Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #886
    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Freaky asemel murdus hoopis niki?

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #887
      Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
      Freaky asemel murdus hoopis niki?
      Lol, Freaky murdus juba kuu esimesel õhtul :D

      Comment

      • kardpleier
        Grinder
        • Jul 2009
        • 699

        #888
        Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

        How do asian gynecologists examine a woman's vagina with all those pixels in front of it?

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #889
          Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

          Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
          Tõenäoliselt tavaline vahendaja ,kes enda nimele masinat ei registreerigi. Mul paar sõpra tegelevad päevast päeva autode vahendamisega, teenides keskmiselt 200-500eur auto pealt. Müüvad kuus ca 6-7 masinat, vahel rohkemgi. Kui huvipakkuvat masinat minnakse vaatama, kaubeldakse võimalikult palju alla, pärasti ise müüvad nii ,et sentigi kaubelda ei saa .Meeldib, ei meeldi? ostad seda mida näed, kui ei taha, siis tuleb järgmine ostja. Selline on müügitaktika. Siiamaani ei tea, et ükski auto oleks rohkemaks ajaks, kui paariks kuuks kätte jäänud. Autode hinnad jäävad enamsti 500-1500 vahele vahel kallimad kuni 3K. Viimaseaja trend on, et vahendatavad masinad leiavad uue omaniku venemaal.
          Kui pokkeris taipu ei ole ja midagi muud suurt ka ei oska, siis tuleb siin bananalandis kuidagi raha skeemitada. :D
          Mis markidega enamasti äritsevad? BMW, audi, vw? Autod seisavad müügi ajal lihtsalt niisama ilma kindlustuseta? Või kuhugi näitama viivad lükkavad 1 päevase peale?

          Comment

          • hoss23
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 2551

            #890
            Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

            Jätkame siit: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...219#post476219

            Comment

            Working...