Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #1486
    Re: Filmid ja sarjad

    Palun mingit komöödiat mida tõmmata :) Soovitatavalt 2008-2010 aasta omi :)

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #1487
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
      Palun mingit komöödiat mida tõmmata :) Soovitatavalt 2008-2010 aasta omi :)
      Gran Torino

      Ei ole tegelikult komöödia, aga ei mäleta millal filmi vaadates viimati niipalju naersin, Clint Eastwood (Y)

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #1488
        Re: Filmid ja sarjad

        Selge, tänud

        Comment

        • flipmachine
          Pokkerihai
          • Jul 2009
          • 1857

          #1489
          Re: Filmid ja sarjad

          " The number 23 " (2007) oli üllatavalt hea film. Jim Carry üllatas täielikult näitlemisega. Ei ole komöödia.

          Comment

          • paradigmlost
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 421

            #1490
            Re: Filmid ja sarjad

            Gran Torinot kiidaks ka omaltpoolt, solid vaatamine. Inceptionis jäin Dicaprio rolliga väga rahule. Kui ta noorem oli, häiris sitaks see tema ülepingutatud traagiline näitlemine (a la the basketball diaries). Inceptionis ja shutteris see ei häirind yldse imo.
            Dexteri treiler tundub sik! ainus põhjus miks üldse sügis võiks tulla:D

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #1491
              Re: Filmid ja sarjad

              The 4400 täitsa ok oli, kohati oleks võinud mõned asjad teisiti teha aga üldiselt siiski jäin rahule.
              Nüüd pole ainult midagi vaadata, peab uurima ja leidma mõne hea sarja mis on juba lõppenud et ei peaks uusi osasi ootama mingi hetk

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #1492
                Re: Filmid ja sarjad

                Vaatasin eile just "Law abiding citizen"
                Damn,pole ammu nii head filmi näinud,soovitan soojalt.

                Comment

                • kuhnja
                  Räme Fish
                  • Jul 2009
                  • 10

                  #1493
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Keegi tegelane soovitas siin eelpool sellist sarja nagu ''White Collar''.
                  Päris hea oli, sai eile pool hooaega järjest ära vaadatud! Tänud!

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #1494
                    Re: Filmid ja sarjad

                    väike jutt kick-ass kohta:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    nüüd aga Fish Tanki vaatama
                    Last edited by k2snakalle; 29.07.10, 18:02.

                    Comment

                    • Viski
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jan 2010
                      • 393

                      #1495
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      Vaatasin eile just "Law abiding citizen"
                      Damn,pole ammu nii head filmi näinud,soovitan soojalt.
                      +1 beibi. Ma lõpus mõtlesin, et " .. bääääädäääääässs"

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #1496
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        Vaatasin eile just "Law abiding citizen"
                        Damn,pole ammu nii head filmi näinud,soovitan soojalt.
                        Siit poolt ka +1. sai just vaadatud see.

                        Comment

                        • flipmachine
                          Pokkerihai
                          • Jul 2009
                          • 1857

                          #1497
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Tükk aega võtsin hoogu ja suhtusin skeptiliselt breaking bad´i, aga alguses 1 osa, siis teine ja enne kui ma märkasin, suutsin terve 1 hooaja päevaga ära vaadata. Leidsin endale viimaks uue sarja, kahju ainult, et hooajas nii vähe osasid on.

                          Filmidest vaatasin " Michael Clayton " Clooney oli peaosas, aga ei ole ammu nii igavat filmi näinud, ei suutnud isegi lõpuni vaadata.

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #1498
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                            Filmidest vaatasin " Michael Clayton " Clooney oli peaosas, aga ei ole ammu nii igavat filmi näinud, ei suutnud isegi lõpuni vaadata.
                            Ma olen seda 2 või 3 korda vaadanud, minu meelest väga hea film. Esimese korraga jäi küll natuke segaseks, teise korraga sain paremini aru.

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #1499
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                              Ma olen seda 2 või 3 korda vaadanud, minu meelest väga hea film. Esimese korraga jäi küll natuke segaseks, teise korraga sain paremini aru.
                              Minu arust ka väga hea asi.

                              Comment

                              • flipmachine
                                Pokkerihai
                                • Jul 2009
                                • 1857

                                #1500
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Pange spoilerisse ja seletage selle filmi point ära plz

                                Comment

                                Working...