Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bounce
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 865

    #421
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas akristjan
    Black Dynamite
    vaatasin ära ja no vääääga hea film on :D

    Comment

    • akristjan
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 406

      #422
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas bounce
      vaatasin ära ja no vääääga hea film on :D
      Dy-No-Mite :)

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #423
        Re: Filmid ja sarjad

        Vaatasin nädalavahetusel "Paranormal activity". Oi fakk, kui putsis film see oli. Igasugused saag 6-d ja värgid kahvatuvad selle kõrval.

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #424
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas BuildUp
          Vaatasin nädalavahetusel "Paranormal activity". Oi fakk, kui ****** film see oli. Igasugused saag 6-d ja värgid kahvatuvad selle kõrval.
          Haha, not :D.

          Comment

          • Madis Very
            Bännitud
            • Aug 2009
            • 2951

            #425
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas BuildUp
            Vaatasin nädalavahetusel "Paranormal activity". Oi fakk, kui ****** film see oli. Igasugused saag 6-d ja värgid kahvatuvad selle kõrval.
            Saag 6 on täielikult boring sh!t. Käisin reedel kinos tüdrukuga, kes kardab õudukaid nd stuff aga see film ei avaldanud mõju = fail :D.
            Aga peab kodus siis seda Paranormal activityt proovima ! : )

            Btw 2012 peaks hea film tulema/olema.. ainult häid reviewsid lugenud selle kohta.
            See on "doomsdayst".

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #426
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas Madis Very

              Btw 2012 peaks hea film tulema/olema.. ainult häid reviewsid lugenud selle kohta.
              See on "doomsdayst".
              homme lähen seda kinno vaatama loodan et on väärt kraam.

              Comment

              • Madis Very
                Bännitud
                • Aug 2009
                • 2951

                #427
                Re: Filmid ja sarjad

                Kirjuta oma review siis siia ;D.

                Comment

                • pronks
                  Jube Noob
                  • Jun 2009
                  • 116

                  #428
                  Re: Filmid ja sarjad

                  2012 tundub just üsna sitt olevat, tavaline the day after tomorrow, või midagi.

                  muidugi kui sellised filmid meeldivad siis on teine asi. aga imo on nendel filmidel plot alati ära teada. effektid võivad head olla tho.

                  Comment

                  • Dogers
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2500

                    #429
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas Madis Very
                    Saag 6 on täielikult boring sh!t. Käisin reedel kinos tüdrukuga, kes kardab õudukaid nd stuff aga see film ei avaldanud mõju = fail :D.
                    Aga peab kodus siis seda Paranormal activityt proovima ! : )

                    Btw 2012 peaks hea film tulema/olema.. ainult häid reviewsid lugenud selle kohta.
                    See on "doomsdayst".
                    Mul samasugune tüdruk, aga paranormal activity oli küll igav :(
                    Kumbki ei kartnud, oli lihtsalt igav..

                    Comment

                    • Madis Very
                      Bännitud
                      • Aug 2009
                      • 2951

                      #430
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas Dogers
                      Mul samasugune tüdruk, aga paranormal activity oli küll igav :(
                      Kumbki ei kartnud, oli lihtsalt igav..
                      20 Best Horror Movies of the Past 20 Years
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Peab kõik ära proovima :D

                      Comment

                      • Dogers
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2500

                        #431
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Shaun of the Dead on komöödia ju, juba see muudab selle listi kaheldavaks. :D

                        Comment

                        • Madis Very
                          Bännitud
                          • Aug 2009
                          • 2951

                          #432
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Lol, ma ei süvenenud nimedesse.
                          Peab uue listi siis otsima.

                          / http://www.imdb.com/chart/horror - no siin ikka õige list :D.

                          Comment

                          • Allanaator13
                            FPP Pro
                            • Sep 2009
                            • 285

                            #433
                            Re: Filmid ja sarjad

                            komöödiaseriaali sõpradele soovita kindlasti ka The big bang theoryt, väga hästi tehtud ja humoorikas:D

                            Comment

                            • Svenza
                              Svetlana aka Buldooser
                              • Oct 2008
                              • 3591

                              #434
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Vaatan praegu seda Black Dynamite´ i. Uni tuli peale, täielik neegribollocks ju. Üldse pole naljakas minu arust...

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #435
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Night of the Living Dead - vat see oli tatina kõige õuds a/e m (värdjas sõna siiamaani ei oska kirjutada :() film üldse

                                Comment

                                Working...