uuesti lavastatud. See on su enda teha kas sa usud seda stoorit." Film seisneb selles siis, et selle sündmustiku läbielanud psühhiaatriga tehakse intervjuud teise arsti poolt, kes pajatab mis temaga juhtus. Filmis näidatakse ka niinimetatud päriselt filmitud kaadreid paralleelselt lavastatud filmiga, mis ongi kõige creepym.
                      Alguses ma võibolla veidikene uskusin ka, aga no ma ei tea. Ameerika filmitööstus ikka rahapumpamise peal väljas ja millegi uuega peab esile tulema, et rahvast köita.

                      Comment

                      • ok2aa
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1903

                        #1031
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas levis Vaata postitust
                        Stargate fännidele teadmiseks, et Stargate Universe uued osad on eetris.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        oled vaadanud ka? kuidas on?

                        Comment

                        • bounce
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 865

                          #1032
                          Re: Filmid ja sarjad

                          rohkem seep kui teised stargated.
                          ajaviiteks käib.

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #1033
                            Re: Filmid ja sarjad

                            keegi "Klaver metsas" on näinud?

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #1034
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Breaking Badi viimases osas (S03E03) ütles Walteri naine episoodi lõpus talle midagi sellist
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              et mis ta täpselt ütles? ja mis see EST keeles tähendas?

                              Comment

                              • macest
                                Õpihimuline Mängur
                                • Feb 2009
                                • 306

                                #1035
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Kiitused k6igile hea kraami soovitamise eest, t6esti m2rkimisv22rselt palju h2id maitseid siin foorumis.

                                Ise soovitan "FlashForward" (2009) kuna ei n2inud, et veel oleks seda mainitud. Tegemist siis ulme-p6nevikuga, kus on natuke actionit, natuke p6nevust ja hulga palju kysim2rke. M6ne jaoks v6ib draamat natuke liiga palju olla. Aga piloot osa soovitan 2ra vaadata, saab kohe asjast aimu.

                                Comment

                                Working...