HUSNG üldine arutlusteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokerDevil
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1177

    #46
    Re: HU korner

    Ez fold prf, nothing more to say.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #47
      Re: HU korner

      Pole ime, et ma seda ei biidi. ;D

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #48
        Re: HU korner

        Ma küll suurt vahet ei näe foldil ja callil... Suht close imo.

        Comment

        • your_naked_mom
          FPP Pro
          • Oct 2008
          • 212

          #49
          Re: HU korner

          tsautsautsau. võtsin 6maxist veits puhkust ja alustasin NL50 HU grindimist.

          JAPANHOLD: fckin joke
          NAKED_MOM: whatever
          NAKED_MOM: reload
          JAPANHOLD: fck you
          NAKED_MOM: busted?
          JAPANHOLD: yup
          NAKED_MOM: 2bad
          JAPANHOLD: yup
          JAPANHOLD: later faggot

          minraise owns

          Comment

          • timukasr
            Vana Tegija
            • Nov 2008
            • 1099

            #50
            Re: HU korner

            See minraise seal keskel oli veits üle pingutatud.

            Comment

            • your_naked_mom
              FPP Pro
              • Oct 2008
              • 212

              #51
              Re: HU korner

              miks?

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #52
                Re: HU korner

                Algselt postitas your_naked_mom
                miks?
                u serious?

                Comment

                • timukasr
                  Vana Tegija
                  • Nov 2008
                  • 1099

                  #53
                  Re: HU korner

                  Algselt postitas andu_andu
                  u serious?
                  +1

                  Comment

                  • your_naked_mom
                    FPP Pro
                    • Oct 2008
                    • 212

                    #54
                    Re: HU korner

                    mismõttes üle pingutatud? oma eesmärgi ta täitis.

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #55
                      Re: HU korner

                      Algselt postitas your_naked_mom
                      mismõttes üle pingutatud? oma eesmärgi ta täitis.
                      minumeelest ka ideaalne. kõik ei calli A high-ga seal alliinn ju


                      kõik mis on standard pokkeris ei ole hea, tuleb olla loominguline ja arvestada vastase mõtlemistasemega, kui seda on.

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #56
                        Re: HU korner

                        no kui nii teha, siis peab ikka olema suht kindel villain shovemises. Kusjuures sellised mängijad ei olegi raskesti tuvastatavad aga OP oleks võinud ära märkida selle, kui oli suht kindel, et ta AI läheb.

                        Comment

                        • andu_andu
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 4050

                          #57
                          Re: HU korner

                          NH WP sir

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #58
                            Re: HU korner

                            Algselt postitas andu_andu
                            no kui nii teha, siis peab ikka olema suht kindel villain shovemises. Kusjuures sellised mängijad ei olegi raskesti tuvastatavad aga OP oleks võinud ära märkida selle, kui oli suht kindel, et ta AI läheb.
                            miks peab kindel olema? Ebaoluline minumeelest.

                            oluline on vastane ajada segadusse, kuna hero niikuinii ei foldi, siis see win-win. vastane kas eksib või mitte

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #59
                              Re: HU korner

                              Algselt postitas ESTPatrick
                              miks peab kindel olema? Ebaoluline minumeelest.

                              oluline on vastane ajada segadusse, kuna hero niikuinii ei foldi, siis see win-win. vastane kas eksib või mitte
                              su jutus on pointi

                              Comment

                              • your_naked_mom
                                FPP Pro
                                • Oct 2008
                                • 212

                                #60
                                Re: HU korner

                                jepjep.

                                ainuke küsitav spot siin käes on minu arust ainult preflop call, sest sellistel juhtudel võib käsi easily dominated olla nagu ka praegu oli.

                                Comment

                                Working...