Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Gang Starr
    FPP Pro
    • Sep 2012
    • 231

    #106
    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Algselt postitas Kihog Vaata postitust
    mul ka üks monitor hdmiga ja sama probleem. mul on ati kaart ja aitab, kui desktopi peal parem klikk catalyst control center - desktops & displays graphics menüüst - configure (parema klõpsuga monitori peal) ja sealt scaling options. jama ainult selles, et kui arvutile restardi teen või telekat kasutan, siis pean iga kord seda manuaalselt muutma. kui mingi muu firma videokaart, siis võid proovida otsida, kas neil on midagi sarnast selle scaling optionsiga.
    loodan, et aitas. mäletan, et kui uue monitori ostsin, siis ise ka jamasin tükk aega sellega.
    omg, supersuured tänud sulle man. kõik ilus nüüd.

    Comment

    • Gang Starr
      FPP Pro
      • Sep 2012
      • 231

      #107
      Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

      Head Isadepäev!

      Comment

      • Pokutaja
        Julm Donk
        • Feb 2012
        • 84

        #108
        Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

        Algselt postitas Gang Starr Vaata postitust
        Head Isadepäev!
        Uneaeg jäi natukene lühikeseks :D ? Isadepäev ikka pühapäeval

        Comment

        • Gang Starr
          FPP Pro
          • Sep 2012
          • 231

          #109
          Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

          tra iga aasta feilin

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #110
            Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

            Kas korterit ostes puhul on ka selline asi olemas nagu nt autot ostes, et mehaanik vaatab üle ega mingeid vigu pole? Maaklerite 'hindamise' teenus on midagi sellist?

            Comment

            • mikk2468
              Vana Tegija
              • Nov 2009
              • 1039

              #111
              Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

              Pigem peaks mingi ehitaja üle vaatama, maakler on rohkem nagu automüüja kuskil salongis.

              Comment

              • Kosmonaut
                Grinder
                • Feb 2010
                • 584

                #112
                Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                mul oli üldse FULL hd monitoriga pilt ikka väga wierd kui ühendasin HDMI kaudu .. siuke sittagi terav polnud jms. Panin läbi DVI ja kõik super .. no idea mis pull sellega oli, ei viitsind väga jännata ka .. Tho videokaardist telekasse tuleb kena pilt HDMIga
                Mis monitor sul on? Mul endal oli sarnane asi samsung P2770HDga , seal on telekafunktsioon ka juures. Lahendus oli lihtne - monitori menüüst panin, et HDMi ühendus on computer ja pilt kena kohe.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #113
                  Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  http://www.tallinnapostimees.ee/1032...dmine-lubatud/

                  Lol ma ei oskaks midagi arvata kui mingi vend istuks rahulikult mingi tukiga kuskil loengus
                  Pani ka imestama see teema, et tukk kaenlaall võib vabalt ringi jalutada.
                  Uurisin ka riigilõive, mis kaasnevad relvaloa taotlemisel.

                  Relvasoetamisloa taotluse läbivaatamine - 12,78 EUR / 200 eek
                  Relvasoetamisloa pikendamine - 3,19 EUR / 50 eek
                  Relvaloa väljastamine - 12,78 EUR / 200 eek
                  Relvaloa vahetamine - 3,19 EUR / 50 eek
                  Paralleelrelvaloa väljastamine - 12,78 EUR / 200 eek
                  Relvakandmisloa väljastamine - 12, 78 EUR / 200 eek
                  Relvaeksam - 12, 78 EUR / 200 eek
                  Relva- ja padrunikollektsioneerimisloa taotlemine - 12, 78 EUR / 200 eek
                  Tegevusloa taotlemine relvade ja laskemoonaga seonduvatel tegevusaladel - 255, 64 EUR / 4000 eek
                  Euroopa tulirelvapass (kehtib ainult koos relvaloaga) - 12, 78 EUR / 200 eek

                  Suhteliselt odav, nii et peaks ka relvaloa taotlema endale.

                  Comment

                  • viki
                    Grinder
                    • Apr 2010
                    • 893

                    #114
                    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                    Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                    Pani ka imestama see teema, et tukk kaenlaall võib vabalt ringi jalutada.
                    Uurisin ka riigilõive, mis kaasnevad relvaloa taotlemisel.

                    Relvasoetamisloa taotluse läbivaatamine - 12,78 EUR / 200 eek
                    Relvasoetamisloa pikendamine - 3,19 EUR / 50 eek
                    Relvaloa väljastamine - 12,78 EUR / 200 eek
                    Relvaloa vahetamine - 3,19 EUR / 50 eek
                    Paralleelrelvaloa väljastamine - 12,78 EUR / 200 eek
                    Relvakandmisloa väljastamine - 12, 78 EUR / 200 eek
                    Relvaeksam - 12, 78 EUR / 200 eek
                    Relva- ja padrunikollektsioneerimisloa taotlemine - 12, 78 EUR / 200 eek
                    Tegevusloa taotlemine relvade ja laskemoonaga seonduvatel tegevusaladel - 255, 64 EUR / 4000 eek
                    Euroopa tulirelvapass (kehtib ainult koos relvaloaga) - 12, 78 EUR / 200 eek

                    Suhteliselt odav, nii et peaks ka relvaloa taotlema endale.
                    Ütle mulle kasvõi üks hea põhjus,miks sul relva vaja on.Kui sa just jahimees ei ole.

                    Comment

                    • Jeebus
                      määäääää
                      • Jun 2012
                      • 1409

                      #115
                      Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                      Algselt postitas viki Vaata postitust
                      Ütle mulle kasvõi üks hea põhjus,miks sul relva vaja on.Kui sa just jahimees ei ole.
                      -terroristid okupeerivad ostukeskuse, kus sa viibid
                      -su pere röövitakse ning sul on 48h nende leidmiseks
                      -su identiteet on varastatud, politsei kujutab sind #1 tagaotsitavaks

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #116
                        Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                        Algselt postitas viki Vaata postitust
                        Ütle mulle kasvõi üks hea põhjus,miks sul relva vaja on.Kui sa just jahimees ei ole.
                        et pokkeris tugevamat kätt omada

                        Comment

                        • Mr_Kenny
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1357

                          #117
                          Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                          -Zombie apocalypse

                          Comment

                          • jasssass
                            Vana Tegija
                            • Sep 2010
                            • 1200

                            #118
                            Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                            Rambo tappis vibu ja 10 noolega vähemalt 30 vaenlast

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #119
                              Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Kas korterit ostes puhul on ka selline asi olemas nagu nt autot ostes, et mehaanik vaatab üle ega mingeid vigu pole? Maaklerite 'hindamise' teenus on midagi sellist?
                              IMO notaris juba sellised asjad pannakse paika, et müüja ei teeks sinule tünni s.t. ei tohi olla peidetud vigu, millest ostjal ei ole aimu.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #120
                                Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                                Algselt postitas viki Vaata postitust
                                Ütle mulle kasvõi üks hea põhjus,miks sul relva vaja on.Kui sa just jahimees ei ole.
                                No aga oleks suhteliselt badass ju. Naised vaataks kohe, et mingi undercover agent ,et tukk vöösääres välgub ja jookseks tormi. Ja mis muidugi põhiline: Leits ei julgeks enam paukuda niipalju, kui teaks et relvakandja olen.

                                Muretseks ka siukse outfiti:

                                Comment

                                Working...