HUSNG üldine arutlusteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #1

    HUSNG üldine arutlusteema

    HUSNG Lingid/Strateegia (lisatud moderaatorite/administraatorite poolt)

    Strateegia: andu_andu - HT HUSNG, 13BB Deep. Millised peaksid olema buttoni statistilised näitajad, et me saaksime BB-lt 3bet/shoveda üle vastase minraise?

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Mõtlesin, et teen ka üldise teema, kuna siin foorumis mängib vähemalt 3(!) inimest HU-i. Samas on HU ka n-ö aina laienev põld. Siia teemasse võib panna kõike - vähem tähtsad HH küsimused, BBV jne.

    Alustaks küsimusega - cashi mängimise ajal HUD peal või mitte, ise seni kuvan küll, aga kasutan vähe ja toetun rohkem readidele, umbes iga mõnekümne käe tagant silman ta statid üle, et äkki on midagi silmade vahele jäänud. Samas mõtlen HUD-ist loobumist. Kuidas teil on?

    Ja korner on uus kuum sõna.


    EDIT: 29.09 2010 nimetati teema HUSNG omaks ümber, enne oli üldine HU
  • PokerDevil
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1177

    #2
    Re: HU korner

    Mina ei kasuta.

    Mängin SnG HUd, vaatan sharkscopeist kas võitev või kaotav mängija ning sellest lähtnud teatud punktides.

    Cashi lauas ma ka ei kasutanud, vaatasin HMi või PT statsid üle ning hakkasin kohapeal reade võtma ja kõik käis käigu pealt.

    EDIT: Ehk siis, HU on minu jaoks hetkemäng. Igaüks võib igat matchi erinevalt mängida, mõjutavaid tegureid on SITAKS!

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #3
      Re: HU korner

      Mängin vahest HU SNG, mingit abi ei kasuta, mängin 5$ alles ja kõik vastased on siiamaani erinevad olnud.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: HU korner

        Isiklikult arvan, et HU-s HUD'i kasutamine on mõttetu v.a. juhul, kui sa datamined saiti. Kui vastas on mängija, kellega sa ei ole mänginud ühtegi kätt ja databaasis mängijat ei eksisteeri siis peaksid saama kõik readid läbi mängu, mitte läbi HUD'i. Ja kui on isegi dataminetud, sul on ta kohta suur usaldusväärne sample ja midagi erakordselt stattidest ei leia, siis võiksid selle jama välja lülitada, sest järelikult on tegu hea mängijaga, kes mängib mängijat, mitte kaarte/halvasti ning igat vastast käsitseb ta eraldi ning seetõttu statistika võib anda sulle valet informatsiooni.

        Samuti, kui mängid HU-d ja vastane on tundmatu ja kui oled mänginud temaga 20-30 kätt ja ta ei tundu olevat päris fish, siis küsi kohe endalt küsimus: "Kas sul on ta üle eelis?". Kui sa ei oska vastata, siis arvan ,et sa peaksid lauda vahetama.

        Comment

        • PokerDevil
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1177

          #5
          Re: HU korner

          Algselt postitas ranka
          Samuti, kui mängid HU-d ja vastane on tundmatu ja kui oled mänginud temaga 20-30 kätt ja ta ei tundu olevat päris fish, siis küsi kohe endalt küsimus: "Kas sul on ta üle eelis?". Kui sa ei oska vastata, siis arvan ,et sa peaksid lauda vahetama.
          Lühidalt: "NO EDGE, NO GAME".

          See ongi minu põhi kriteerium vastaste valikul ja arvan, et peaks ka teistel olema...

          Comment

          • timukasr
            Vana Tegija
            • Nov 2008
            • 1099

            #6
            Re: HU korner

            Mul on HUD peal, aga ega ta midagi ära ei tee. Vahel on mõnus vaadata kui ise ei viitsi tähele panna, et mis statid vastasel on. Btw, kes mängib Starsis NL50 HU?

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #7
              Re: HU korner

              Ise kah ei näe stattidel mingit mõtet, kuna limiit on nii madal, siis loon tavaliselt endale vastase silmis mingi image madalate blindidega (ala callin saastaga kolm tänavat, blufin kolm tänavat) ja siis püüan nad sama asjaga lõksu, kui käe saan. Suuremate BI-dega nii muidugi teha ei saa ja sellepärast neid veel ei biidi.
              Enibvei, ma olen jummakla täis preagu.... ;D

              Comment

              • timukasr
                Vana Tegija
                • Nov 2008
                • 1099

                #8
                Re: HU korner

                Pole nagu vajadust imaget luua vastase eest madalal limiidil lol :D. Mängi oma mängu ja ära tee vigu.

                Comment

                • Uniquest
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 615

                  #9
                  Re: HU korner

                  Mängin turbo HU SnG-sid Full Tildis. Proovinud kõiki tasemeid kuni 55$-ni (viimast vist 1 kord ainult, kui paarteist minutit enne 2009 aasta algust üritasin Ironman levelit kätte saada. Võitsin ja sain aastavahetuseks toast välja. ;D).
                  Viimasel ajal mingi jama olnud. Vaatasin Collin Moshmani HU videosid Stoxpokerist. Üritasin tema "Negreanu stiili" oma mängu kohandada: väiksed potid ja ülimalt positsiooni arvestav mäng. Kaotasin kiiresti palju matše ja pidin 22$-ste peale tagasi liikuma. Väga erinev sellest, kuidas ma HU mängin, võibolla nõuab veel harjumist või kindlate vastaste vastu parem. Ma ise teen suurema variatsiooniga mängu enda meelest, mängin OOP agressiivsemalt ja allinid meeldivad ka.

