HUSNG üldine arutlusteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #31
    Re: HU korner

    ma võtsin offtopicu maha, loodan et arusaadaval põhjusel.

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #32
      Re: HU korner

      PokerStars No-Limit Hold'em, $6.00+$0.25 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

      Button (t1500)
      Hero (SB) (t1500)

      Hero's M: 50.00

      Preflop: Hero is SB with 3[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], 4[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img]
      Button raises to t40, Hero calls t20

      Flop: (t80) 3[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 5[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], 9[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (2 players)
      Hero checks, Button bets t60, Hero raises to t200, Button calls t140

      Turn: (t480) Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (2 players)
      Hero checks, Button bets t200, Hero calls t200

      River: (t880) 8[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (2 players)

      HERO ??

      2. või 3. käsi, mingit readi pole. Mida oleks mõistlik teha ? c-r või bettida? Palju ?



      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #33
        Re: HU korner

        Check-raise ei tööta, sest villaini poolne bet on siin väga harv nähtus ja ta obv ei calliks su check-raise isegi kui betib. Ma muneks natuke aega ja betiks mingi 2/3 potist, insta-bet hirmutab tavaliselt ära (võib-olla ma kujutan ette ja see väga player dependant, aga mind vähemalt hirmutaks :P).

        Comment

        • Keiss
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1592

          #34
          Re: HU korner

          Ma teeks sama riveril.

          Ise mängin HU-d väga harva kõige madalamal limiidil ning vahest siis kui TILT juba peal ja miski paar mängu max. Pakun välja, et enamus HU meeste kasumeid tulebki mingitest tiltis jorsside pealt, kes kuskilt FR-ist tulevad?!

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #35
            Re: HU korner

            Algselt postitas Keiss
            Ma teeks sama riveril.

            Ise mängin HU-d väga harva kõige madalamal limiidil ning vahest siis kui TILT juba peal ja miski paar mängu max. Pakun välja, et enamus HU meeste kasumeid tulebki mingitest tiltis jorsside pealt, kes kuskilt FR-ist tulevad?!
            ei tule, sest nad lajatavad iga käsi allin ja teevad suckoutte oma J 5- ga.

            Comment

            • timukasr
              Vana Tegija
              • Nov 2008
              • 1099

              #36
              Re: HU korner

              andu - bet river, check/raise väga riskantne - mõttetu liigutus seal ilma kindla readita.

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #37
                Re: HU korner

                bettisingi 500 ja villain foldis.

                Comment

                • ok2aa
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1903

                  #38
                  Re: HU korner

                  fold pf

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #39
                    Re: HU korner

                    milleks foldida, ideaalne käsi, et alguses pihta saada, kuidas vastane mängib.

                    Comment

                    • ok2aa
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1903

                      #40
                      Re: HU korner

                      see on peaaegu nutworst käsi, ei leia et ta millekski ideaalne on (va buttonil)

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #41
                        Re: HU korner

                        Olen ok2aa päri. Rahvas üldse mängib OOP suited käsi nii tohutult üle, callib miski mõttetu suited pasaga OOP calle, veel hullem - 3bete. Muidugi hitid 1:8 flush draw ja 1% flushui ära, võidad suure poti, jääb meelde ning tundud hea triki mees aga ülejäänud korrad põletad lihtsalt pappi.

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #42
                          Re: HU korner

                          blindid on väikesed, vastane ei julge tõenäoliselt ühegi boardiga julmalt suruma hakata, me pääseme tõenäoliselt showdownile suht odavalt, me saame teada, kas vastane on passiivne või agro, me võime hittida võidukäe, me anname vastasele täiesti vale ettekujutuse endast, me ajame vastase suure tõenäosusega tilti. Alguses oleks vaja infi vastase kohta, see on rohkem väärt, kui paar sotti meie stäkist.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #43
                            Re: HU korner

                            Algselt postitas alaska
                            blindid on väikesed, vastane ei julge tõenäoliselt ühegi boardiga julmalt suruma hakata, me pääseme tõenäoliselt showdownile suht odavalt, me saame teada, kas vastane on passiivne või agro, me võime hittida võidukäe, me anname vastasele täiesti vale ettekujutuse endast, me ajame vastase suure tõenäosusega tilti. Alguses oleks vaja infi vastase kohta, see on rohkem väärt, kui paar sotti meie stäkist.
                            WTF? Kui vastane ei hakka suruma ilma käeta ja mängib passiivselt nõrga käega siis tõenäoliselt ei saa sa selle mänguga mitte mingisugust infot.

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #44
                              Re: HU korner

                              Microlimiidis on täiesti tavaline, et esimene käsi button tõstab ja mina callin ta ära madal kaardiga. Flop on madal, mina hitin paari ja callin ta kolm tänavat bette ära ja see on tihti bluff. Vastavalt flopi ja turni tekstuurile on väga lihtne mikrolimiidi mängijaid käepeale panna. Selles mängus ei mängita kaarte, vaid vastast. Võimalikult odavalt tuleks teada saada, millise vastasega meil on tegemist ja sellejärgi oma mäng kohandada.

                              Paari esimese käega võib endale sellise image luua, et mats lõppeb väga kiiresti.

                              WTF? Kui vastane ei hakka suruma ilma käeta ja mängib passiivselt nõrga käega siis tõenäoliselt ei saa sa selle mänguga mitte mingisugust infot.
                              Sellega saab hindamatut infot. Kui vastane ei beti üldse, kui ta flopile pihta ei saanud, mängime hiljem ühtemoodi. Kui hakkab suruma ilma käeta, siis teistmoodi. Üldjuhul nad ei muuda oma taktikat mängu jooksul. Passiivne mängija mängib teisi tüüpolukordi ka kindla mustri järgi, mida me saame kohe hakata ära kasutama. Samuti on agressiivse vastasega.

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #45
                                Re: HU korner

                                ma ei saa aru, miks on just esimesel käel 4-highga vaja seda infot otsida. Kui mingi 10-minti blindlevel, siis on aega küll ju.

                                Comment

                                Working...