Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #1981
    Re: Filmid ja sarjad

    Curb Your Enthusiasm (TV Series 2000) http://www.imdb.com/title/tt0264235/

    võttis küll 4 osa sisseelamiseks aga üldiselt väga hea.

    Comment

    • K2snakas
      Pokkerihai
      • Feb 2009
      • 2388

      #1982
      Re: Filmid ja sarjad

      Kenny vs Spenny sick asi ikka:D

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #1983
        Re: Filmid ja sarjad

        The Walking Dead on väga mõnus sari, kuid mind räigelt häirib, et kõikjal on automaadid ja soomustatud autod jms stuff, kuid tüübid lasevad ikka oma püstolitega ja kirveste ning vibude ja pannautodega edasi. Nagu for real? Tehke silmad lahti.

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #1984
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas taipupole Vaata postitust
          The Walking Dead on väga mõnus sari, kuid mind räigelt häirib, et kõikjal on automaadid ja soomustatud autod jms stuff, kuid tüübid lasevad ikka oma püstolitega ja kirveste ning vibude ja pannautodega edasi. Nagu for real? Tehke silmad lahti.
          Tõsi, military staffi on igal pool ja siis käiakse linnas elu eest võitlemas, et kotitäit relvi kätte saada.
          mind häirib selle sarja juures veel, et mitte mingit seletust pole pakutud, kuidas see asi niikaugele jõudis üldse. Lihtsalt ühel päeval on nii ja that's it.

          Comment

          • kuco
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1910

            #1985
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
            Tõsi, military staffi on igal pool ja siis käiakse linnas elu eest võitlemas, et kotitäit relvi kätte saada.
            mind häirib selle sarja juures veel, et mitte mingit seletust pole pakutud, kuidas see asi niikaugele jõudis üldse. Lihtsalt ühel päeval on nii ja that's it.
            Vastupidi. Annab võimaluse leida, mingi surivor nagu seal military complexis oli mees ja see siis räägib enda versiooni. jne...

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #1986
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas kuco Vaata postitust
              Vastupidi. Annab võimaluse leida, mingi surivor nagu seal military complexis oli mees ja see siis räägib enda versiooni. jne...
              tõsi, et kuidas tegelikult juhtus, saab venitada pikalt. lihtsalt naljakas, et seni ei puuduta keegi tegelastest poole sõnagagi seda teemat :)

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #1987
                Re: Filmid ja sarjad

                see on kah imelik, et nakkuse saamiseks piisab nii vähesest jutu järgi ja siis möksitakse ennast rahulikult zombivedelikuga kokku, pekstakse kirkadega ajusid sisse neil, et verd pritsib omale silma jne. Ma käiks küll maski ja kummiülikonnaga neid laipu käitlemas.

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #1988
                  Re: Filmid ja sarjad

                  olles viimased postitused l2bi lugenud, tean mis seriaali ma vaatama ei hakka.

                  t2na panen t6mbama viimased väljatulnud osad seriaalidest:
                  house
                  HIMYMi
                  dexteri
                  boardwalk empire
                  ning Terriersi hooaja viimase osa

                  me like it.

                  Comment

                  • Dogers
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2500

                    #1989
                    Re: Filmid ja sarjad

                    tahaks mõnda nii head sarja kui on Dexter :D

                    Comment

                    • flipmachine
                      Pokkerihai
                      • Jul 2009
                      • 1857

                      #1990
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                      olles viimased postitused l2bi lugenud, tean mis seriaali ma vaatama ei hakka.

                      t2na panen t6mbama viimased väljatulnud osad seriaalidest:
                      house
                      HIMYMi
                      dexteri
                      boardwalk empire
                      ning Terriersi hooaja viimase osa

                      me like it.
                      House küll välja ei tulnud. See peaks alles jaanuaris tulema.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #1991
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas Dogers Vaata postitust
                        tahaks mõnda nii head sarja kui on Dexter :D
                        toetan mõtet :)

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #1992
                          Re: Filmid ja sarjad

                          krt Sons of Anarchy sai kah läbi tahaks mõnda nii head sarja veel

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #1993
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas alaska Vaata postitust
                            see on kah imelik, et nakkuse saamiseks piisab nii vähesest jutu järgi ja siis möksitakse ennast rahulikult zombivedelikuga kokku, pekstakse kirkadega ajusid sisse neil, et verd pritsib omale silma jne. Ma käiks küll maski ja kummiülikonnaga neid laipu käitlemas.
                            Koomiksi järgi peab nakatumiseks saama hammustada, muul viisil ei nakatuta. Ning ka hammustada saamisel (näiteks kätte või jalga) aitab kiire jäseme eemaldus viirusel edasi ajju sattuda.
                            Samuti ei ole koomiksis põhjust ära seletatud.

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #1994
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                              House küll välja ei tulnud. See peaks alles jaanuaris tulema.
                              ei ole jah torrentites, imdb j2rgi pidi eile osa tulema.

                              SOA kohta nii palju et olen season 1 ja 2 l2bi vaatanud, kolmandast mingi 2-3 osa. miski hakkas h2irima seal, kuidagi liiga ulme. aga kindlasti kunagi vaatan l6puni.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #1995
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas camu Vaata postitust
                                Koomiksi järgi peab nakatumiseks saama hammustada, muul viisil ei nakatuta. Ning ka hammustada saamisel (näiteks kätte või jalga) aitab kiire jäseme eemaldus viirusel edasi ajju sattuda.
                                Samuti ei ole koomiksis põhjust ära seletatud.
                                Päris hull hammustamine pidi alguses käima, et asi nii epideemilised mõõtmed võttis.

                                Comment

                                Working...