Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?
mida nad tegelikult teevad.. passivad peale uusi kuulutusi, enne potentsiaalseid kliente võtavad omanikuga ühendust ja pakuvad, et tasuta esindavad teda kui omanik ise kuulutuse maha võtab, reklaamib et paneb m,itmesse portaali jne... ja et omanik ei pea ise vaeva nägema jms.. tegelikult ta on aga puhas spekulant kes lihtsalt põmst varastab omaniku pakkumise kliendi eest ära.. sama hästi võiks keegi minna ja osta alecoq arena jalkapiletid kõik ära ja ise siis 2x kallimalt edasi müüa... aint et mingil põhjusel piletite müümisel on seadus jms organid kaitsmas klienti, üüri/kinnisvaraturul mitte..
Algselt postitas ranka
Vaata postitust
TC
Comment