HUSNG üldine arutlusteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokerDevil
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1177

    #226
    Re: HU korner

    Algselt postitas alaska
    wow, sharkscope on sassi läinud, mina, 6$ regular, olen shark!

    Mis see opt in on?

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #227
      Re: HU korner

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #228
        Re: HU korner

        Ma vaatasin jah, et kõik fishid on ka järsku sharkid. A mul poohui! ;D

        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #229
          Re: HU korner

          Algselt postitas alaska
          Ma vaatasin jah, et kõik fishid on ka järsku sharkid. A mul poohui! ;D
          huvitav, et mul näitab kõike ilusti..
          sul makstud kasutaja on ?

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #230
            Re: HU korner

            Ei mul ei ole makstud ja mul näitab paljude fishide juures haid.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #231
              Re: HU korner

              esimene 23$ tehtud ja võidetud. Huvitav olukord tekkis. Vastas oli vend, kellega ma olin 11$ mänginud, sain ta 1000 peale ja tal kadus connection ära. Passisin alguses niisama, ei tahtnud tühjaks varastada, päras ootasin, kuni time käima hakkas ja tõstsin. Ta sai oma connectioni korda, kui järgi oli 400, paar korda foldisin niisama ja kirjutasime chatti, et sorry couldn´t wait jne, siis panin kirja, et 52s ja lükkasin allin, callis A9s, aga maha kohe 5 ja 2. Kuidas oleks muidu õige käituda? Mõtlesin, et regulari vastu ei tahaks oma imaget ära rikkuda, samas minu aeg maksab kah ja ...

              Comment

              • PokerDevil
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1177

                #232
                Re: HU korner

                Algselt postitas alaska
                esimene 23$ tehtud ja võidetud. Huvitav olukord tekkis. Vastas oli vend, kellega ma olin 11$ mänginud, sain ta 1000 peale ja tal kadus connection ära. Passisin alguses niisama, ei tahtnud tühjaks varastada, päras ootasin, kuni time käima hakkas ja tõstsin. Ta sai oma connectioni korda, kui järgi oli 400, paar korda foldisin niisama ja kirjutasime chatti, et sorry couldn´t wait jne, siis panin kirja, et 52s ja lükkasin allin, callis A9s, aga maha kohe 5 ja 2. Kuidas oleks muidu õige käituda? Mõtlesin, et regulari vastu ei tahaks oma imaget ära rikkuda, samas minu aeg maksab kah ja ...
                Arvestades seda, et 99,5% mängijatest teeks sind tühjaks, siis ega tavaliselt ma võlgu ka ei jää. Time is money.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #233
                  Re: HU korner

                  Algselt postitas alaska
                  esimene 23$ tehtud ja võidetud. Huvitav olukord tekkis. Vastas oli vend, kellega ma olin 11$ mänginud, sain ta 1000 peale ja tal kadus connection ära. Passisin alguses niisama, ei tahtnud tühjaks varastada, päras ootasin, kuni time käima hakkas ja tõstsin. Ta sai oma connectioni korda, kui järgi oli 400, paar korda foldisin niisama ja kirjutasime chatti, et sorry couldn´t wait jne, siis panin kirja, et 52s ja lükkasin allin, callis A9s, aga maha kohe 5 ja 2. Kuidas oleks muidu õige käituda? Mõtlesin, et regulari vastu ei tahaks oma imaget ära rikkuda, samas minu aeg maksab kah ja ...
                  Võõraste vastu insta spam minraise. Kui tegemist kellegagi, keda mingilgi määral tean, a'la eestlane või 2+2 'st mõni vend kellega korra vb juttu rääkinud, siis vast ootaks ära, sest arvatavasti ootaks nemad minu järel ka :P

                  OT: mulle meeldib, et HU korner on elu sisse saanud :)

                  Comment

                  • mahe
                    Julm Donk
                    • Apr 2009
                    • 89

                    #234
                    Re: HU korner

                    weak tight, weak-tight, weaktight, poker hands, hand converter, texas holdem, no limit, omaha, pot limit, publish, postgres, pokertracker, holdemmanager

                    weak tight, weak-tight, weaktight, poker hands, hand converter, texas holdem, no limit, omaha, pot limit, publish, postgres, pokertracker, holdemmanager


                    Kas riveris oleks olnud mõistlik foldid?

