Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #2026
    Re: Filmid ja sarjad

    Boardwalk Empire
    When alcohol was outlawed, outlaws became kings

    Peaosas: Steve Buscemi
    Režissöör: Martin Scorsese
    Tsenarist: Terence Winter (Sopranode looja)

    See sari ei ole lihtsalt "hea" see on emotsionaalset naudingut pakkuv meistriteos, mis jätab enda varju enamuse inimkonna poolt senini loodud telekräpist.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #2027
      Re: Filmid ja sarjad

      Misfits (2009). Väga nuts seriaal - jagub nii huumorit, seksi ja ka stoori on hea.

      Lühidalt siis on seal tegu noortega, kes teevad ühiskondlikku tööd korrarikkumiste pärast ja ühel päeval leiab aset mingisugune äikesetorm ning nad saavad omale võimed. Väga originaalne sari, ei ole mingi Heroes' vm ripoff, vaid sootuks teistsugune selles suhtes.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



      Keda huvitab, siis thepiratebay's on kõik episoodid (kokku 12 ja teine hooaeg poole peal) olemas.

      Comment

      • akristjan
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 406

        #2028
        Re: Filmid ja sarjad

        American football + girls = Blue Mountain State

        Comment

        • Muusik
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2008
          • 378

          #2029
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas akristjan Vaata postitust
          American football + girls = Blue Mountain State
          jalgpalli on seal küll vähe võrreldes friday night lightsiga ja mulle need naljad ei istunud. alguses oli huvitav aga pärast hakkas ära tüütama.

          Misfits - üli üli nuts seriaal.

          Dinner for shmucks oli ka super.

          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #2030
            Re: Filmid ja sarjad

            "Babel" - üks näide sellest, kuidas kõik on mingil määral omavahel seotud.

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #2031
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas lebovend Vaata postitust
              "Babel" - üks näide sellest, kuidas kõik on mingil määral omavahel seotud.
              Päris rusuv, aga hea film

              Comment

              • flipmachine
                Pokkerihai
                • Jul 2009
                • 1857

                #2032
                Re: Filmid ja sarjad

                Kes ei tea ,siis top geari uus osa väljas.

                Comment

                • bounce
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 865

                  #2033
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                  Kes ei tea ,siis top geari uus osa väljas.

                  http://www.streetfire.net/video/top-...-1_2100196.htm
                  ty sir!

                  ja Misfits tundub tõesti päris hea.

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #2034
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas bounce Vaata postitust
                    ja Misfits tundub tõesti päris hea.
                    Kaugel oled vaatamisega?
                    Nathani huumor on üleprahi :D

                    Comment

                    • wousha
                      FPP Pro
                      • Oct 2009
                      • 268

                      #2035
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Mõtlesin ka, et vaatan mida see misfits siis endast kujutab. Tõmbasin eile ühe osa ning sujuvalt sai terve esimene season jutti vaadatud :D Täna teisest hooajast 5 osa ära vaadand.

                      Nathani ütlemised on lihtsalt .. ma ei tea, täiesti tühja koha pealt tuleb naer peale :D

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #2036
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Btw - keegi ehk oskab soovitada mõnd head jõuluteemalist filmi?
                        Midagi "Bad Santa" taolist näiteks, aga ei pea olema tingimata komöödia, peaasi et huvitav vaadata oleks.

                        Algselt postitas wousha Vaata postitust
                        Nathani ütlemised on lihtsalt .. ma ei tea, täiesti tühja koha pealt tuleb naer peale :D
                        ; )

                        Comment

                        • bounce
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 865

                          #2037
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas fyte Vaata postitust
                          Kaugel oled vaatamisega?
                          Nathani huumor on üleprahi :D
                          hetkel kolm vaadatud a täna läheb esimene hooaeg lõpuni kah.
                          sitaks hea vaheldus meerika sarjadele :)

                          Comment

                          • wousha
                            FPP Pro
                            • Oct 2009
                            • 268

                            #2038
                            Re: Filmid ja sarjad

                            HHAHA, misfits s2 viimase episoodi ~40min, pisarad silmis naermisest :D

                            Comment

                            • miksnii
                              Grinder
                              • May 2009
                              • 580

                              #2039
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                              Kes ei tea ,siis top geari uus osa väljas.

                              http://www.streetfire.net/video/top-...-1_2100196.htm
                              Tänud !

                              Peab ka misfitsi alla kiskuma, saaks jõule natukene sisustatud.

                              Comment

                              • Muusik
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2008
                                • 378

                                #2040
                                Re: Filmid ja sarjad



                                sitaks kõva film

                                Comment

                                Working...