Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?
moded, kustutage ära kui vale koht - ära anda raamat "secrets of sit'n'gos" by phil shaw. kui keegi tahab, siis kirjutage siia ja esimene saab. ise katad postikulud obv, ise asun tln.
"Money doesn't make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million." <br />Arnold Schwarzenegger
moded, kustutage ära kui vale koht - ära anda raamat "secrets of sit'n'gos" by phil shaw. kui keegi tahab, siis kirjutage siia ja esimene saab. ise katad postikulud obv, ise asun tln.
moded, kustutage ära kui vale koht - ära anda raamat "secrets of sit'n'gos" by phil shaw. kui keegi tahab, siis kirjutage siia ja esimene saab. ise katad postikulud obv, ise asun tln.
moded, kustutage ära kui vale koht - ära anda raamat "secrets of sit'n'gos" by phil shaw. kui keegi tahab, siis kirjutage siia ja esimene saab. ise katad postikulud obv, ise asun tln.
Libamaaklerid. Käisin just uut üürikorterit vaatamas, tegelane sebis 3 inimest korraga vaatama, eesti keelt pudistas nii, et vähe polnud. Jäi ise lisaks hiljaks, omanikuga ei leppinud kokku nagu ma aru sain, et omanik hakkas töölt tulema alles siis kui juba inimesed ootasid. Küsimuse peale, et kuidas see järjekord on, et kes ennem kokku leppis vms ja kes saab vastas ta, kjellel rjaha see saab. Saatsin käigupealt perse ära ja tõmbasin minema. Korterit ei viitsinudki vaadata. Ma ei tea kas tõesti midagi nende libamaakleritega ette ei võeta. Tõesti meeletu vahe on õigel maakleril ja mingil suvalisel vandil kes jalutab sinuga kaasa korterisse ja tahab dineerot saada selle eest.
mind ajavad ka nood ahvid tilti.. kui otsid üürikorterit.. siis asi lihtne.. lepingu allkirjastamisele jms kraamile võta mõni sõber ka lisaks kaasa.. siis on omanik kohal ja sellele libamaaklerile ütled otse välja.. et tema sulle mingit teenust ei ole pakkunud.. talle midagi ei maksa ja imegu vemmalt.. ja kui julgeb kobiseda ka.. siis ütle, et 'peks bjudet'..
mind ajavad ka nood ahvid tilti.. kui otsid üürikorterit.. siis asi lihtne.. lepingu allkirjastamisele jms kraamile võta mõni sõber ka lisaks kaasa.. siis on omanik kohal ja sellele libamaaklerile ütled otse välja.. et tema sulle mingit teenust ei ole pakkunud.. talle midagi ei maksa ja imegu vemmalt.. ja kui julgeb kobiseda ka.. siis ütle, et 'peks bjudet'..
Libamaakler või mitte aga nad on tegelt ikka väga rämedad röövlid. Ok ma saan aru, et mingit raha nad väärivad, et vastavad kõnedele, riputavad kuulutuse üles aga 1:1 üürisumma on totaalne röövimine.
Ise korterit üürile andes tho ma küll maaklerit ei kasutaks, sest tahaksin oma silmaga näha, kes mu korterisse elama tulevad.
Libamaakler või mitte aga nad on tegelt ikka väga rämedad röövlid. Ok ma saan aru, et mingit raha nad väärivad, et vastavad kõnedele, riputavad kuulutuse üles aga 1:1 üürisumma on totaalne röövimine.
Ise korterit üürile andes tho ma küll maaklerit ei kasutaks, sest tahaksin oma silmaga näha, kes mu korterisse elama tulevad.
Miku case on ikka tõesti väga piinlik.
Mina üürin korterit välja ja kasutasin maaklerit. Tunnustatud ettevõttest ja pikema kogemusega. 5-6 aastat varem olin tema enda kaudu üürinud korteri. Ütlesin talle kohe välja, et mingeid naljamehi endale korterisse ei taha ja kindlasti tahan tulevaste üürilistega eelnevalt kohtuda. Kõik laabus eriti mõnusalt, et korter oli 200km kaugusel ja mina pidin kohal käima ainult tõsiste soovijatega.
Raha nad muidugi oskavad hästi küsida. Kuna kõik on nõus maksma siis järelikult on hind õige.
Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?
Maaklerid on täiega mõttetud. Oletame, et maakler pakub objekti, mis läheks kohe diiliks. Kohale tuleb nt 10 venda, kes on kohe nõus tulema. Maakler ei pea isegi tehingu osapooli moosima kuskile poole, lihtsalt seisab nagu post kõrval. Üürilepingud on netis, tausta saad netist teada
Mu tuttav maakler rääkis, et tyybid pm refreshivadki ainult portaalides, et kui omanik paneb kuulutuse välja siis lendavad peale, et neil on "kliendid". Käisin ühte korterit vaatamas ja tahtsin pilti teha, et mis sõber arvab, maakler keeldus, sest arvas, et ma olen libamaakler, kes tahab objekti üle võtta...
väga sitane on see turg, kuigi mingil hetkel võib olla maakleri teenus täielikult aksepteeritav
Comment