HUSNG üldine arutlusteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timukasr
    Vana Tegija
    • Nov 2008
    • 1099

    #76
    Re: HU korner

    Sellisel limiidil võib tähendada ükskõik mida, alustades nut reast kuni flush drawni. Mulle miskipärast meeldib siin callida, kuigi 68o'd näha on suht rõve.

    Comment

    • EGERT
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1042

      #77
      Re: HU korner

      Algselt postitas timukasr
      Nojah too on suht obvious. Kui ma mängisin HU SNGd, siis ka turbosid. Need on mõnusad, et sul on aega vastase üle mängimiseks esimestel blindi levelitel. Üks vend, kes mängis no blind increase deep HU SNGsid, rääkis, et tegi ühega 1k käelise matchi ükskord.
      Jeh, mu rekord on olnud PLO lahing HU deepstackis, mis kestis ca 3,5h. Vana suutis 4 korda 5bb pealt tagasi tulla ja igakord suckoudiga

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #78
        Re: HU korner

        Mina callin. Ees kõikvõimalikest overpairidest, sel limiidil on limp nende puhul tavaline + isegi A9, 98, 9T, 9x tüüpi käed võivad seal shoveda. Ees oleme ka flushdrawidest, 68 vastu on samuti oute.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #79
          Re: HU korner

          Kuna HU SNG on niivõrd vastasest olenev, siis head nõu on raske anda tõesti. Ma callisin selle ära, aga endal oli selline ülemängitud tunne sees. Ise olen samuti sellel limiidil samamoodi nutsiga shovenud ja saanud palju calle TP käest, tundub päris hea move olevat, kuna isegi ära callisin. Näitaski 68, aga ma vedasin mingisuguse runner-runner ärtumasti kokku.

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #80
            Re: HU korner

            Vaatasin ühte Hokiegregi HU SNG videot ja seal oli üks huvitav situatsioon. Tal oli vastas mängija, selline tüüpiline tight agressive.

            220$ HU SNG: Blindid 50/100 Hokie oli buttonil K 3 , stack 800 peale minraiset ja BB calli. Maha tuli 5 6 7 .Hokieg räägib, et vastik board cbettimiseks ja checkib järgi. Lisab veel, et turn võiks tulla mõni ülekaart, mida bluffida.Turn J . BB check ja hokiegreg paneb 135 200-sesse potti. BB call. Hokiegreg räägib juurde, et kindlasti tuleb teine barrel panna. River 5 , BB check ja hokiegreg allin. Ise räägib juurde, et seda ei saa callida, et kui 6 või 7 teeb herocalli, on ta lihtsalt loll või näeb mu kaarte jne. BB võttis timebanki ja callis lõpuks ära 6-ga. Minuarust polnud sellel callil küll midagi viga, see viis riveril muutis kogu olukorra teistsuguseks ju, Vastasel saigi ainult 5 või 6 olla ja HOkiegreg oleks reaalselt poissi esindanud pigem check/calliga. Või mida targemad arvavad?

            Comment

            • timukasr
              Vana Tegija
              • Nov 2008
              • 1099

              #81
              Re: HU korner

              Sellisel limiidil represenditakse poissi imo rohkem betiga kui c/c'ga. Anywa, 2nd (või isegi 3rd) level thinking minu poolt:

              Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 170774
              The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

              BTN/SB: $125.50
              Hero (BB): $138.70

              Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with T J
              BTN/SB raises to $3, Hero calls $2

              Flop: ($6.00) 3 2 3 (2 players)
              Hero checks, BTN/SB bets $3, Hero calls $3

              Turn: ($12.00) 8 (2 players)
              Hero bets $7, BTN/SB calls $7

              River: ($26.00) Q (2 players)
              Hero bets $16, BTN/SB raises to $46, Hero raises to $125.70 all in, BTN/SB folds

              Final Pot: $118.00
              Hero shows T J (a pair of Threes)
              Hero wins $117.50
              (Rake: $0.50)

              Sellise mängu tegin suht tunde pärast. Tema liinis oli midagi väga kahtlast ja viimaseks tõukeks pushimisele sai tema river raise suurus. Miks mitte panna $48 või $50 või isegi all-in lükata. Arvasin, et eks ta kardab bettida, pigistasin silmad kinni ja lükkasin nupud. Esimest korda elus teen nii kihvti lüket.

              Täna tuli HU päris mekin sessioon:



              Comment

              • ok2aa
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1903

                #82
                Re: HU korner

                Algselt postitas timukasr
                Sellisel limiidil represenditakse poissi imo rohkem betiga kui c/c'ga. Anywa, 2nd (või isegi 3rd) level thinking minu poolt:

                Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 170774
                The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                BTN/SB: $125.50
                Hero (BB): $138.70

                Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with T J
                BTN/SB raises to $3, Hero calls $2

                Flop: ($6.00) 3 2 3 (2 players)
                Hero checks, BTN/SB bets $3, Hero calls $3

                Turn: ($12.00) 8 (2 players)
                Hero bets $7, BTN/SB calls $7

                River: ($26.00) Q (2 players)
                Hero bets $16, BTN/SB raises to $46, Hero raises to $125.70 all in, BTN/SB folds

                Final Pot: $118.00
                Hero shows T J (a pair of Threes)
                Hero wins $117.50
                (Rake: $0.50)

                Sellise mängu tegin suht tunde pärast. Tema liinis oli midagi väga kahtlast ja viimaseks tõukeks pushimisele sai tema river raise suurus. Miks mitte panna $48 või $50 või isegi all-in lükata. Arvasin, et eks ta kardab bettida, pigistasin silmad kinni ja lükkasin nupud. Esimest korda elus teen nii kihvti lüket.

