Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #46
    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Milles probleem oli?

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #47
      Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

      Tradeda tahtis.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #48
        Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

        http://foorum.pokkeriprod.com/forumd...ipokkeri-Klubi

        Imo ei tohiks probleemi olla, kui klubiga liituda ja õiges kohas soovi avaldada?

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #49
          Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

          Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
          Viimane kord. Järgmine kord saad juba banni.
          watch out, we have a badass over here.

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #50
            Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

            moded, kustutage ära kui vale koht - ära anda raamat "secrets of sit'n'gos" by phil shaw. kui keegi tahab, siis kirjutage siia ja esimene saab. ise katad postikulud obv, ise asun tln.
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • sadakrooni
              FPP Pro
              • Jan 2009
              • 254

              #51
              Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
              moded, kustutage ära kui vale koht - ära anda raamat "secrets of sit'n'gos" by phil shaw. kui keegi tahab, siis kirjutage siia ja esimene saab. ise katad postikulud obv, ise asun tln.

              Tahan.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #52
                Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                moded, kustutage ära kui vale koht - ära anda raamat "secrets of sit'n'gos" by phil shaw. kui keegi tahab, siis kirjutage siia ja esimene saab. ise katad postikulud obv, ise asun tln.
                Aga olgu viimane kord...

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #53
                  Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                  Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                  moded, kustutage ära kui vale koht - ära anda raamat "secrets of sit'n'gos" by phil shaw. kui keegi tahab, siis kirjutage siia ja esimene saab. ise katad postikulud obv, ise asun tln.
                  Järgmine kord saad aastase bänni...

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #54
                    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                    Algselt postitas sadakrooni Vaata postitust
                    Tahan.
                    k saada pm
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #55
                      Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                      Õige märkus ju, 3 aastaga peaks taipama, et igasugu rahalised tehingud on keelatud, olgu sa uus või vana.

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #56
                        Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                        Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                        Õige märkus ju, 3 aastaga peaks taipama, et igasugu rahalised tehingud on keelatud, olgu sa uus või vana.
                        Tegelikult teadsin seda, aga tol hetkel kui kirjutasin, vaatasin "mööda" oma postitusest :)

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #57
                          Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                          Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                          Libamaaklerid. Käisin just uut üürikorterit vaatamas, tegelane sebis 3 inimest korraga vaatama, eesti keelt pudistas nii, et vähe polnud. Jäi ise lisaks hiljaks, omanikuga ei leppinud kokku nagu ma aru sain, et omanik hakkas töölt tulema alles siis kui juba inimesed ootasid. Küsimuse peale, et kuidas see järjekord on, et kes ennem kokku leppis vms ja kes saab vastas ta, kjellel rjaha see saab. Saatsin käigupealt perse ära ja tõmbasin minema. Korterit ei viitsinudki vaadata. Ma ei tea kas tõesti midagi nende libamaakleritega ette ei võeta. Tõesti meeletu vahe on õigel maakleril ja mingil suvalisel vandil kes jalutab sinuga kaasa korterisse ja tahab dineerot saada selle eest.
                          mind ajavad ka nood ahvid tilti.. kui otsid üürikorterit.. siis asi lihtne.. lepingu allkirjastamisele jms kraamile võta mõni sõber ka lisaks kaasa.. siis on omanik kohal ja sellele libamaaklerile ütled otse välja.. et tema sulle mingit teenust ei ole pakkunud.. talle midagi ei maksa ja imegu vemmalt.. ja kui julgeb kobiseda ka.. siis ütle, et 'peks bjudet'..
                          Last edited by Rage; 05.11.12, 14:34.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #58
                            Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            mind ajavad ka nood ahvid tilti.. kui otsid üürikorterit.. siis asi lihtne.. lepingu allkirjastamisele jms kraamile võta mõni sõber ka lisaks kaasa.. siis on omanik kohal ja sellele libamaaklerile ütled otse välja.. et tema sulle mingit teenust ei ole pakkunud.. talle midagi ei maksa ja imegu vemmalt.. ja kui julgeb kobiseda ka.. siis ütle, et 'peks bjudet'..
                            Libamaakler või mitte aga nad on tegelt ikka väga rämedad röövlid. Ok ma saan aru, et mingit raha nad väärivad, et vastavad kõnedele, riputavad kuulutuse üles aga 1:1 üürisumma on totaalne röövimine.

                            Ise korterit üürile andes tho ma küll maaklerit ei kasutaks, sest tahaksin oma silmaga näha, kes mu korterisse elama tulevad.

                            Miku case on ikka tõesti väga piinlik.

                            Comment

                            • kuco
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1910

                              #59
                              Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Libamaakler või mitte aga nad on tegelt ikka väga rämedad röövlid. Ok ma saan aru, et mingit raha nad väärivad, et vastavad kõnedele, riputavad kuulutuse üles aga 1:1 üürisumma on totaalne röövimine.

                              Ise korterit üürile andes tho ma küll maaklerit ei kasutaks, sest tahaksin oma silmaga näha, kes mu korterisse elama tulevad.

                              Miku case on ikka tõesti väga piinlik.
                              Mina üürin korterit välja ja kasutasin maaklerit. Tunnustatud ettevõttest ja pikema kogemusega. 5-6 aastat varem olin tema enda kaudu üürinud korteri. Ütlesin talle kohe välja, et mingeid naljamehi endale korterisse ei taha ja kindlasti tahan tulevaste üürilistega eelnevalt kohtuda. Kõik laabus eriti mõnusalt, et korter oli 200km kaugusel ja mina pidin kohal käima ainult tõsiste soovijatega.

                              Raha nad muidugi oskavad hästi küsida. Kuna kõik on nõus maksma siis järelikult on hind õige.

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #60
                                Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                                Maaklerid on täiega mõttetud. Oletame, et maakler pakub objekti, mis läheks kohe diiliks. Kohale tuleb nt 10 venda, kes on kohe nõus tulema. Maakler ei pea isegi tehingu osapooli moosima kuskile poole, lihtsalt seisab nagu post kõrval. Üürilepingud on netis, tausta saad netist teada
                                Mu tuttav maakler rääkis, et tyybid pm refreshivadki ainult portaalides, et kui omanik paneb kuulutuse välja siis lendavad peale, et neil on "kliendid". Käisin ühte korterit vaatamas ja tahtsin pilti teha, et mis sõber arvab, maakler keeldus, sest arvas, et ma olen libamaakler, kes tahab objekti üle võtta...
                                väga sitane on see turg, kuigi mingil hetkel võib olla maakleri teenus täielikult aksepteeritav

                                Comment

                                Working...