HUSNG üldine arutlusteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #196
    Re: HU korner

    kaitsa111

    Comment

    • SpreeXXL
      Jube Noob
      • Mar 2009
      • 136

      #197
      Re: HU korner

      Algselt postitas alaska
      kaitsa111
      täitsa kena graafik ju. Küll varsti uutesse tipudesse jõuad

      Küsimus laiale ringile. Mis bankroll reeglite järgi mängite?

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #198
        Re: HU korner

        Algselt postitas SpreeXXL
        täitsa kena graafik ju. Küll varsti uutesse tipudesse jõuad

        Küsimus laiale ringile. Mis bankroll reeglite järgi mängite?
        oleneb ka sellest palju kui suurelt ownid aga mina hetkel kasutan u 50 bi bankrolli reeglit alates $115 .

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #199
          Re: HU korner

          Praegu panen 60bi-ga 11 taalaseid, kuna algus sellel limiidil ei olnud mulle kerge ja tiltasin vähe maha. Nüüd sain mängu käima, 5 võitu järjest. Ausaltöeldes 6$ oli kõige suurem kõikumine umbes 8bi vist. Üle 20 küll vaja ei ole microdes vast.

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #200
            Re: HU korner

            pakun, et üle 30 pole vaja microdes. 20 ikka veits liiga vähe mu arust, kuna inimene alles õpib ka mängu - mul läks limiitides tõusmisega ROI ülesse ja swingid hoopis väikemaks.

            Comment

            • SpreeXXL
              Jube Noob
              • Mar 2009
              • 136

              #201
              Re: HU korner

              lasen ise 50 BI-ga. Aga kui teete 60, 50 või 30-sega, siis millal tagasi lähete, kui olete pidanud algul kaotusekibedust tundma?

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #202
                Re: HU korner

                Algselt postitas SpreeXXL
                lasen ise 50 BI-ga. Aga kui teete 60, 50 või 30-sega, siis millal tagasi lähete, kui olete pidanud algul kaotusekibedust tundma?
                Kogu BankRoll managment peakski tegelikkuses sellest olenema, kui kiirelt olete valmis alla liikuma. On olemas väga aggressiivseid üles liikumise mooduseid, kus võetaks niipea kui võimalik kõrgemal shotte ja edu korral jäädakse sinna.

                Arvan, et mõtekas oleks teha nii nagu ma tegin, et mida suurem limiit, seda rohkem buy-ine leveli jaoks.

                BR: $118 alustasin $6,25-te mängimist.
                BR: $287,5 alustasin $11,5-d ; 25 bi
                BR: $690 alustasin $23-d ; 30 bi
                BR: $1200 alustasin $34,5-d ; 35 bi
                BR: $2300 alustasin $57,5-d ; 40 bi
                BR: $5700 alustasin $115-d ; 50 bi

                ( BR : $12000 alustan $230 ; 52 bi )

                tagasi tuleks kindlasti liikuda kui tuleb 20 buy-inni miinust uuel levelil. Endal oli reaalne tagasiliikumise oht alles 110`stes, kuna alustasin kohe heateriga ja tegin cashoudi, misjärel tuli standard cashout doomswitch ning langesin ohtlikule maale oma rolliga - tagasi laskumisest oli 1 kaotus puudu !

                Comment

                • SpreeXXL
                  Jube Noob
                  • Mar 2009
                  • 136

                  #203
                  Re: HU korner

                  Päris julge süsteem sul iseenesest. Mul vist nii suuri mune pole. Pigem tahaks vitsad kätte saada all pool ja odavamalt, aga eks peab mõtlema seda asja natukene. Sinu BR-i järgi võiks juba ammu kõrgemal olla :P

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #204
                    Re: HU korner

                    edit : väiksematel limiitidel loomulikult ennem tagasi liikuda kui 20 buy-inni. Äkki 10 buy-inni lausa. Mõtlesin $115 limiidil, et 20 bi liiguks tagasi juba heh

                    Comment

                    • timukasr
                      Vana Tegija
                      • Nov 2008
                      • 1099

                      #205
                      Re: HU korner

                      2p2 oli kuskil artiklis kirjas, et HU SNGdega võib põhimõtteliselt olla isegi 10-15 buy-ini BRM, kuna swinge pidi vähe olema.

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #206
                        Re: HU korner

                        Algselt postitas timukasr
                        2p2 oli kuskil artiklis kirjas, et HU SNGdega võib põhimõtteliselt olla isegi 10-15 buy-ini BRM, kuna swinge pidi vähe olema.
                        Vaata mu head sõpra ViksTiks`i starsis. Räägi talle, et swinge vähe on ..

                        no põhimõtteliselt, kui räigelt ownid, siis jah swinge pole, kuna ei pea marginaalsetes kohtades pushima, et edgi leida - ainult väga kaalutletud small ball poker. Mul ka polenud swinge eriti kuni sotisteni, kus hakkas see jama pihta ;D

                        Comment

                        • timukasr
                          Vana Tegija
                          • Nov 2008
                          • 1099

                          #207
                          Re: HU korner

                          Nojah, suuremates steikides, kus edge no väiksem muidugi (ja nood on turbod?).

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #208
                            Re: HU korner

                            Algselt postitas timukasr
                            Nojah, suuremates steikides, kus edge no väiksem muidugi (ja nood on turbod?).
                            jep

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #209
                              Re: HU korner

                              Algselt postitas alaska
                              Sellepärast ma ei cbettinudki, et sellel boardil oleks hea checkraiseda. Kui ta turnis bettis, siis mida ta esindas? 2x, ristitõmme? Minu vastased donkavad poti ristitõmbega tunduvalt tihedamini kui checkraisevad. Riveri bet on tal siis kohalejõudnud masti valuebet? Põhimõtteliselt on ta range siis polariseeritud flushi ja blufi vahel ja kui ma usun, et antud vastane ei mängi oma drawsid agressiivselt, siis on see call?

                              appi kui keeruline

                              miks tal ei või mida iganes olla? K või J? jah J-d oleks vale vbettida riveril, aga su vastane ei mängi ideaalset pokkerit ju

                              HU-s ei saa nii täpselt käe peale panna imo

                              Comment

                              • andu_andu
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 4050

                                #210
                                Re: HU korner

                                Villain oli aggro donk - mõned chekraised ja raised so far . Slowplaytas oma nelikut lõpuni eelnevalt ja sai vastu näppe sellega ( checkisin maha ). Call või mitte, mis te arvate ?

                                PokerStars No-Limit Hold'em, 115 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                Hero (SB) (t1310)
                                BB (t1690)

                                Hero's M: 43.67

                                Preflop: Hero is SB with A, 10
                                Hero bets t60, BB calls t40

                                Flop: (t120) 5, 10, J (2 players)
                                BB checks, Hero bets t80, BB calls t80

                                Turn: (t280) 2 (2 players)
                                BB checks, Hero bets t220, BB calls t220

                                River: (t720) 4 (2 players)
                                BB bets t640, Hero ??

                                Comment

                                Working...