                  HUD-i pole veel eriti kusagil kasutanud. HU mängides tõenäoliselt ei hakkagi kasutama. Staatilise stiiliga vastase jagab piisavalt kiiresti ära ja teiste puhul on HUD-ist kahju rohkem kui kasu ma arvan.

                  Comment

                  • timukasr
                    Vana Tegija
                    • Nov 2008
                    • 1099

                    #10
                    Re: HU korner

                    Collin Moshman on mõnus mees, ostsin isegi tema rammatu HU NL Hold'em. Pulli pärast lisan ka laheda käe, mis ma ükspäev mängisin:

                    $0.25/$0.5 No Limit Holdem
                    2 players

                    Stacks:
                    BTN KASPER TROY $107.85
                    BB Hero $115.95

                    Pre-flop: ($0.75, 2 players) Hero is BB Q A
                    KASPER TROY raises to $1.50, Hero raises to $4.50, KASPER TROY calls $3

                    Flop: 3 4 3 ($9, 2 players)
                    Hero bets $5.50, KASPER TROY raises to $16, Hero calls $10.50

                    Turn: 9 ($41, 2 players)
                    Hero checks, KASPER TROY bets $17, Hero calls $17

                    River: 2 ($75, 2 players)
                    Hero checks, KASPER TROY bets $37, Hero calls $37

                    Final Pot: $149
                    Hero shows: Q A
                    KASPER TROY shows: J K

                    Hero wins $148.50 ( won +$74 )
                    KASPER TROY lost -$74.50

                    Obv. vastane oli donk ja callid olid tehtud readiga.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #11
                      Re: HU korner

                      HUD-ist on kasu küll, kuid mitte VPIP ja PFR ei ole minu jaoks tähtsad, vaid tähtsad on flop, turn ja river agression, fold to 3bet%. Mõndadel inimestel on kombeks turnil olla ülipassiivne ja riveril üliagressiivne nt, 2-tabledes tihti seda ise tähele ei pane, siis tuleb HUD appi.
                      Ja ärge displayge kõiki käsi HU HUD-is vastaste kohta, vaid pange näitama ainult 100-t viimast kätt

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: HU korner

                        Algselt postitas Codecci
                        HUD-ist on kasu küll, kuid mitte VPIP ja PFR ei ole minu jaoks tähtsad, vaid tähtsad on flop, turn ja river agression, fold to 3bet%. Mõndadel inimestel on kombeks turnil olla ülipassiivne ja riveril üliagressiivne nt, 2-tabledes tihti seda ise tähele ei pane, siis tuleb HUD appi.
                        Ja ärge displayge kõiki käsi HU HUD-is vastaste kohta, vaid pange näitama ainult 100-t viimast kätt
                        Kas sa ise ei märka siis neid, et ta on riveril agresiivsem, kui mõnel muul tänaval või ta foldib peaaegu alati 3betile?

                        Ja kui sa paned last 100 hands, siis fold to 3bet on ikka väga kasutu statt, kui sa just iga käsi ei 3beti ning samuti river agression võib olla olematu.

                        Comment

                        • PokerDevil
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1177

                          #13
                          Re: HU korner

                          Algselt postitas timukasr
                          Collin Moshman on mõnus mees, ostsin isegi tema rammatu HU NL Hold'em. Pulli pärast lisan ka laheda käe, mis ma ükspäev mängisin:
                          Eile tuli endale ka see raamat ära. Lähiajal hakkan vaikselt sirvima. Mis mulje jäi raamatust?

                          Comment

                          • Uniquest
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 615

                            #14
                            Re: HU korner

                            Algselt postitas PokerDevil
                            Eile tuli endale ka see raamat ära. Lähiajal hakkan vaikselt sirvima. Mis mulje jäi raamatust?
                            Täitsa hea minu meelest, selleks ajaks, kui seda lugesin, olin SnG-sid juba mänginud omajagu ja igasugu ICM-idest ja muust lugenud mujalt. Aga kasuks tuli ikka, annab mõned head ideed ja selgitab, mida on oluline jälgida SnG-sid mängides. Vahepeal, kui SnGWizardiga tükk aega harjutanud polnud, kasutasin Push-Fold olukordadeks raamatu lõpus olevaid tabeleid. Kui see light pushimise teema veel harjumatu on, on need tabelid päris julgustavad. Jah, võid küll J5s pushida 4bb stäkiga SB-lt!

                            Comment

                            • Cremer
                              FPP Pro
                              • Oct 2008
                              • 214

                              #15
                              Re: HU korner

                              Algselt postitas Uniquest
                              Täitsa hea minu meelest, selleks ajaks, kui seda lugesin, olin SnG-sid juba mänginud omajagu ja igasugu ICM-idest ja muust lugenud mujalt. Aga kasuks tuli ikka, annab mõned head ideed ja selgitab, mida on oluline jälgida SnG-sid mängides. Vahepeal, kui SnGWizardiga tükk aega harjutanud polnud, kasutasin Push-Fold olukordadeks raamatu lõpus olevaid tabeleid. Kui see light pushimise teema veel harjumatu on, on need tabelid päris julgustavad. Jah, võid küll J5s pushida 4bb stäkiga SB-lt!
                              Amazon.co.uk-st seda raamatut suht keeruline saada - olen eelistanud seda seoses kättetoimetusajaga. Aga ega kellegil raamatu omanikul seda Tartus pole - olen lausa nõus poole raamatu hinnast välja maksma, aga kui ainult lugeda saaks : )

                              Comment

                              Working...