Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MarxVoss
    FPP Pro
    • Dec 2008
    • 211

    #121
    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Telia e-poest leiad endale sobiva tehnika. Võrdle tooteid, loe arvamusi, küsi nõu e-poe teenindajalt. Kaubad saad osta järelmaksuga ja kätte juba järgmisel päeval.

    Ma juba 2K euro eest asju saanud. Kes veel ei tea siis siit saab ikka midagi.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #122
      Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

      Algselt postitas MarxVoss Vaata postitust
      https://pood.elion.ee/campaign/ostuoo
      Ma juba 2K euro eest asju saanud. Kes veel ei tea siis siit saab ikka midagi.
      Wtf, mis kraami sa kokku kantisid et 2k eur välja käisid?
      Surfasin ka läbi ja ei leidnud küll midagi, mida oleks vaja.

      Comment

      • Jeebus
        määäääää
        • Jun 2012
        • 1409

        #123
        Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

        Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
        Muretseks ka siukse outfiti:
        praegune outfit vajab tõesti upgradei

        Comment

        • MarxVoss
          FPP Pro
          • Dec 2008
          • 211

          #124
          Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

          Sain 3D teleka 1ˇK euri odavamalt. Aga see müüdi sekunditega läbi. Peegelkaamera sain ka ja monitori. Vana samsungi panen müüki. aga see ka jube hea. Panen kokku arvutit ja 4x screen otsin. siis täis mant

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #125
            Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

            Elioni "soodushinnad" on reeglina ikka kallimad, kui nii mõnegi teise tavahinnad. Obv võib asi seekord teistmoodi olla.

            Comment

            • MarxVoss
              FPP Pro
              • Dec 2008
              • 211

              #126
              Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

              Ega muidu ju ei ostaks. onju...

              Comment

              • Oliverk
                Moderaator
                • Nov 2008
                • 3016

                #127
                Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                Elioni "soodushinnad" on reeglina ikka kallimad, kui nii mõnegi teise tavahinnad. Obv võib asi seekord teistmoodi olla.
                Ei ole :D Mujalt saab soodsamalt ikka.

                Comment

                • MarxVoss
                  FPP Pro
                  • Dec 2008
                  • 211

                  #128
                  Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                  Eks kõike saab alati parem hinnaga. Oleneb kui lõhki sa selle pinnu seal perses tahad ajada. Mulle meeldisid paar asja, mida ma ka nägin ja kasutasin. Jooksmine poodide vahel ja muu maksab ka ju midagi.

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #129
                    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                    Algselt postitas MarxVoss Vaata postitust
                    Eks kõike saab alati parem hinnaga. Oleneb kui lõhki sa selle pinnu seal perses tahad ajada. Mulle meeldisid paar asja, mida ma ka nägin ja kasutasin. Jooksmine poodide vahel ja muu maksab ka ju midagi.
                    Ühestki füüsilisest poest ei saa sa soodsaid asju.

                    Comment

                    • MarxVoss
                      FPP Pro
                      • Dec 2008
                      • 211

                      #130
                      Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                      Ja ongi pu...is. Nagu mu naine....täna siin ei söö, sest siin restos on praad kallim 2 Eurtsi kui seal. Jah ei saa...ei taha...jne.
                      Mis seal enam ikka vahet on. Kujuta ette, et vend kes tahab Lambot...siit saak 1k kallimalt kui sealt. Ta ei viitsi joost aj majandada....tahab seda kohe....Mis ta teeb....???? ...... Ootab kuna see branch teeb poe lähemale, läheb ise kunagi sinna..... või ostab selle 1K kallima ..... Mis sa teeks..... Oletame et sul raha on millest kahju ei hakka....????

                      Comment

                      • Oliverk
                        Moderaator
                        • Nov 2008
                        • 3016

                        #131
                        Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                        Algselt postitas MarxVoss Vaata postitust
                        Ja ongi pu...is. Nagu mu naine....täna siin ei söö, sest siin restos on praad kallim 2 Eurtsi kui seal. Jah ei saa...ei taha...jne.
                        Mis seal enam ikka vahet on. Kujuta ette, et vend kes tahab Lambot...siit saak 1k kallimalt kui sealt. Ta ei viitsi joost aj majandada....tahab seda kohe....Mis ta teeb....???? ...... Ootab kuna see branch teeb poe lähemale, läheb ise kunagi sinna..... või ostab selle 1K kallima ..... Mis sa teeks..... Oletame et sul raha on millest kahju ei hakka....????
                        No kui raha on siis ma ostaks ikka täishinnaga mitte kuskilt Elioni soodukalt. Oleks nagu parem tunne või nii.

                        Comment

                        • Jeebus
                          määäääää
                          • Jun 2012
                          • 1409

                          #132
                          Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                          no kui sa teadvustad endale, et sa ostad x asja poest 30% kallimalt aga selline käitumine pakub sulle suuremat rahuldust, siis võidad ju ikkagi

                          hinda maksad, väärtust saad
                          Last edited by Jeebus; 08.11.12, 19:57. Põhjus: *

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #133
                            Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                            Raha on overrated. Head mõtted ja tahe tegutseda on see, mis loeb.

                            Comment

                            • MarxVoss
                              FPP Pro
                              • Dec 2008
                              • 211

                              #134
                              Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                              Ma nagu ei saagi aru, et sain korralikud asjad korraliu hinn eest. 60" teleksas 3D ...tooge parem näide mulle 1,2K eest.

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #135
                                Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                                Algselt postitas MarxVoss Vaata postitust
                                Ma nagu ei saagi aru, et sain korralikud asjad korraliu hinn eest. 60" teleksas 3D ...tooge parem näide mulle 1,2K eest.
                                Anna mudelinimi, äkki elion isegi üllatab seekord. 1200 on suht min mille eest 60 tolli saab.

                                Comment

                                Working...