Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #76
    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ok ma saan aru, et mingit raha nad väärivad, et vastavad kõnedele, riputavad kuulutuse üles aga 1:1 üürisumma on totaalne röövimine.
    mida nad tegelikult teevad.. passivad peale uusi kuulutusi, enne potentsiaalseid kliente võtavad omanikuga ühendust ja pakuvad, et tasuta esindavad teda kui omanik ise kuulutuse maha võtab, reklaamib et paneb m,itmesse portaali jne... ja et omanik ei pea ise vaeva nägema jms.. tegelikult ta on aga puhas spekulant kes lihtsalt põmst varastab omaniku pakkumise kliendi eest ära.. sama hästi võiks keegi minna ja osta alecoq arena jalkapiletid kõik ära ja ise siis 2x kallimalt edasi müüa... aint et mingil põhjusel piletite müümisel on seadus jms organid kaitsmas klienti, üüri/kinnisvaraturul mitte..

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #77
      Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

      mida nad tegelikult teevad.. passivad peale uusi kuulutusi, enne potentsiaalseid kliente võtavad omanikuga ühendust ja pakuvad, et tasuta esindavad teda kui omanik ise kuulutuse maha võtab, reklaamib et paneb m,itmesse portaali jne... ja et omanik ei pea ise vaeva nägema jms.. tegelikult ta on aga puhas spekulant kes lihtsalt põmst varastab omaniku pakkumise kliendi eest ära.. sama hästi võiks keegi minna ja osta alecoq arena jalkapiletid kõik ära ja ise siis 2x kallimalt edasi müüa... aint et mingil põhjusel piletite müümisel on seadus jms organid kaitsmas klienti, üüri/kinnisvaraturul mitte..
      +1
      Mul üks tuttav alustas maakleri karjääriga. Küsisin kuda kliendid saad, vastas, et pm refreshibki netis+kui tuttavatel on midagi müüa-yyrida. Teistmoodi polegi võimalik

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #78
        Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

        sisulislt nad kasseerivad sinult pappi selle eest, et nad enne sind kuulutusele peale sattusid,. kuigi neil endal nö üüripind apole vbajagi.. puhas spekulatsioon

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #79
          Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

          The Verge is about technology and how it makes us feel. Founded in 2011, we offer our audience everything from breaking news to reviews to award-winning features and investigations, on our site, in video, and in podcasts.


          rip msn!

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #80
            Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

            Kellelgi pole midagi tarka teha ja viitsib veidi Riigiteatajat sirvida? Oleks vaja leida üks norm mis on sotsiaalselt sisult õigustkaitsev, lihtsa abstraktse faktilise koosseisuga (hüpotees) ja keerulise õigusliku tagajärjega (sanktsioon).

            Ma olen viimase kahe tunni jooksul peaaegu terve karistusseadustiku juba läbi lugenud, aga pole mitte ühtegi sobivat leidnud. Keegi tore inimene võiks aidata, saaksin magama ära minna.

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #81
              Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

              kellegil veel stars jamab?

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #82
                Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                Sama siin. Dissconnectib ja bufferdab

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #83
                  Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                  Kas keegi hotmail.com saab sisse logida? Viskab mingi tyrastunud errori ette mul :(`.
                  Tänud, kes viitsib vaadata.

                  Comment

                  • Matu
                    FPP Pro
                    • Aug 2009
                    • 284

                    #84
                    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                    mul t66tab

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #85
                      Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                      jeh. Tööarvuti oli kogemata mitteusaldusväärseks arvutiks pandud mul. Sai korda.

                      Comment

                      • kallekusta
                        Grinder
                        • May 2012
                        • 603

                        #86
                        Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                        Kellegil oleks Jõgeva linnas korterit üürida ca 2nädalaks või max. kuu lõpuni?
                        Või oleks kellegil Vooremaa ajalehte käepärast ja saaks sealt kuulutusi vaadata.

                        KV soov jne.. on tühjad jõgevamaa üürikatest.
                        Last edited by kallekusta; 06.11.12, 12:19.

                        Comment

                        • eddi
                          Vana Tegija
                          • Oct 2009
                          • 1200

                          #87
                          Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                          Garage48 organisatsioon otsib ühele enda turniirile 3-5 tuntud/mainekat ettevõtjat, kes on ka pokkerimängijad. meelelahutuse eesmärgil siis.

                          Saatke mulle PM, kui ise soovid või kui oskad kedagi soovitada, siis selle eest olen ka super tänulik

                          Comment

                          • donkament
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1945

                            #88
                            Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                            selle foorumi ühes popimast threadist saaksid ühe kandidaadi juba.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Gang Starr
                              FPP Pro
                              • Sep 2012
                              • 231

                              #89
                              Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                              ühendasin just uue dell 23" monitori oma dell läpakale taha. kõik ilus aga monitor igast ääres ca 1cm puudu nagu, ei ole full screen nö, nagu oleks 22 tolli vm. settingud põhjas ja ei tea mida teha?

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #90
                                Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                                Muuda resolutsiooni

                                Comment

                                Working...