                Täna tuli HU päris mekin sessioon:



                mida sa siin reppisid?

                Comment

                • tdx
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 768

                  #83
                  Re: HU korner

                  J3o obv.

                  Comment

                  • timukasr
                    Vana Tegija
                    • Nov 2008
                    • 1099

                    #84
                    Re: HU korner

                    Algselt postitas ok2aa
                    mida sa siin reppisid?
                    Ma rohkem tundsin, et vastasel ei ole midagi. Lisaks river Q on hea kaart bluffimiseks (vastasel) ja ma re-bluffisin ta üle.

                    Comment

                    • andu_andu
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 4050

                      #85
                      Re: HU korner

                      [ x ] fold equity LOOOL

                      PokerStars No-Limit Hold'em, $110+$5 Tournament, 25/50 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      Hero (SB) (t1210)
                      Button (t1790)

                      Hero's M: 16.13

                      Preflop: Hero is SB with 10, 9
                      Button calls t25, Hero checks

                      Flop: (t100) J, 7, J (2 players)
                      Hero bets t50, Button calls t50

                      Turn: (t200) Q (2 players)
                      Hero bets t150, Button raises to t400, Hero calls t250

                      River: (t1000) K (2 players)
                      Hero bets t300, Button raises to t650, Hero raises to t710 (All-In), 1 fold

                      Total pot: t2300

                      Results:
                      Hero didn't show 10, 9 (nothing).
                      Outcome: Hero won t2300

                      Comment

                      • Cash87
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1402

                        #86
                        Re: HU korner

                        Kas timuka videot saab veel kuskilt?

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #87
                          Re: HU korner

                          Kust saaks infot 5$ HU sitngode biitimiseks?, runin täpselt nullis kui õnnestub 5 mängu võita ja siis suht kiiresti jälle alla, hetkel teen pausi ja kavatsen veel infot läbi töötada mis tuleks kasuks. 2+2 stykid on läbi loetud mis huvitavamad tundusid, sain targemaks, aga probleemid on just hilisemas faasisi 50/100 muutun nagu liiga passiivseks, lehte ei tule ja stack kuivab, ja Ax push leiab alati vastast mingisuguse pocketi.
                          samas kui viitsiks äkki keegi coachida, bankroll on olemas ja tiungimused võiks siis pm kokku leppida.

                          edit: muidu game flowd tunnetan suht hästi ja oskan erinevate vastastega toime tulla.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #88
                            Re: HU korner

                            Kui su Ax leiab lõpus mingi väikese pocketi, siis pole olukord tegelikult väga hull, kuna oddsid on enamvähem 50:50, kuna blindid nii suured. Ma ise maadlen kah praegu nendega (6$ SNG HU), võiks küll koos sessi teha või midagi.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #89
                              Re: HU korner

                              Algselt postitas timz0333
                              Kust saaks infot 5$ HU sitngode biitimiseks?, runin täpselt nullis kui õnnestub 5 mängu võita ja siis suht kiiresti jälle alla, hetkel teen pausi ja kavatsen veel infot läbi töötada mis tuleks kasuks. 2+2 stykid on läbi loetud mis huvitavamad tundusid, sain targemaks, aga probleemid on just hilisemas faasisi 50/100 muutun nagu liiga passiivseks, lehte ei tule ja stack kuivab, ja Ax push leiab alati vastast mingisuguse pocketi.
                              samas kui viitsiks äkki keegi coachida, bankroll on olemas ja tiungimused võiks siis pm kokku leppida.

                              edit: muidu game flowd tunnetan suht hästi ja oskan erinevate vastastega toime tulla.
                              Osta Moshmani HU raamat.

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #90
                                Re: HU korner

                                Algselt postitas andu_andu
                                [ x ] fold equity LOOOL

                                PokerStars No-Limit Hold'em, $110+$5 Tournament, 25/50 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                Hero (SB) (t1210)
                                Button (t1790)

                                Hero's M: 16.13

                                Preflop: Hero is SB with 10, 9
                                Button calls t25, Hero checks

                                Flop: (t100) J, 7, J (2 players)
                                Hero bets t50, Button calls t50

                                Turn: (t200) Q (2 players)
                                Hero bets t150, Button raises to t400, Hero calls t250

                                River: (t1000) K (2 players)
                                Hero bets t300, Button raises to t650, Hero raises to t710 (All-In), 1 fold

                                Total pot: t2300

                                Results:
                                Hero didn't show 10, 9 (nothing).
                                Outcome: Hero won t2300

                                kas ma olen loll ja ei saa aru käest või naljast ;D, et miks sul nothing käe taga on

                                Comment

                                Working...