Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • marxiku
    Õpihimuline Mängur
    • May 2009
    • 471

    #466
    Re: Filmid ja sarjad

    ahjaa. Eile/täna oli uue sci-fi sarja debüüt. The Prisoner (uusversioon kunagisest)

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #467
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas marxiku
      elu kräpp, eriti 2 osa.
      Ära mögise.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #468
        Re: Filmid ja sarjad

        kohe hakkab tv1000st see film http://www.imdb.com/title/tt0475217/, midagi head vist ei ole oodata >:(.

        edit: total crap

        Comment

        • marxiku
          Õpihimuline Mängur
          • May 2009
          • 471

          #469
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas BuildUp
          Ära mögise.
          mök mök

          Comment

          • Ghost0
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1335

            #470
            Re: Filmid ja sarjad

            Käisin ka "2012" vaatamas täna, vaadatav oli, aga mitte midagi erilist. Kohati väga ajuvaba film, eriti see kuidas jackson oma perega linnast minema tõmbas , lihtsalt lol.

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #471
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas Ghost0
              Käisin ka "2012" vaatamas täna, vaadatav oli, aga mitte midagi erilist. Kohati väga ajuvaba film, eriti see kuidas jackson oma perega linnast minema tõmbas , lihtsalt lol.
              ei tea mis ellujäämis oddsid jacksonil olid?

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #472
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas marxiku
                elu kräpp, eriti 2 osa.
                +1 lol.

                Jason on hea näitleja minu silmis, aga Crank2 oli reaalne fail.

                Comment

                • bounce
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 865

                  #473
                  Re: Filmid ja sarjad

                  mainin siia kah ära, et uutest ja üldse filmimaailmas toimuvast on olemas ka podcast aadressil http://www.forumcinemas.ee/podcast/
                  tegijad on siis lauri kaare ja timo diener.

                  Comment

                  • Dogers
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2500

                    #474
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Ma ei viitsi tervet teemat läbi lugeda ning seetõttu ei tea kas seda sarja on juba varem mainitud, aga igatahes "The Vampire Diaries"
                    1. hooajast on 9 osa väljas, no ma ei tea, kui vampiirid ja noortekad peale lähevad on see ikka ülikõva, kokkuvõttes vast, kui twilight meeldib, meeldib see sari veelrohkem. :)

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #475
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas Dogers
                      Ma ei viitsi tervet teemat läbi lugeda ning seetõttu ei tea kas seda sarja on juba varem mainitud, aga igatahes "The Vampire Diaries"
                      1. hooajast on 9 osa väljas, no ma ei tea, kui vampiirid ja noortekad peale lähevad on see ikka ülikõva, kokkuvõttes vast, kui twilight meeldib, meeldib see sari veelrohkem. :)
                      imo ükski naissoost isik siin foorumis eriti tihti ei käi

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #476
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas Codecci
                        imo ükski naissoost isik siin foorumis eriti tihti ei käi
                        :D

                        aga twilight esimene osa: 7 out of 10

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #477
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Mind huvitab Pastilaa ja Variatsiooni filmide top 10-20 vms. et kui viitsimist siis kirjutage või PM

                          Comment

                          • wousha
                            FPP Pro
                            • Oct 2009
                            • 268

                            #478
                            Re: Filmid ja sarjad

                            the last house on the left

                            Lõpetasin selle vaatamise ning julgen soovitada. Rohkem õuduka poole film siis.

                            Comment

                            • Karikakar
                              Vana Tegija
                              • Jul 2009
                              • 1235

                              #479
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Tänane How I Met Your mother oli N.U.T.S. !! ;D

                              Comment

                              • bounce
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 865

                                #480
                                Re: Filmid ja sarjad

                                2012 - piletirahast kahju ei ole, sain paraja kõhutäie naerda ning eriefektid on sellel filmil ikka väga head.

                                p.s. ekraanis mahub nüüd igas reas istuma!

                                Comment

                                Working...