HUSNG üldine arutlusteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #91
    Re: HU korner

    Algselt postitas timukasr
    Tegin väikse HU video ühe teise foorumi jaoks, aga ma pole ka kade seda siin jagada. Video on 50 minti pikk ja sattus mingi amazing run (loe +200BB/100).



    Kuna ei taha, et kodulehe bandwith üle ei lasta võtan varsti lingi maha.
    Kuidas selle videoga on siis? :P On kellegil jagada? :)

    Comment

    • LuuK
      Vana Tegija
      • Dec 2008
      • 1138

      #92
      Re: HU korner

      Leidsin, aga lähen kohe paariks päevaks linnast ära.

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #93
        Re: HU korner

        Algselt postitas jrgn hell

        kas ma olen loll ja ei saa aru käest või naljast ;D, et miks sul nothing käe taga on
        handconverter labist paneb selle, ma ei tea miks.

        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #94
          Re: HU korner

          Kes siit foorumist veel oma põhimänguna HUSNG-si mängivad ?

          Comment

          • ok2aa
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1903

            #95
            Re: HU korner

            ma mängin siis, kui cashi ei viitsi teha või starsis vpp'sid vaja (100-110'seid)

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #96
              Re: HU korner

              Algselt postitas andu_andu
              Kes siit foorumist veel oma põhimänguna HUSNG-si mängivad ?
              Mina mängin. (Kuna ei biidi eurosaitide 5maxi.)

              Comment

              • semu
                Julm Donk
                • Nov 2008
                • 69

                #97
                Re: HU korner

                Algselt postitas ok2aa
                ma mängin siis, kui cashi ei viitsi teha või starsis vpp'sid vaja (100-110'seid)
                mis su nick on starsis?

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #98
                  Re: HU korner

                  Mina mängin kah, aga kolisin 2.50 tagasi :-\
                  mingi 5 või 10$ video sessi võiks keegi teha.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #99
                    Re: HU korner

                    Algselt postitas semu
                    mis su nick on starsis?
                    Ma arvan, et see on salastatud

                    Comment

                    • Svenza
                      Svetlana aka Buldooser
                      • Oct 2008
                      • 3591

                      #100
                      Re: HU korner

                      12$ 180 matsi turka. Esikoht 594$, teine 396$
                      Sisuliselt HU 200$ peale. Selline käsi siis


                      PokerStars No-Limit Hold'em, $11+$1 Tournament, 3000/6000 Blinds 600 Ante (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      HeroCall (SB) (t142868)
                      BB (t127132)

                      HeroCall's M: 14.01

                      Preflop: HeroCall is SB with 6, K
                      HeroCall calls t3000, BB checks

                      Flop: (t13200) 8, 6, 4 (2 players)
                      BB checks, HeroCall bets t12000, BB calls t12000

                      Turn: (t37200) J (2 players)
                      BB checks, HeroCall checks

                      River: (t37200) 5 (2 players)
                      BB bets t18000,
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • timukasr
                        Vana Tegija
                        • Nov 2008
                        • 1099

                        #101
                        Re: HU korner

                        Betiks vb isegi turn, aga jah, hea call riveris.

                        Comment

                        • ok2aa
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1903

                          #102
                          Re: HU korner

                          Algselt postitas semu
                          mis su nick on starsis?
                          sama

                          Comment

                          • Svenza
                            Svetlana aka Buldooser
                            • Oct 2008
                            • 3591

                            #103
                            Re: HU korner

                            Algselt postitas ok2aa
                            sama
                            Next post : Ma proovisin, aga kuidagi ei leidnud kasutajat nimega "sama".

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #104
                              Re: HU korner

                              Algselt postitas Svenza
                              Next post : Ma proovisin, aga kuidagi ei leidnud kasutajat nimega "sama".
                              ;D ;D ;D

                              Comment

                              • andu_andu
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 4050

                                #105
                                Re: HU korner

                                Aga postitage siis käsi ja strateegilisi küsimusi.. Tõmbame HU korneri käima.

                                Comment

                                Working...