HUSNG üldine arutlusteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #826
    Re: HU korner

    Nh alaska ;
    Mul oli üle-eile live donkamendil Pärnus piljardiklubis samalaadne olukord. callisin riveri beti K-higha TJQ 2 x boardil ja vastane näitas bluffiks keeratud A7-t :(

    Comment

    • mcbethk
      Bännitud
      • Oct 2008
      • 687

      #827
      Re: HU korner

      No maitea need HUSNG-d on ikka maru kahtlased.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #828
        Re: HU korner

        Mul oli just vastane, kes keeldus raha potti panemast iga kord, kui tal väike tükike boardist oli. Küll aga oli ta nõus seda sinna hulgem toppima, kui tal midagi ei olnud. Huvitaval kombel tal seekord isegi oli midagi.
        riveri betsizing oli tal kah muidugi räme tell, hea käega pani allin või miinimum poti.


        PokerStars No-Limit Hold'em, 34.5 Tournament, 25/50 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        Hero (BB) (t1605)
        SB (t1395)

        Hero's M: 21.40

        Preflop: Hero is BB with 3, 3
        SB calls t25, Hero checks

        Flop: (t100) J, 2, 9 (2 players)
        Hero checks, SB bets t50, Hero calls t50

        Turn: (t200) A (2 players)
        Hero checks, SB bets t100, Hero calls t100

        River: (t400) Q (2 players)
        Hero checks, SB bets t150, Hero calls t150

        Total pot: t700

        Results:
        SB had 2, 10 (one pair, twos).
        Hero had 3, 3 (one pair, threes).
        Outcome: Hero won t700

        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #829
          Re: HU korner

          Algselt postitas Kris
          mitu lauda HUSNG korraga lasete? Mul kahega tundub winrate kannatavat, pean ühega leppima
          ühel laual enamasti

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #830
            Re: HU korner

            Ühega, kahega lähema aasta jooksul enam ei proovi.

            Comment

            • $$$
              Vana Tegija
              • Mar 2009
              • 1072

              #831
              Re: HU korner

              1 laud, 50dol ja alla kannatab mängida 1 lauaga MTTde kõrvale ka, kui neid mingi kuni 5 lahti.

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #832
                Re: HU korner

                iga miinuses mängija vastu tasub mängida. Eks igalühel ole vastaseid, kellega raske mängida. mulle näiteks ei meeldi mängida selliste mängijate vastu, kes võivad küll miinuses olla, aga graafik on nagu südamemonitor üles alla pidevalt. Need on sellised suure variatsiooniga mängijad, kellega tuleks suurem hulk mänge teha, et eelis välja tuleks. Tavaliselt tuleb võtta kiire coinflip kusagil alguses, kuna nad 3betivad muidu surnuks sind. Pluss retarded bluffid ja showdown väärtustega käte bluffiks keeramised.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #833
                  Re: HU korner

                  sul oli kuu alguses kui ma vaatasin ROI väga suur, see on normaalne, et ta nüüd tasanduma hakkab. Olgu vastasteks dongid või regularid. Kui nad ikka oma 2paari järjest hitivad, siis pole skilliga midagi teha, coolerid kõik. Pikas perspektiivis loksub kõik paika.

                  Mul on kah partis mingid sendid ja teen seal 6$ mänge täis peaga, pole ühtegi normaalset vastast kohanud, aga olen 3 outerite käest järjest kotti saanud.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #834
                    Re: HU korner

                    Algselt postitas Kris
                    no atm tegin selle venna vastu 5 mängu ja keskendusin kõigest väest ja üritasin adjustida aga sain kõik kotti.. üliagro, ainult potsize ja over potsize betid, ära callisin näitas 2pair koguaeg. No sellel oli see grah üks suur downswing.. targem oleks vist sellistest manjakkidest eemal hoida? 2000 chippi on ka kuradi vähe ja blindid söövad käppelt ning ei saa jääda mingid solid kätt ootama
                    kui sa ei oska nende stiili vastu adjustida ja oled kaotav selliste vastu siis loogika ütleb et jah, tasub eemale hoida (või siis õppida nende vastu mängima)

