HUSNG Lingid/Strateegia (lisatud moderaatorite/administraatorite poolt)
Strateegia: andu_andu - HT HUSNG, 13BB Deep. Millised peaksid olema buttoni statistilised näitajad, et me saaksime BB-lt 3bet/shoveda üle vastase minraise?
Mõtlesin, et teen ka üldise teema, kuna siin foorumis mängib vähemalt 3(!) inimest HU-i. Samas on HU ka n-ö aina laienev põld. Siia teemasse võib panna kõike - vähem tähtsad HH küsimused, BBV jne.
Alustaks küsimusega - cashi mängimise ajal HUD peal või mitte, ise seni kuvan küll, aga kasutan vähe ja toetun rohkem readidele, umbes iga mõnekümne käe tagant silman ta statid üle, et äkki on midagi silmade vahele jäänud. Samas mõtlen HUD-ist loobumist. Kuidas teil on?
Ja korner on uus kuum sõna.
EDIT: 29.09 2010 nimetati teema HUSNG omaks ümber, enne oli üldine HU
Strateegia: andu_andu - HT HUSNG, 13BB Deep. Millised peaksid olema buttoni statistilised näitajad, et me saaksime BB-lt 3bet/shoveda üle vastase minraise?
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Mõtlesin, et teen ka üldise teema, kuna siin foorumis mängib vähemalt 3(!) inimest HU-i. Samas on HU ka n-ö aina laienev põld. Siia teemasse võib panna kõike - vähem tähtsad HH küsimused, BBV jne.
Alustaks küsimusega - cashi mängimise ajal HUD peal või mitte, ise seni kuvan küll, aga kasutan vähe ja toetun rohkem readidele, umbes iga mõnekümne käe tagant silman ta statid üle, et äkki on midagi silmade vahele jäänud. Samas mõtlen HUD-ist loobumist. Kuidas teil on?
Ja korner on uus kuum sõna.
EDIT: 29.09 2010 nimetati teema HUSNG omaks ümber, enne oli üldine HU



A
($9, 2 players)
Comment