bump it!
Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
-
Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?
Ma olen aru saanud, et viimasel ajal Freaky võidab kõrgemal täis peaga täpselt niipalju, kui madalamal kaine peaga grindides.Algselt postitas pikk28 Vaata postitustofcourse murdub. friiki palju rolli üldse on veel?
Comment
-
Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?
targemad rääkige veidi starsi kohta.. kas seal pole kuskil optionites, et auto-timebank? või on selleks vaja tableninjat vms asja?
mul platiniumstarsina seal 38k punkte.. mis mul tasub nendega teha.. vaevalt ma NL50s seal oma väikese voluumiga suudan platiniumi säilitada, seega äkki tasub mul 2x $200 instacashi boonust osta?
Comment
-
Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?
kas igas microgamingu toas kogunevad pokkeripunktid sama kiiresti või oleneb toast?
Comment
-
Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?
Oleneb toast.Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitustkas igas microgamingu toas kogunevad pokkeripunktid sama kiiresti või oleneb toast?
Comment

Comment