                    Comment

                    • eddi
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1200

                      #835
                      Re: HU korner

                      imo saab üliagro vendade vastu nendest veel agrom olles. oled tightim aga kui mängid siis mängid ikka väga agressiivselt. mina teen tavaliselt nii ja seni on aidanud. agressiivsuse vastu agressiivsusega, paned oma vastase sind kartma

                      Comment

                      • mcbethk
                        Bännitud
                        • Oct 2008
                        • 687

                        #836
                        Re: HU korner

                        light value, traptraptrap, bet to induce, openraise 2x kui ei aita hakka limpima, usinate 3bettijate vastu 4bet light pre Ax. ez game

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #837
                          Re: HU korner

                          Mul kogemus, et madalal kuni 10$ ei saa 4bet agresiivselt 3bettijalt respecti ja selle peale tehakse üsna kiire shove, mida sa vaevalt oma Ax-iga valmis callima oled.

                          Comment

                          • Marek
                            Jube Noob
                            • Jan 2009
                            • 110

                            #838
                            Re: HU korner

                            Algselt postitas timz0333
                            Mul kogemus, et madalal kuni 10$ ei saa 4bet agresiivselt 3bettijalt respecti ja selle peale tehakse üsna kiire shove, mida sa vaevalt oma Ax-iga valmis callima oled.
                            Miks mitte?

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #839
                              Re: HU korner

                              madalal limiidil pole kül mõtet muud 4betti teha kui kohe shoveda. Üldse on stacki blindi suhe nii väike, et igasugused 3bet bluffid ja 4bet bluffid on täiesti mittevajalikud. Mõnede vastaste vastu võib juba 3beti asemel shoveda ja call tuleb väga kiiresti. Näiteks limp shove on tohutult effektiivne madalal limiidil.

                              Comment

                              • rank
                                Julm Donk
                                • Dec 2008
                                • 56

                                #840
                                Re: HU korner

                                http://www.pokerhand.org/?4979800 - ...
                                http://www.pokerhand.org/?4979804 - sama
                                http://www.pokerhand.org/?4979806 - olin ise liiga kärsitu. coinflip
                                http://www.pokerhand.org/?4979808 - küllap fold preflop oleks parem olnud. flopis enam ei loobu
                                http://www.pokerhand.org/?4979811 - 6 outi on 6 outi
                                http://www.pokerhand.org/?4979819 - check-rasie all-in on tugev moov küll(või ka bluff), aga ässasid ei foldi ://
                                http://www.pokerhand.org/?4979820 - kolmest oudist 2 .
                                http://www.pokerhand.org/?4979822 - võit
                                http://www.pokerhand.org/?4979823 - turnis tegin vea, riveris bad beat.
                                http://www.pokerhand.org/?4979825 - ei tea...
                                http://www.pokerhand.org/?4979828 - pidas
                                http://www.pokerhand.org/?4979829 - mu lemmik
                                http://www.pokerhand.org/?4979830 - tilt. liiga vara kütsin. ruumi veel oli mängida küll
                                http://www.pokerhand.org/?4979831 - A2 on piisav
                                http://www.pokerhand.org/?4979832 - bluffcatcher
                                http://www.pokerhand.org/?4979834 - võib-olla oli liiga nõrk käsi pushimiseks
                                http://www.pokerhand.org/?4979835 - bluffis
                                http://www.pokerhand.org/?4979837 - preflopis tegin vea. oleks pidanud vähemsati 270le panema. aga vastaselt "hea mäng" sellegi poolest
                                http://www.pokerhand.org/?4979838 - 5bb stack. aga ei tule ikkagi ära
                                http://www.pokerhand.org/?4979840 - cooler.
                                http://www.pokerhand.org/?4979843 - kk- pidas.

                                stiilinäide

                                // viimased 20 mängu siis.

                                Comment

                                Working...