                    Comment

                    • timukasr
                      Vana Tegija
                      • Nov 2008
                      • 1099

                      #235
                      Re: HU korner

                      Algselt postitas alaska
                      esimene 23$ tehtud ja võidetud. Huvitav olukord tekkis. Vastas oli vend, kellega ma olin 11$ mänginud, sain ta 1000 peale ja tal kadus connection ära. Passisin alguses niisama, ei tahtnud tühjaks varastada, päras ootasin, kuni time käima hakkas ja tõstsin. Ta sai oma connectioni korda, kui järgi oli 400, paar korda foldisin niisama ja kirjutasime chatti, et sorry couldn´t wait jne, siis panin kirja, et 52s ja lükkasin allin, callis A9s, aga maha kohe 5 ja 2. Kuidas oleks muidu õige käituda? Mõtlesin, et regulari vastu ei tahaks oma imaget ära rikkuda, samas minu aeg maksab kah ja ...
                      Tõesti, tee ta tühjaks. Ma mäletan, et omal ajal mängisin party pokkeris mingit FL turnat, kus 9 venda mu lauas olid kõik sit outis. Partys on hullult kiirem blaind posting süsteem ka ja sain niimodi spämmides chipleaderiks.

                      @mahe: obv ma historit ei tea, aga esimene käsi: võid mõelda preflop 4-bet peale, muidu olenevalt vastasest (ma oletan, et too oli veits agressiivsem) ma calliks riveri insta, aga turni call on veits kahtlane.
                      2. käsi, raise preflop, beti turni imo. Riveris läheks ka broke.

                      Comment

                      • SpreeXXL
                        Jube Noob
                        • Mar 2009
                        • 136

                        #236
                        Re: HU korner

                        Algselt postitas mahe
                        weak tight, weak-tight, weaktight, poker hands, hand converter, texas holdem, no limit, omaha, pot limit, publish, postgres, pokertracker, holdemmanager

                        weak tight, weak-tight, weaktight, poker hands, hand converter, texas holdem, no limit, omaha, pot limit, publish, postgres, pokertracker, holdemmanager


                        Kas riveris oleks olnud mõistlik foldid?

                        Teine kord võiksid käed ilma tulemusteta üles panna. Saaksid palju adekvaatsemat tagasisidet. Hetkel näeb lõpplahenduse ära ja siis on igaüks "teadja/õpetaja".

                        PS. timukasr, ma ei pea sind silmas hetkel, vaid räägin üleüldiselt.

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #237
                          Re: HU korner

                          Esimene käsi, tundmatu vastane. On riveris veel valuet?

                          PokerStars No-Limit Hold'em, 23 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          SB (t1500)
                          Hero (BB) (t1500)

                          Hero's M: 50.00

                          Preflop: Hero is BB with 7, J
                          SB calls t10, Hero checks

                          Flop: (t40) 6, Q, J (2 players)
                          Hero checks, SB checks

                          Turn: (t40) 3 (2 players)
                          Hero bets t40, SB calls t40

                          River: (t120) J (2 players)
                          Hero bets t80, SB raises to t180

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #238
                            Re: HU korner

                            Algselt postitas alaska
                            Esimene käsi, tundmatu vastane. On riveris veel valuet?

                            PokerStars No-Limit Hold'em, 23 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            SB (t1500)
                            Hero (BB) (t1500)

                            Hero's M: 50.00

                            Preflop: Hero is BB with 7, J
                            SB calls t10, Hero checks

                            Flop: (t40) 6, Q, J (2 players)
                            Hero checks, SB checks

                            Turn: (t40) 3 (2 players)
                            Hero bets t40, SB calls t40

                            River: (t120) J (2 players)
                            Hero bets t80, SB raises to t180
                            kicker ka mängib, nii et on.

                            Comment

                            • SpreeXXL
                              Jube Noob
                              • Mar 2009
                              • 136

                              #239
                              Re: HU korner

                              Algselt postitas andu_andu
                              kicker ka mängib, nii et on.
                              Kuidas siis käituksid sellises olukorras?

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #240
                                Re: HU korner

                                Algselt postitas Codecci
                                Võõraste vastu insta spam minraise. Kui tegemist kellegagi, keda mingilgi määral tean, a'la eestlane või 2+2 'st mõni vend kellega korra vb juttu rääkinud, siis vast ootaks ära, sest arvatavasti ootaks nemad minu järel ka :P

                                OT: mulle meeldib, et HU korner on elu sisse saanud :)
                                Tee tühjaks 100% ajast, vahet pole, kes ta on. Raha pärast tapetakse inimesigi :) Kui on sõber või 2p2 vend, siis lihtsalt shipi buy-in (ilma raketa obv) tagasi või siis miski osa buy-inist (ise ei viitsiks seda ka, v.a. kui on enne kokkulepitud sõbramehe-jõukatsumismäng)

                                Comment

                                Working...